2019-09-17   18:52:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

4.12. Su aamu

Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2017    Tulostuspäivämäärä  03 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  11:27   
  Järjestäjä  VUS-VSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  01 joulukuu 2017         
 
 
Laji 31, 100m PU P13,14,15,16, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura    25m  50m  75m    Aika  Tila 











 
Danil Seksenov  2004  Vanders    13.24  29.26  45.94    1:03.15   
Santeri Pulkkinen  2004  Lahden Uimaseura    13.38  29.31  45.91    1:03.23   
Verneri Lehtovaara  2004  Salon Uimarit    13.63  29.70  46.69    1:04.44   
Juuso Leppänen  2004  Aurajoen Uinti    13.77  31.15  49.42    1:07.70   
Riccardo Castagno  2004  Uinti Tampere    14.49  31.64  49.77    1:08.63   
Cedric Decena  2004  Oulun Lohet    14.04  31.24  49.19    1:09.05   
Lassi Niemi  2004  TaTu Tampere    14.27  31.47  50.16    1:09.24   
Miro Birkstedt  2004  TaTu Tampere    14.63  32.31  50.77    1:09.69   
Pavel Pankratov  2004  TaTu Tampere    14.66  32.17  50.29    1:09.83   
10  Filip Jåfs  2004  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    14.41  31.71  50.06    1:09.86   
11  Taavi Backman  2004  Lahden Uimaseura    14.62  32.03  50.51    1:10.06   
12  Konsta Kallio  2004  Uinti Tampere    14.43  31.53  49.89    1:10.10   
13  Joonas Maaranen  2004  Hyvinkään Uimaseura    14.28  32.42  51.10    1:10.17   
14  Davin Lindholm  2004  Helsingfors Simsällskap    14.98  32.64  51.07    1:10.27   
15  Niilo Kilpeläinen  2004  TaTu Tampere    14.52  32.42  51.28    1:10.71   
16  Rasmus Koskela  2004  Oulun Uinti 1906    15.21  34.32  54.62    1:17.07   
                     
 
Laji 31, 100m PU P13,14,15,16, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    25m  50m  75m    Aika  Tila 











 
Marcus Forsel  2003  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    11.79  25.84  40.68    56.31   
Alex Lydman  2003  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    12.65  27.66  42.79    58.64   
Arttu Mäenpää  2003  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    13.13  28.18  43.84    1:00.39   
Aleksi Koprinen  2003  Helsingfors Simsällskap    12.74  28.14  43.80    1:00.47   
Lassi Haimi  2003  Helsingfors Simsällskap    13.06  28.24  44.10    1:00.95   
Lari Tumanoff  2003  Helsingfors Simsällskap    13.09  28.65  44.91    1:01.81   
Santeri Herpola  2003  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    12.83  28.39  44.68    1:01.86   
Kasper Lytz  2003  Swimming Club Rovaniemi    13.31  28.76  45.22    1:02.67   
Simon Ravals  2003  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    13.21  29.19  45.85    1:02.92   
10  Luukas Vainio  2003  Cetus Espoo    13.74  29.82  46.23    1:03.63   
11  Eetu Palvanen  2003  Lahden Uimaseura    14.25  30.49  47.77    1:05.16   
12  Urho Lyytinen  2003  Uinti Tampere    14.18  30.81  48.08    1:06.49   
13  Panu Kautto  2003  Lappeenrannan Uimarit    14.51  31.01  48.40    1:06.71   
14  Juuso Rahikainen  2003  Tuusulan Uimaseura    14.12  31.27  48.84    1:08.44   
15  Juho Marjala  2003  Simmis Wanda    14.43  31.53  49.57    1:08.49   
16  Matias Rasinmäki  2003  Cetus Espoo    14.19  31.52  49.53    1:08.63   
                     
 
Laji 31, 100m PU P13,14,15,16, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    25m  50m  75m    Aika  Tila 











 
Ronny Brännkärr  2002  Kemin Työväen Uimarit    11.75  26.37  41.23    56.60   
Ibrahim Ezzat  2002  Aurajoen Uinti    11.93  26.03  40.93    56.63   
Oskari Aalto  2002  Cetus Espoo    12.37  26.90  42.15    58.29   
Elias Laine  2002  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    12.69  27.62  43.11    59.48   
Efim Romanov  2002  TaTu Tampere    12.78  27.93  43.55    59.81   
Roope Paatos  2002  Raision Urheilijat    13.16  28.38  44.01    1:00.60   
Eemeli Leinonen  2002  Uinti Tampere    12.68  27.57  43.54    1:00.82   
Wäinö Koskinen  2002  Uinti Tampere    13.22  28.35  44.06    1:01.34   
Akseli Kontiainen  2002  Joensuun Uimaseura    13.18  29.17  45.37    1:01.90   
10  Leo Mikkonen  2002  Cetus Espoo    13.15  28.65  45.30    1:02.70   
11  Elias Kukkonen  2002  ORCA Helsinki    12.94  28.55  45.16    1:02.74   
12  Ethan Brady  2002  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    13.24  29.06  45.54    1:02.92   
13  Elias Filippovits  2002  ORCA Helsinki    13.05  29.07  45.60    1:03.08   
14  Matias Rajavaara  2002  Oulun Uinti 1906    13.29  29.07  46.05    1:04.18   
15  Oskari Arvo  2002  Aurajoen Uinti    13.54  29.72  46.88    1:05.11   
                     
 
Laji 31, 100m PU P13,14,15,16, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura    25m  50m  75m    Aika  Tila 











 
Mohamed Ezzat  2001  Aurajoen Uinti    11.60  25.71  40.52    55.89   
Veeti Ruohtula  2001  Joensuun Uimaseura    11.78  26.41  40.77    56.20   
Alexander Kislitsyn  2001  Swimming Jyväskylä    12.48  26.98  42.63    58.45   
Claes Fjellström  2001  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    12.89  28.08  43.71    59.90   
Leo Roine  2001  Uinti Tampere    12.74  27.66  43.31    59.99   
Atte Alila  2001  Uimaseura Aquila    12.84  28.06  43.89    1:00.02   
Jere Ruuhonen  2001  Cetus Espoo    12.79  27.89  43.53    1:00.25   
Tatu Hörkkö  2001  Uinti Tampere    12.64  28.13  43.93    1:00.61   
Juho Porkkala  2001  Seinäjoen Uimarit-58    13.05  28.37  44.67    1:01.34   
10  Eemil Kylmä  2001  Cetus Espoo    13.18  28.59  44.53    1:01.36   
11  Oskari Hynynen  2001  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    12.80  28.38  44.78    1:02.10   
12  Jiri Järvinen  2001  Swimming Jyväskylä    13.13  28.85  45.39    1:02.47   
13  Noa Mäkelä  2001  Kempeleen Pyrintö    13.48  29.28  45.71    1:03.09   
Herman Widbom  2001  Cetus Espoo            DNF   
Roni Kallström  2001  Cetus Espoo            DNF   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  03 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  11:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner