2019-09-19   00:10:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

2.12. Pe aamu

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2017    Tulostuspäivämäärä  01 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  12:44   
  Järjestäjä  VUS-VSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  01 joulukuu 2017         
 
 
Laji 6, 4X100m VU P16, Loppukilpailut 16 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m      Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Cetus 1  2001    655          3:31.04   
  Cetus Espoo  3:36.77                 
  Roni Kallström  2001      25.49  51.92      51.92   
  Oskari Aalto  2002      25.50  52.75      1:44.67   
  Eemil Kylmä  2001      25.59  53.82      2:38.49   
  Tuomas Jokinen  2001      25.37  52.55      3:31.04   
                     
Vanders 1  2001    641          3:32.59   
  Vanders  3:38.77                 
  Erik Nurmi  2001      25.49  52.37      52.37   
  Kalle Mäkinen  2002      24.97  52.82      1:45.19   
  Matias Hjelm  2002      25.96  53.78      2:38.97   
  Kasper Envalds  2001      25.80  53.62      3:32.59   
                     
Laus 1  2001    617          3:35.22   
  Lahden Uimaseura  3:37.32                 
  Petteri Haverinen  2001      25.92  54.21      54.21   
  Joonas Mustonen  2001      24.87  52.73      1:46.94   
  Aleksi Helminen  2001      25.82  54.16      2:41.10   
  Harry Zimmermann  2001      25.75  54.12      3:35.22   
                     
ÅSK 1  2001    615          3:35.47   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:40.11                 
  Oskari Hynynen  2001      25.79  53.54      53.54   
  Santeri Herpola  2003      25.29  53.78      1:47.32   
  Marcus Forsel  2003      25.60  53.95      2:41.27   
  Jesper Lietzén  2002      25.64  54.20      3:35.47   
                     
Cetus 2  2001    589          3:38.64   
  Cetus Espoo  3:41.43                 
  Oscar Skjäl  2002      26.42  54.91      54.91   
  Daniel Rinne  2002      25.69  54.20      1:49.11   
  Leo Mikkonen  2002      25.75  54.79      2:43.90   
  Jere Ruuhonen  2001      26.11  54.74      3:38.64   
                     
HSS  2001    568          3:41.25   
  Helsingfors Simsällskap  3:40.86                 
  Johan Krister Fredriksson  2003      28.14  57.21      57.21   
  Lari Tumanoff  2003      26.06  54.90      1:52.11   
  Veeti Haikonen  2001      25.33  54.35      2:46.46   
  Lassi Haimi  2003      25.73  54.79      3:41.25   
                     
AUi  2001    558          3:42.63   
  Aurajoen Uinti  3:42.80                 
  Mohamed Ezzat  2001      25.39  53.44      53.44   
  Oskari Arvo  2002      26.90  57.26      1:50.70   
  Aleksi Vähä-Lassila  2001      27.19  57.72      2:48.42   
  Ibrahim Ezzat  2002      25.27  54.21      3:42.63   
                     
JoUS 1  2001    546          3:44.16   
  Joensuun Uimaseura  3:43.53                 
  Veeti Ruohtula  2001      25.14  52.13      52.13   
  Miiro Vartiainen  2001      25.68  54.90      1:47.03   
  Akseli Kontiainen  2002      26.82  56.77      2:43.80   
  Väinö Hiltunen  2001      28.52  1:00.36      3:44.16   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  01 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  12:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner