2019-09-22   18:28:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 39 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 39 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2017    Tulostuspäivämäärä  03 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  18:21   
  Järjestäjä  VUS-VSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  01 joulukuu 2017         
 
 
Laji 39, 200m PU T13,14,15, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Lotta Pälsi  2004  Helsingfors Simsällskap    31.21  1:06.98  1:44.02    2:21.79   
Annukka Pihkamäki  2004  Riihimäen Uimaseura    31.98  1:09.20  1:49.01    2:30.35   
Oona Sirkiä  2004  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    32.94  1:10.04  1:50.42    2:32.32   
Petra Ansaranta  2004  Oulun Uinti 1906    32.33  1:11.66  1:52.39    2:33.80   
Siiri Konkka  2004  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    32.54  1:11.71  1:53.53    2:35.27   
Siiri Mätäsjärvi  2004  Uinti Tampere    35.60  1:16.96  1:59.86    2:46.06   
Ida Töyrylä  2004  Uinti Tampere    36.32  1:19.70  2:02.56    2:47.00   
Ella Hulkki  2004  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    37.56  1:21.14  2:06.01    2:50.08   
Ida Mäki-Hokkonen  2004  Lappeenrannan Uimarit    34.95  1:17.12  2:03.34    2:50.68   
10  Ella Nihtilä  2004  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    33.69  1:14.40  2:02.24    2:52.18   
11  Laura Markuksela  2004  Oulun Lohet    36.15  1:18.81  2:04.79    2:52.40   
12  Matilda Laitinen  2004  Aurajoen Uinti    34.59  1:16.96  2:04.30    2:52.87   
13  Eevi Peltonen  2004  Uimaseura Aquila    37.13  1:20.64  2:06.63    2:54.17   
14  Noora Kylmämetsä  2004  Uinti Tampere    36.21  1:20.36  2:06.11    2:54.60   
15  Erica Tomperi  2004  Nokian Pyry    37.51  1:22.94  2:09.59    2:54.98   
16  Ciara Wacklin  2004  Cetus Espoo    38.02  1:24.63  2:14.67    3:04.82   
                     
 
Laji 39, 200m PU T13,14,15, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Róza Nagy  2003  Cetus Espoo    32.00  1:08.75  1:47.66    2:26.54   
Madeleine Hiltunen  2003  Oulun Uinti 1906    33.36  1:11.82  1:49.77    2:26.90   
Siiri Reiniluoto  2003  Helsingfors Simsällskap    32.61  1:09.97  1:49.74    2:34.41   
Kiira Kangasniemi  2003  Seinäjoen Uimarit-58    33.08  1:12.25  1:53.24    2:34.95   
Emma Johansson  2003  Cetus Espoo    34.08  1:13.26  1:54.11    2:35.88   
Maija Nurmi  2003  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    34.45  1:14.20  1:56.68    2:39.65   
Eveliina Koivula  2003  Uinti Tampere    34.50  1:14.74  1:57.29    2:40.09   
Ronja Myllykallio  2003  Nokian Pyry    34.24  1:14.39  1:56.68    2:40.42   
Lotta Lehtoila  2003  ORCA Helsinki    35.73  1:18.20  2:01.18    2:43.42   
10  Jenny Grangärd  2003  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    33.84  1:13.99  1:58.63    2:44.38   
11  Tessa Kirjonen  2003  Uinti Tampere    36.14  1:17.33  2:00.38    2:45.83   
12  Hilla Kuuva  2003  Lappeenrannan Uimarit    35.94  1:18.95  2:03.23    2:46.39   
13  Julia Peltola  2003  Cetus Espoo    36.24  1:18.49  2:03.13    2:48.94   
14  Silja Kinnunen  2003  Lappeenrannan Uimarit    37.30  1:21.39  2:08.73    2:57.46   
                     
 
Laji 39, 200m PU T13,14,15, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Anniina Kallio  2002  Raision Urheilijat    30.51  1:06.87  1:43.78    2:20.63   
Siri Auvinen  2002  Cetus Espoo    32.29  1:09.79  1:49.16    2:27.41   
Ina Pollari  2002  Uinti Tampere    31.03  1:08.25  1:48.37    2:27.78   
Elisa Vakkuri  2002  Kemin Uimaseura    31.96  1:09.99  1:49.94    2:30.19   
Petra Heikkinen  2002  Oulun Uinti 1906    33.36  1:11.57  1:51.12    2:30.89   
Lydia Rintanen  2002  Aurajoen Uinti    31.99  1:10.50  1:51.80    2:34.45   
Amanda Paukkunen  2002  Swimming Jyväskylä    33.49  1:11.11  1:52.29    2:36.32   
Charlotte Ingberg  2002  Octopus Lohja    34.21  1:14.56  1:56.90    2:37.81   
Nea Winqvist  2002  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit    32.45  1:11.39  1:54.11    2:38.04   
10  Julia Koivisto  2002  Aurajoen Uinti    32.52  1:12.51  1:54.95    2:39.33   
11  Emilia Sjölund  2002  Simmis Wanda    33.57  1:13.49  1:57.42    2:40.92   
12  Sofia Nieminen  2002  Hämeenlinnan Uimaseura    32.41  1:11.14  1:55.09    2:41.69   
13  Pilvi Pietikäinen  2002  Cetus Espoo    36.01  1:16.51  1:59.51    2:43.23   
14  Isa Vehkaoja  2002  Oulun Uinti 1906    35.03  1:17.54  2:02.67    2:46.99   
Olivia Koski  2002  Aurajoen Uinti            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  03 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  18:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner