2020-04-07   22:33:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Junnumestaruus-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Junnumestaruus-uinnit    Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Nokia    Tulostusaika  14:13   
  Järjestäjä  Nokian Pyry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 marraskuu 2017         
 
 
Laji 10, P-12, 13, M 100 m RU, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
Sponsori: Sponsoroitu 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eero Rautaporras  2005    342  37.52        1:19.51   
  Nokian Pyry  1:18.93                 
                     
Lauri-Pekka Pakomäki  2006    225  43.69        1:31.34   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:32.88                 
                     
Luka Laaksonen  2005    214  44.47        1:32.88   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:29.88                 
                     
Aleksanteri Nissinen  2005    198  44.16        1:35.31   
  Swimming Jyväskylä  1:31.75                 
                     
Markus Koskinen  2005    169  48.19        1:40.57   
  TaTu Tampere  1:39.31                 
                     
Markus Popov  2005    145  49.02        1:45.72   
  TaTu Tampere  1:43.27                 
                     
Leo Lehtonen  2006    81  1:00.40        2:08.04   
  TaTu Tampere                   
                     
Max Allén  2005              DSQ  50m 
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:42.69                 
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)               
                     
 
Laji 10, P-12, 13, M 100 m RU, Loppukilpailut 13 v 
Sponsori: Sponsoroitu 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lassi Niemi  2004    296  39.38        1:23.38   
  TaTu Tampere  1:21.03                 
                     
Oskari Cederqvist  2004    251  40.43        1:28.10   
  Uinti Hyvinkää  1:33.18                 
                     
Rasmus Rekola  2004    242  41.61        1:29.22   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:26.86                 
                     
Litti Penttilä  2004    161  50.02        1:42.22   
  Uinti Tampere  1:37.20                 
                     
Casper Leo  2004    127  52.49        1:50.37   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:45.94                 
                     
Ville Nieminen  2004    122  52.32        1:51.90   
  Uinti Hyvinkää  1:50.80                 
                     
Miro Birkstedt  2004              DSQ  75m 
  TaTu Tampere  1:25.19                 
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)               
                     
 
Laji 10, P-12, 13, M 100 m RU, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
Sponsori: Sponsoroitu 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jere Broman  2002    379  37.66        1:16.81   
  Nokian Pyry  1:16.66                 
                     
Teemu Ihanamäki  2001    361  37.10        1:18.06   
  Kankaanpään Uimarit  1:15.65                 
                     
Markus Nuoranne  2003    227  42.26        1:31.13   
  Nokian Pyry                   
                     
Leo Parviainen  2003    226  42.84        1:31.20   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
Samuel Salminen  2003    186  45.58        1:37.27   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:34.19                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nokian Pyry  Tulostusaika  14:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner