2019-09-17   18:59:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

3.12. La ilta

Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2017    Tulostuspäivämäärä  02 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  19:26   
  Järjestäjä  VUS-VSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  01 joulukuu 2017         
 
 
Laji 25, 200m PU P14,15,16, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Alex Lydman  2003  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    29.31  1:02.78  1:37.66    2:12.39   
Arttu Mäenpää  2003  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    29.18  1:02.70  1:37.39    2:12.47   
Lari Tumanoff  2003  Helsingfors Simsällskap    30.06  1:04.32  1:38.60    2:14.03   
Lassi Haimi  2003  Helsingfors Simsällskap    29.27  1:03.45  1:39.25    2:16.98   
Jami Ihalainen  2003  Uimaseura Kangasalan Kuohu    31.68  1:07.75  1:46.90    2:25.39   
Luukas Vainio  2003  Cetus Espoo    32.44  1:09.39  1:48.16    2:26.20   
Niko Matela  2003  Lappeenrannan Uimarit    32.84  1:10.04  1:48.16    2:26.54   
Eetu Palvanen  2003  Lahden Uimaseura    31.70  1:09.35  1:48.72    2:27.27   
Olli-Pekka Pietarila  2003  Oulun Uinti 1906    31.87  1:09.86  1:49.21    2:28.06   
10  Isak Jatkola  2003  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit    33.66  1:10.77  1:49.48    2:29.23   
11  Urho Lyytinen  2003  Uinti Tampere    32.17  1:09.35  1:49.35    2:31.43   
12  Paavo Erkinaro  2003  Oulun Uinti 1906    32.31  1:11.45  1:53.43    2:35.65   
13  Kasper Lytz  2003  Swimming Club Rovaniemi    31.57  1:11.79  1:54.13    2:36.45   
14  Visa Kotiniitty  2003  Uinti Tampere    32.20  1:11.79  1:55.10    2:39.10   
15  Julius Airas  2003  Lahden Uimaseura    32.77  1:13.24  1:56.65    2:40.95   
16  Alexander Mattsson  2003  Ålands Simförening    33.39  1:14.66  1:59.07    2:44.83   
                     
 
Laji 25, 200m PU P14,15,16, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Efim Romanov  2002  TaTu Tampere    29.83  1:03.62  1:37.42    2:11.18   
Jesper Lietzén  2002  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    29.90  1:03.77  1:38.30    2:13.07   
Lasse Pulkkinen  2002  Oulun Uinti 1906    29.51  1:03.66  1:39.37    2:13.50   
Elias Laine  2002  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    29.56  1:03.22  1:37.74    2:13.54   
Wäinö Koskinen  2002  Uinti Tampere    29.49  1:02.59  1:37.95    2:15.05   
Eemeli Leinonen  2002  Uinti Tampere    28.96  1:02.38  1:37.39    2:15.77   
Ethan Brady  2002  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    30.36  1:05.87  1:42.38    2:18.39   
Leo Mikkonen  2002  Cetus Espoo    30.08  1:05.98  1:44.21    2:23.57   
Matias Rajavaara  2002  Oulun Uinti 1906    30.23  1:05.41  1:43.58    2:24.03   
10  Elias Juntunen  2002  Kempeleen Pyrintö    32.30  1:08.36  1:45.84    2:24.41   
11  Elias Filippovits  2002  ORCA Helsinki    31.46  1:09.11  1:49.76    2:29.66   
12  Mio Harju  2002  TaTu Tampere    32.95  1:11.99  1:52.90    2:33.24   
13  Kirill Helsing  2002  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    34.01  1:13.89  1:55.86    2:38.64   
14  Matias Gustafsson  2002  Raision Urheilijat    32.77  1:15.15  2:01.32    2:46.46   
Daniel Rinne  2002  Cetus Espoo            DNF   
                     
 
Laji 25, 200m PU P14,15,16, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Erik Nurmi  2001  Vanders    26.96  58.58  1:31.32    2:04.18   
Atte Moilanen  2001  Oulun Uinti 1906    28.52  1:01.14  1:35.15    2:07.93   
Mohamed Ezzat  2001  Aurajoen Uinti    27.23  59.21  1:33.07    2:07.95   
Claes Fjellström  2001  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    28.70  1:01.26  1:34.98    2:09.00   
Leo Roine  2001  Uinti Tampere    27.86  1:00.17  1:35.10    2:12.76   
Atte Alila  2001  Uimaseura Aquila    29.66  1:04.24  1:39.30    2:15.79   
Herman Widbom  2001  Cetus Espoo    31.37  1:05.64  1:41.06    2:17.60   
Juho Porkkala  2001  Seinäjoen Uimarit-58    29.61  1:04.43  1:40.72    2:17.78   
Kasper Envalds  2001  Vanders    29.68  1:05.04  1:41.94    2:18.99   
10  Noa Mäkelä  2001  Kempeleen Pyrintö    29.97  1:04.51  1:41.82    2:20.89   
11  Oskari Hynynen  2001  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    30.08  1:06.08  1:43.44    2:21.49   
12  Eemeli Raninen  2001  Helsingfors Simsällskap    30.76  1:06.78  1:44.33    2:22.38   
13  Olli Malmberg  2001  Octopus Lohja    31.52  1:08.17  1:47.17    2:27.87   
14  Veeti Veijonen  2001  Swimming Jyväskylä    30.13  1:06.35  1:45.53    2:28.23   
15  Pirkka Perkola  2001  TaTu Tampere    31.43  1:09.45  1:49.55    2:29.54   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  02 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  19:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner