2019-09-17   18:51:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

3.12. La aamu

Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2017    Tulostuspäivämäärä  02 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  10:37   
  Järjestäjä  VUS-VSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  01 joulukuu 2017         
 
 
Laji 13, 200m RU T13,14,15, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Pinja Taskila  2004  Oulun Uinti 1906    35.14  1:14.77  1:55.13    2:35.74   
Jenna Pulkkinen  2004  Kouvolan Uimarit    35.76  1:16.70  1:58.07    2:38.64   
Sohvi Kallinen  2004  Lahden Uimaseura    37.08  1:18.80  2:00.18    2:40.49   
Siiri Ala-Karvia  2004  Uinti Tampere    36.12  1:17.64  1:59.23    2:41.39   
Petra Ansaranta  2004  Oulun Uinti 1906    36.39  1:17.35  1:59.34    2:41.84   
Meeri Yli-Äyhö  2004  Uimaseura Kangasalan Kuohu    36.27  1:18.27  2:01.40    2:45.30   
Olga Emilia Mattila  2004  Oulun Uinti 1906    36.68  1:18.41  2:02.26    2:46.70   
Anna Edwards  2004  Helsingfors Simsällskap    37.47  1:19.57  2:03.78    2:49.33   
Laura Markuksela  2004  Oulun Lohet    38.33  1:21.52  2:06.15    2:50.77   
10  Aada Taiponen  2004  Riihimäen Uimaseura    37.28  1:21.43  2:06.65    2:51.68   
11  Aada Hakala  2004  Uinti Tampere    38.20  1:22.30  2:07.57    2:52.10   
12  Greta Beszteri  2004  Cetus Espoo    37.74  1:20.88  2:06.19    2:52.35   
13  Nicole Yisrael  2004  Simmis Wanda    37.20  1:22.11  2:08.90    2:54.59   
14  Iida Herrala  2004  Simmis Wanda    38.09  1:23.15  2:09.75    2:57.30   
15  Helmiina Toivonen  2004  Helsingfors Simsällskap    40.33  1:25.28  2:11.74    2:59.02   
                     
 
Laji 13, 200m RU T13,14,15, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Laura Lahtinen  2003  Helsingfors Simsällskap    34.66  1:12.87  1:51.05    2:29.28   
Rebekka Luoto  2003  Raision Urheilijat    34.92  1:14.17  1:53.65    2:33.75   
Martta Ruuska  2003  Swimming Jyväskylä    35.92  1:16.14  1:57.01    2:37.93   
Siiri Einiö  2003  Gladius Kirkkonummi    35.36  1:15.23  1:56.47    2:38.77   
Minja Lukkari  2003  Oulun Uinti 1906    36.13  1:17.06  1:58.30    2:38.78   
Emma Haglund  2003  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    35.94  1:16.86  1:59.87    2:44.04   
Iiris Yli-Jama  2003  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    37.46  1:19.06  2:01.62    2:44.28   
Mathilda Puutio  2003  Oulun Uinti 1906    36.96  1:19.28  2:02.42    2:44.73   
Roosa Kärkkäinen  2003  Oulun Lohet    38.69  1:22.48  2:04.82    2:45.31   
10  Cindy Palm  2003  Cetus Espoo    37.67  1:20.15  2:03.01    2:46.01   
11  Aida Pasma  2003  Riihimäen Uimaseura    36.94  1:19.36  2:03.29    2:46.15   
12  Juulia Käräjämies  2003  Nummelan Kisaajat    37.58  1:20.07  2:03.11    2:46.59   
13  Emma Hämäläinen  2003  Vieskan Uimarit    37.46  1:20.10  2:04.44    2:46.95   
14  Inka Metiäinen  2003  Swimming Jyväskylä    38.59  1:21.70  2:05.88    2:51.24   
15  Milla-Lotta Tapanainen  2003  Cetus Espoo    38.22  1:22.16  2:07.04    2:51.60   
16  Emma Jormanainen  2003  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    38.27  1:21.90  2:06.63    2:51.89   
                     
 
Laji 13, 200m RU T13,14,15, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Emma von Dickoff  2002  Uinti Tampere    35.59  1:15.62  1:57.19    2:39.54   
Ina Pollari  2002  Uinti Tampere    35.80  1:16.85  1:59.39    2:42.13   
Senni Jouhten  2002  Kempeleen Pyrintö    38.76  1:20.50  2:01.97    2:43.18   
Enni Lahtinen  2002  Uinti Tampere    37.13  1:19.17  2:01.27    2:44.82   
Pinja Paulomo  2002  Cetus Espoo    37.63  1:20.02  2:03.60    2:46.52   
Aino Kontiainen  2002  Uinti Hyvinkää    37.85  1:20.09  2:03.97    2:46.73   
Sole Piirainen  2002  Swimming Club Vuokatti    37.51  1:20.57  2:04.61    2:48.20   
Mirka Mettinen  2002  Cetus Espoo    37.85  1:20.64  2:04.72    2:49.12   
Verna Rostedt  2002  Cetus Espoo    38.12  1:20.68  2:05.44    2:49.56   
10  Anni Savolainen  2002  Cetus Espoo    38.94  1:21.75  2:05.82    2:50.30   
11  Katariina Niemi  2002  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    37.40  1:20.24  2:04.77    2:50.41   
12  Amalia Siekkinen  2002  Oulun Lohet    38.69  1:22.09  2:07.02    2:52.82   
13  Nella Korpela  2002  Cetus Espoo    39.02  1:23.00  2:07.64    2:53.45   
14  Hanni Riikonen  2002  Hämeenlinnan Uimaseura    39.98  1:25.35  2:13.28    3:03.15   
Emilia Liven  2002  Aurajoen Uinti            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Saana Vähämaa  2002  Rauman Uimaseura            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  02 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  10:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner