2019-09-17   18:53:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

4.12. Su ilta

Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2017    Tulostuspäivämäärä  03 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  16:38   
  Järjestäjä  VUS-VSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  01 joulukuu 2017         
 
 
Laji 34, 400m SKU P14,15,16, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Aleksi Koprinen  2003  Helsingfors Simsällskap    1:04.78  2:21.29  3:40.20    4:41.81   
Jami Ihalainen  2003  Uimaseura Kangasalan Kuohu    1:07.12  2:22.96  3:42.79    4:46.98   
Marcus Forsel  2003  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    1:03.95  2:19.59  3:42.78    4:47.22   
Niklas Hatakka  2003  Cetus Espoo    1:08.02  2:23.22  3:44.86    4:52.04   
Arttu Mäenpää  2003  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    1:05.10  2:22.95  3:47.45    4:53.13   
Niko Matela  2003  Lappeenrannan Uimarit    1:10.45  2:25.61  3:49.94    4:56.91   
Olli-Pekka Pietarila  2003  Oulun Uinti 1906    1:10.28  2:29.32  3:52.58    4:59.85   
Eetu Palvanen  2003  Lahden Uimaseura    1:08.18  2:26.38  3:53.70    5:02.10   
Paavo Erkinaro  2003  Oulun Uinti 1906    1:11.54  2:29.83  3:54.84    5:04.67   
10  Toni Lipponen  2003  Kemin Uimaseura    1:11.65  2:28.60  3:56.65    5:06.56   
11  Lauri Tolvanen  2003  Haminan Uimaseura    1:12.19  2:29.24  3:58.36    5:11.14   
12  Urho Lyytinen  2003  Uinti Tampere    1:10.10  2:32.27  4:01.97    5:12.04   
13  Panu Kautto  2003  Lappeenrannan Uimarit    1:09.06  2:31.11  4:04.20    5:12.16   
14  Nooa Lehtoniemi  2003  Uimaseura Kangasalan Kuohu    1:14.22  2:34.60  4:06.02    5:17.82   
15  Joona Kortteinen  2003  Uinti Tampere    1:14.65  2:36.95  4:04.64    5:18.56   
16  Kasper Lytz  2003  Swimming Club Rovaniemi    1:12.27  2:34.77  4:10.18    5:21.79   
                     
 
Laji 34, 400m SKU P14,15,16, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Jesper Lietzén  2002  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    1:03.51  2:11.90  3:28.28    4:30.60   
Lasse Pulkkinen  2002  Oulun Uinti 1906    1:03.33  2:13.98  3:30.05    4:35.85   
Roope Paatos  2002  Raision Urheilijat    1:05.01  2:18.59  3:36.81    4:39.79   
Efim Romanov  2002  TaTu Tampere    1:05.12  2:18.26  3:38.22    4:42.45   
Mihail Khanoukaev  2002  Cetus Espoo    1:05.15  2:23.79  3:42.46    4:49.81   
Veikka Saren  2002  Someron Esa    1:08.17  2:22.79  3:48.54    4:55.73   
Elias Juntunen  2002  Kempeleen Pyrintö    1:09.44  2:24.50  3:50.71    4:55.96   
Wäinö Koskinen  2002  Uinti Tampere    1:06.24  2:22.88  3:48.98    4:58.54   
Kirill Helsing  2002  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    1:10.00  2:28.74  3:50.81    4:59.21   
10  Valtteri Taskinen  2002  Oulun Uinti 1906    1:09.47  2:29.44  3:52.88    5:03.83   
11  Mikael Nurmela  2002  Seinäjoen Uimarit-58    1:11.65  2:33.72  3:58.88    5:09.15   
12  Danila Shishinin  2002  ORCA Helsinki    1:10.06  2:30.74  3:59.93    5:09.61   
13  Oliver Kela  2002  Swimming Club Rovaniemi    1:08.95  2:28.97  4:04.04    5:11.72   
14  Verneri Viisanen  2002  Cetus Espoo    1:10.71  2:35.54  3:58.59    5:12.63   
15  Mio Harju  2002  TaTu Tampere    1:10.68  2:30.19  4:03.66    5:12.72   
                     
 
Laji 34, 400m SKU P14,15,16, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Atte Moilanen  2001  Oulun Uinti 1906    1:02.22  2:10.80  3:26.71    4:30.16   
Claes Fjellström  2001  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    1:02.12  2:10.26  3:32.73    4:38.30   
Ossi Kleimola  2001  Kouvolan Uimarit    1:04.94  2:16.51  3:36.45    4:42.18   
Tiitus Taskila  2001  Oulun Uinti 1906    1:04.47  2:16.19  3:37.82    4:46.02   
Kasper Envalds  2001  Vanders    1:05.38  2:18.68  3:43.21    4:46.42   
Eerikki Laitala  2001  Cetus Espoo    1:02.98  2:22.18  3:39.00    4:47.75   
Atte Pennanen  2001  Lahden Uimaseura    1:07.10  2:22.98  3:45.23    4:52.74   
Lauri Krapf  2001  Helsingfors Simsällskap    1:05.74  2:22.04  3:45.15    4:53.24   
Eemeli Raninen  2001  Helsingfors Simsällskap    1:06.13  2:23.19  3:49.80    5:00.17   
10  Veeti Veijonen  2001  Swimming Jyväskylä    1:09.48  2:27.98  3:53.01    5:05.59   
11  Riku Leino  2001  TaTu Tampere    1:10.70  2:34.17  3:55.59    5:07.01   
12  Pirkka Perkola  2001  TaTu Tampere    1:12.31  2:26.72  3:58.02    5:08.10   
13  Niilo Olander  2001  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit    1:09.92  2:34.06  3:57.70    5:09.79   
14  Nader Khalili  2001  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    1:07.32  2:27.99  4:03.74    5:12.06   
15  Ali Khalili  2001  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    1:12.30  2:41.06  4:13.83    5:21.82   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  03 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  16:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner