2018-11-14   10:34:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Junnumestaruus-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Junnumestaruus-uinnit    Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Nokia    Tulostusaika  14:55   
  Järjestäjä  Nokian Pyry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 marraskuu 2017         
 
 
Laji 13, T-11, 12, N 100 m PU, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
Sponsori: Rakennus-Alhe Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ellen Kaituri  2006    264  38.03        1:25.06   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:18.59                 
                     
Elli Lenkkeri  2006    246  40.15        1:27.07   
  Uinti Hyvinkää  1:32.32                 
                     
Aino Välimaa  2006    237  40.46        1:28.14   
  Uinti Tampere  1:25.28                 
                     
Piia Lahtinen  2006    206  42.69        1:32.46   
  Uinti Tampere  1:30.78                 
                     
Anita Mäkinen  2007    190  42.55        1:34.86   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
Tilda Aaltonen  2006    165  47.55        1:39.46   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:40.61                 
                     
Wilma Turpeinen  2006    165  46.34        1:39.50   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:39.97                 
                     
Tilda Saine  2006    162  46.91        1:40.12   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:42.68                 
                     
Mathilda Heikiö  2006    152  48.16        1:42.24   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:41.59                 
                     
10  Emilia Pakkanen  2006    128  49.96        1:48.08   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:41.39                 
                     
 
Laji 13, T-11, 12, N 100 m PU, Loppukilpailut 12 v 
Sponsori: Rakennus-Alhe Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Moona Korpikoski  2005    343  35.49        1:17.99   
  Nokian Pyry  1:16.31                 
                     
Henni Halme  2005    278  37.12        1:23.63   
  Uinti Tampere  1:24.43                 
                     
Enni Halttunen  2005    275  37.85        1:23.91   
  Uinti Tampere  1:22.62                 
                     
Heidi Helenius  2005    271  39.14        1:24.33   
  Uinti Tampere  1:23.12                 
                     
Emilia Niemi  2005    259  37.64        1:25.60   
  Octopus Lohja  1:24.21                 
                     
Ella Suominen  2005    244  40.37        1:27.30   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:27.38                 
                     
Jenna Nousiainen  2005    236  39.58        1:28.26   
  Nokian Pyry  1:25.62                 
                     
 
Laji 13, T-11, 12, N 100 m PU, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat 
Sponsori: Rakennus-Alhe Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sini Korin  2003    492  32.33        1:09.14   
  Nokian Pyry  1:08.98                 
                     
Annika Laihonen  1997    472  32.03        1:10.10   
  Hydra Platypus  1:15.43                 
                     
Sanni Kilponen  2001    432  32.36        1:12.19   
  Hämeenlinnan Uimaseura  1:11.22                 
                     
Ronja Myllykallio  2003    427  34.31        1:12.49   
  Nokian Pyry  1:12.20                 
                     
Saara Svahn  2001    415  33.08        1:13.20   
  Kampuksen Plaani  1:09.72                 
                     
Anni Matikainen  2001    409  33.38        1:13.53   
  Nokian Pyry  1:16.52                 
                     
Anni Koivula  2003    400  33.97        1:14.06   
  Nokian Pyry  1:12.43                 
                     
Pinja Penttilä  2001    396  33.63        1:14.33   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  1:10.75                 
                     
Erica Tomperi  2004    320  36.57        1:19.77   
  Nokian Pyry  1:20.59                 
                     
10  Essi Turkki  2004    271  41.21        1:24.33   
  Uinti Tampere                   
                     
11  Hilma Husari  2004    244  39.71        1:27.29   
  Nokian Pyry                   
                     
12  Enna Eho  2004    191  41.64        1:34.81   
  Uinti Tampere  1:34.49                 
                     
13  Vilja Rautell  2004    167  43.16        1:39.05   
  Octopus Lohja  1:51.75                 
                     
14  Elle Axén  2004    161  42.36        1:40.22   
  Uinti Tampere  1:35.73                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  18 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nokian Pyry  Tulostusaika  14:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner