Resultater for Ikäkausimestaruusuinnit (25m)
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
LRIKM loppukilpailut 2017 |
|
Tulostuspäivämäärä |
02 joulukuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vaasa |
|
Tulostusaika |
17:41 |
|
|
Järjestäjä |
VUS-VSS |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
01 joulukuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 400m SKU T13,14,15, Loppukilpailut 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lotta Pälsi |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
|
1:06.21 |
2:22.26 |
3:46.11 |
|
4:56.79 |
|
2 |
Petra Ansaranta |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:09.10 |
2:26.52 |
3:53.20 |
|
5:03.46 |
|
3 |
Pinja Taskila |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:15.96 |
2:37.96 |
4:02.84 |
|
5:13.17 |
|
4 |
Sohvi Kallinen |
2004 |
Lahden Uimaseura |
|
1:17.22 |
2:39.77 |
4:08.64 |
|
5:18.17 |
|
5 |
Olga Emilia Mattila |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:17.69 |
2:38.64 |
4:06.03 |
|
5:18.34 |
|
6 |
Meeri Yli-Äyhö |
2004 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
1:15.87 |
2:39.42 |
4:09.46 |
|
5:21.19 |
|
7 |
Siiri Konkka |
2004 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
1:12.64 |
2:34.80 |
4:07.45 |
|
5:22.29 |
|
8 |
Jutta Jauhiainen |
2004 |
Cetus Espoo |
|
1:16.34 |
2:43.05 |
4:15.60 |
|
5:26.32 |
|
9 |
Annukka Pihkamäki |
2004 |
Riihimäen Uimaseura |
|
1:10.51 |
2:35.48 |
4:10.97 |
|
5:26.63 |
|
10 |
Inka Elamaa |
2004 |
Oulun Lohet |
|
1:19.06 |
2:40.49 |
4:16.54 |
|
5:30.12 |
|
11 |
Tinja Lasonen |
2004 |
Porin Uimaseura |
|
1:15.55 |
2:38.91 |
4:14.98 |
|
5:30.35 |
|
12 |
Wilma Långström |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
|
1:14.94 |
2:43.94 |
4:18.01 |
|
5:33.04 |
|
13 |
Ida Mäki-Hokkonen |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
1:17.42 |
2:40.99 |
4:16.48 |
|
5:33.32 |
|
14 |
Laura Markuksela |
2004 |
Oulun Lohet |
|
1:18.22 |
2:43.28 |
4:18.19 |
|
5:34.21 |
|
15 |
Emmi Manninen |
2004 |
Uinti Tampere |
|
1:20.77 |
2:45.41 |
4:21.01 |
|
5:37.66 |
|
- |
Greta Beszteri |
2004 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
DSQ |
200m |
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 400m SKU T13,14,15, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Madeleine Hiltunen |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:08.69 |
2:25.09 |
3:50.08 |
|
4:59.81 |
|
2 |
Minja Lukkari |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:11.65 |
2:32.05 |
3:56.41 |
|
5:04.66 |
|
3 |
Roosa Kärkkäinen |
2003 |
Oulun Lohet |
|
1:09.83 |
2:29.26 |
3:56.29 |
|
5:05.69 |
|
4 |
Sylvia Kuusisto |
2003 |
Aurajoen Uinti |
|
1:11.37 |
2:27.28 |
4:01.13 |
|
5:10.07 |
|
5 |
Róza Nagy |
2003 |
Cetus Espoo |
|
1:09.72 |
2:31.92 |
3:58.87 |
|
5:13.41 |
|
6 |
Martta Ruuska |
2003 |
Swimming Jyväskylä |
|
1:12.20 |
2:38.81 |
4:04.78 |
|
5:16.34 |
|
7 |
Siiri Reiniluoto |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
|
1:11.03 |
2:34.47 |
4:05.11 |
|
5:16.58 |
|
8 |
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
|
1:14.06 |
2:35.16 |
4:04.32 |
|
5:16.82 |
|
9 |
Minttu Paalanen |
2003 |
Lahden Uimaseura |
|
1:12.65 |
2:33.20 |
4:08.60 |
|
5:19.37 |
|
10 |
Venla Säntti |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:15.73 |
2:35.74 |
4:09.66 |
|
5:20.00 |
|
11 |
Iris Hanski |
2003 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
1:14.47 |
2:35.78 |
4:08.97 |
|
5:21.99 |
|
12 |
Petra Kivi |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:14.04 |
2:35.70 |
4:08.61 |
|
5:25.82 |
|
13 |
Hilla Kuuva |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
1:16.58 |
2:41.99 |
4:14.43 |
|
5:26.55 |
|
14 |
Aida Pasma |
2003 |
Riihimäen Uimaseura |
|
1:16.31 |
2:40.14 |
4:10.82 |
|
5:27.17 |
|
- |
Emma Haglund |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
|
|
DSQ |
150m |
|
SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Juulia Käräjämies |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
|
|
|
|
|
DSQ |
275m |
|
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 400m SKU T13,14,15, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anniina Kallio |
2002 |
Raision Urheilijat |
|
1:06.96 |
2:23.26 |
3:48.49 |
|
4:55.72 |
|
2 |
Ina Pollari |
2002 |
Uinti Tampere |
|
1:08.41 |
2:29.76 |
3:55.81 |
|
5:06.98 |
|
3 |
Emma von Dickoff |
2002 |
Uinti Tampere |
|
1:12.58 |
2:37.12 |
4:04.06 |
|
5:13.45 |
|
4 |
Jemilia Haapakoski |
2002 |
Lahden Uimaseura |
|
1:14.32 |
2:32.25 |
4:04.23 |
|
5:13.99 |
|
5 |
Anni Savolainen |
2002 |
Cetus Espoo |
|
1:15.14 |
2:36.67 |
4:05.02 |
|
5:16.56 |
|
6 |
Mirka Mettinen |
2002 |
Cetus Espoo |
|
1:13.22 |
2:36.53 |
4:04.75 |
|
5:20.22 |
|
7 |
Verna Rostedt |
2002 |
Cetus Espoo |
|
1:14.96 |
2:35.67 |
4:05.98 |
|
5:22.91 |
|
8 |
Isa Vehkaoja |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:15.44 |
2:39.18 |
4:13.46 |
|
5:24.74 |
|
9 |
Venla Salminen |
2002 |
Nummelan Kisaajat |
|
1:15.84 |
2:42.36 |
4:14.71 |
|
5:25.99 |
|
10 |
Peppi Palokangas |
2002 |
Swimming Jyväskylä |
|
1:14.07 |
2:37.73 |
4:10.72 |
|
5:26.80 |
|
11 |
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
|
1:14.45 |
2:35.03 |
4:13.00 |
|
5:27.80 |
|
12 |
Amanda Paukkunen |
2002 |
Swimming Jyväskylä |
|
1:14.25 |
2:45.89 |
4:22.96 |
|
5:40.55 |
|
12 |
Siiri Välimaa |
2002 |
Tuusulan Uimaseura |
|
1:21.67 |
2:46.22 |
4:25.11 |
|
5:40.55 |
|
14 |
Helmi Viitasalo |
2002 |
Rauman Uimaseura |
|
1:23.81 |
2:54.81 |
4:31.05 |
|
5:46.34 |
|
15 |
Juliana Niinisalo |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:14.69 |
2:44.18 |
4:32.22 |
|
5:52.93 |
|
- |
Oona Laakso |
2002 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
02 joulukuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
Tulostusaika |
17:41 |
|