Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2017 alkukilpailut ES1 |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Helsinki |
|
Tulostusaika |
10:55 |
|
|
Järjestäjä |
HSS |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
03 marraskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, P14,15,16 200m SU, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Niklas Hatakka |
2003 |
|
437 |
32.07 |
1:06.96 |
1:43.44 |
|
2:19.78 |
|
|
Cetus Espoo |
2:20.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Pauli Salonen |
2003 |
|
361 |
33.88 |
1:11.66 |
1:50.63 |
|
2:28.90 |
|
|
Helsingin Uimarit |
2:30.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Leevi Ylikulppi |
2003 |
|
307 |
37.62 |
1:17.22 |
1:57.22 |
|
2:37.23 |
|
|
Cetus Espoo |
2:47.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Matias Rasinmäki |
2003 |
|
288 |
36.73 |
1:17.77 |
2:00.03 |
|
2:40.61 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Atte Poikela |
2003 |
|
212 |
41.31 |
1:25.67 |
2:12.33 |
|
2:57.74 |
|
|
Cetus Espoo |
3:01.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Ilmari Laitala |
2003 |
|
93 |
56.29 |
1:55.89 |
2:56.99 |
|
3:53.67 |
|
|
Cetus Espoo |
4:11.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Niko Silander |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
3:49.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.3 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, P14,15,16 200m SU, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Elias Kukkonen |
2002 |
|
462 |
30.51 |
1:04.66 |
1:41.14 |
|
2:17.21 |
|
|
ORCA Helsinki |
2:14.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Oscar Skjäl |
2002 |
|
458 |
32.15 |
1:07.03 |
1:42.82 |
|
2:17.56 |
|
|
Cetus Espoo |
2:14.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Rasmus Söderholm |
2002 |
|
450 |
31.80 |
1:07.07 |
1:43.69 |
|
2:18.42 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:21.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Leo Mikkonen |
2002 |
|
398 |
33.23 |
1:09.92 |
1:47.39 |
|
2:24.15 |
|
|
Cetus Espoo |
2:30.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Verneri Viisanen |
2002 |
|
360 |
34.43 |
1:11.91 |
1:50.57 |
|
2:29.05 |
|
|
Cetus Espoo |
2:44.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, P14,15,16 200m SU, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Roni Kallström |
2001 |
|
628 |
30.01 |
1:00.29 |
1:33.17 |
|
2:03.90 |
|
|
Cetus Espoo |
2:05.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Veeti Haikonen |
2001 |
|
532 |
30.91 |
1:04.16 |
1:37.48 |
|
2:10.94 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:11.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Isak Gramén |
2001 |
|
483 |
31.44 |
1:05.32 |
1:40.14 |
|
2:15.23 |
|
|
Cetus Espoo |
2:15.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Teemu Annala |
2001 |
|
446 |
31.61 |
1:06.72 |
1:43.13 |
|
2:18.81 |
|
|
Cetus Espoo |
2:15.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Samuli Hartikainen |
2001 |
|
333 |
35.69 |
1:14.62 |
1:53.86 |
|
2:32.95 |
|
|
Cetus Espoo |
2:38.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Ville Lauslahti |
2001 |
|
321 |
34.70 |
1:13.79 |
1:55.01 |
|
2:34.90 |
|
|
Cetus Espoo |
2:37.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap |
Tulostusaika |
10:55 |
|