Results for Ikäkausimestaruusuinnit (25m)
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
LRIKM loppukilpailut 2017 |
|
Tulostuspäivämäärä |
03 joulukuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vaasa |
|
Tulostusaika |
16:38 |
|
|
Järjestäjä |
VUS-VSS |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
01 joulukuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 34, 400m SKU P14,15,16, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aleksi Koprinen |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
|
1:04.78 |
2:21.29 |
3:40.20 |
|
4:41.81 |
|
2 |
Jami Ihalainen |
2003 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
1:07.12 |
2:22.96 |
3:42.79 |
|
4:46.98 |
|
3 |
Marcus Forsel |
2003 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
1:03.95 |
2:19.59 |
3:42.78 |
|
4:47.22 |
|
4 |
Niklas Hatakka |
2003 |
Cetus Espoo |
|
1:08.02 |
2:23.22 |
3:44.86 |
|
4:52.04 |
|
5 |
Arttu Mäenpää |
2003 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
1:05.10 |
2:22.95 |
3:47.45 |
|
4:53.13 |
|
6 |
Niko Matela |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
1:10.45 |
2:25.61 |
3:49.94 |
|
4:56.91 |
|
7 |
Olli-Pekka Pietarila |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:10.28 |
2:29.32 |
3:52.58 |
|
4:59.85 |
|
8 |
Eetu Palvanen |
2003 |
Lahden Uimaseura |
|
1:08.18 |
2:26.38 |
3:53.70 |
|
5:02.10 |
|
9 |
Paavo Erkinaro |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:11.54 |
2:29.83 |
3:54.84 |
|
5:04.67 |
|
10 |
Toni Lipponen |
2003 |
Kemin Uimaseura |
|
1:11.65 |
2:28.60 |
3:56.65 |
|
5:06.56 |
|
11 |
Lauri Tolvanen |
2003 |
Haminan Uimaseura |
|
1:12.19 |
2:29.24 |
3:58.36 |
|
5:11.14 |
|
12 |
Urho Lyytinen |
2003 |
Uinti Tampere |
|
1:10.10 |
2:32.27 |
4:01.97 |
|
5:12.04 |
|
13 |
Panu Kautto |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
1:09.06 |
2:31.11 |
4:04.20 |
|
5:12.16 |
|
14 |
Nooa Lehtoniemi |
2003 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
1:14.22 |
2:34.60 |
4:06.02 |
|
5:17.82 |
|
15 |
Joona Kortteinen |
2003 |
Uinti Tampere |
|
1:14.65 |
2:36.95 |
4:04.64 |
|
5:18.56 |
|
16 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:12.27 |
2:34.77 |
4:10.18 |
|
5:21.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 34, 400m SKU P14,15,16, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jesper Lietzén |
2002 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
1:03.51 |
2:11.90 |
3:28.28 |
|
4:30.60 |
|
2 |
Lasse Pulkkinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:03.33 |
2:13.98 |
3:30.05 |
|
4:35.85 |
|
3 |
Roope Paatos |
2002 |
Raision Urheilijat |
|
1:05.01 |
2:18.59 |
3:36.81 |
|
4:39.79 |
|
4 |
Efim Romanov |
2002 |
TaTu Tampere |
|
1:05.12 |
2:18.26 |
3:38.22 |
|
4:42.45 |
|
5 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
|
1:05.15 |
2:23.79 |
3:42.46 |
|
4:49.81 |
|
6 |
Veikka Saren |
2002 |
Someron Esa |
|
1:08.17 |
2:22.79 |
3:48.54 |
|
4:55.73 |
|
7 |
Elias Juntunen |
2002 |
Kempeleen Pyrintö |
|
1:09.44 |
2:24.50 |
3:50.71 |
|
4:55.96 |
|
8 |
Wäinö Koskinen |
2002 |
Uinti Tampere |
|
1:06.24 |
2:22.88 |
3:48.98 |
|
4:58.54 |
|
9 |
Kirill Helsing |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:10.00 |
2:28.74 |
3:50.81 |
|
4:59.21 |
|
10 |
Valtteri Taskinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:09.47 |
2:29.44 |
3:52.88 |
|
5:03.83 |
|
11 |
Mikael Nurmela |
2002 |
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
1:11.65 |
2:33.72 |
3:58.88 |
|
5:09.15 |
|
12 |
Danila Shishinin |
2002 |
ORCA Helsinki |
|
1:10.06 |
2:30.74 |
3:59.93 |
|
5:09.61 |
|
13 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:08.95 |
2:28.97 |
4:04.04 |
|
5:11.72 |
|
14 |
Verneri Viisanen |
2002 |
Cetus Espoo |
|
1:10.71 |
2:35.54 |
3:58.59 |
|
5:12.63 |
|
15 |
Mio Harju |
2002 |
TaTu Tampere |
|
1:10.68 |
2:30.19 |
4:03.66 |
|
5:12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 34, 400m SKU P14,15,16, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Atte Moilanen |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:02.22 |
2:10.80 |
3:26.71 |
|
4:30.16 |
|
2 |
Claes Fjellström |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:02.12 |
2:10.26 |
3:32.73 |
|
4:38.30 |
|
3 |
Ossi Kleimola |
2001 |
Kouvolan Uimarit |
|
1:04.94 |
2:16.51 |
3:36.45 |
|
4:42.18 |
|
4 |
Tiitus Taskila |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:04.47 |
2:16.19 |
3:37.82 |
|
4:46.02 |
|
5 |
Kasper Envalds |
2001 |
Vanders |
|
1:05.38 |
2:18.68 |
3:43.21 |
|
4:46.42 |
|
6 |
Eerikki Laitala |
2001 |
Cetus Espoo |
|
1:02.98 |
2:22.18 |
3:39.00 |
|
4:47.75 |
|
7 |
Atte Pennanen |
2001 |
Lahden Uimaseura |
|
1:07.10 |
2:22.98 |
3:45.23 |
|
4:52.74 |
|
8 |
Lauri Krapf |
2001 |
Helsingfors Simsällskap |
|
1:05.74 |
2:22.04 |
3:45.15 |
|
4:53.24 |
|
9 |
Eemeli Raninen |
2001 |
Helsingfors Simsällskap |
|
1:06.13 |
2:23.19 |
3:49.80 |
|
5:00.17 |
|
10 |
Veeti Veijonen |
2001 |
Swimming Jyväskylä |
|
1:09.48 |
2:27.98 |
3:53.01 |
|
5:05.59 |
|
11 |
Riku Leino |
2001 |
TaTu Tampere |
|
1:10.70 |
2:34.17 |
3:55.59 |
|
5:07.01 |
|
12 |
Pirkka Perkola |
2001 |
TaTu Tampere |
|
1:12.31 |
2:26.72 |
3:58.02 |
|
5:08.10 |
|
13 |
Niilo Olander |
2001 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
1:09.92 |
2:34.06 |
3:57.70 |
|
5:09.79 |
|
14 |
Nader Khalili |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:07.32 |
2:27.99 |
4:03.74 |
|
5:12.06 |
|
15 |
Ali Khalili |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:12.30 |
2:41.06 |
4:13.83 |
|
5:21.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
03 joulukuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
Tulostusaika |
16:38 |
|