Resultater for Ikäkausimestaruusuinnit (25m)
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
LRIKM loppukilpailut 2017 |
|
Tulostuspäivämäärä |
02 joulukuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vaasa |
|
Tulostusaika |
19:26 |
|
|
Järjestäjä |
VUS-VSS |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
01 joulukuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 200m PU P14,15,16, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Alex Lydman |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
29.31 |
1:02.78 |
1:37.66 |
|
2:12.39 |
|
2 |
Arttu Mäenpää |
2003 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
29.18 |
1:02.70 |
1:37.39 |
|
2:12.47 |
|
3 |
Lari Tumanoff |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
|
30.06 |
1:04.32 |
1:38.60 |
|
2:14.03 |
|
4 |
Lassi Haimi |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
|
29.27 |
1:03.45 |
1:39.25 |
|
2:16.98 |
|
5 |
Jami Ihalainen |
2003 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
31.68 |
1:07.75 |
1:46.90 |
|
2:25.39 |
|
6 |
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
|
32.44 |
1:09.39 |
1:48.16 |
|
2:26.20 |
|
7 |
Niko Matela |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
32.84 |
1:10.04 |
1:48.16 |
|
2:26.54 |
|
8 |
Eetu Palvanen |
2003 |
Lahden Uimaseura |
|
31.70 |
1:09.35 |
1:48.72 |
|
2:27.27 |
|
9 |
Olli-Pekka Pietarila |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
31.87 |
1:09.86 |
1:49.21 |
|
2:28.06 |
|
10 |
Isak Jatkola |
2003 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
33.66 |
1:10.77 |
1:49.48 |
|
2:29.23 |
|
11 |
Urho Lyytinen |
2003 |
Uinti Tampere |
|
32.17 |
1:09.35 |
1:49.35 |
|
2:31.43 |
|
12 |
Paavo Erkinaro |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
32.31 |
1:11.45 |
1:53.43 |
|
2:35.65 |
|
13 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
31.57 |
1:11.79 |
1:54.13 |
|
2:36.45 |
|
14 |
Visa Kotiniitty |
2003 |
Uinti Tampere |
|
32.20 |
1:11.79 |
1:55.10 |
|
2:39.10 |
|
15 |
Julius Airas |
2003 |
Lahden Uimaseura |
|
32.77 |
1:13.24 |
1:56.65 |
|
2:40.95 |
|
16 |
Alexander Mattsson |
2003 |
Ålands Simförening |
|
33.39 |
1:14.66 |
1:59.07 |
|
2:44.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 200m PU P14,15,16, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Efim Romanov |
2002 |
TaTu Tampere |
|
29.83 |
1:03.62 |
1:37.42 |
|
2:11.18 |
|
2 |
Jesper Lietzén |
2002 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
29.90 |
1:03.77 |
1:38.30 |
|
2:13.07 |
|
3 |
Lasse Pulkkinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
29.51 |
1:03.66 |
1:39.37 |
|
2:13.50 |
|
4 |
Elias Laine |
2002 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
29.56 |
1:03.22 |
1:37.74 |
|
2:13.54 |
|
5 |
Wäinö Koskinen |
2002 |
Uinti Tampere |
|
29.49 |
1:02.59 |
1:37.95 |
|
2:15.05 |
|
6 |
Eemeli Leinonen |
2002 |
Uinti Tampere |
|
28.96 |
1:02.38 |
1:37.39 |
|
2:15.77 |
|
7 |
Ethan Brady |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
30.36 |
1:05.87 |
1:42.38 |
|
2:18.39 |
|
8 |
Leo Mikkonen |
2002 |
Cetus Espoo |
|
30.08 |
1:05.98 |
1:44.21 |
|
2:23.57 |
|
9 |
Matias Rajavaara |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
30.23 |
1:05.41 |
1:43.58 |
|
2:24.03 |
|
10 |
Elias Juntunen |
2002 |
Kempeleen Pyrintö |
|
32.30 |
1:08.36 |
1:45.84 |
|
2:24.41 |
|
11 |
Elias Filippovits |
2002 |
ORCA Helsinki |
|
31.46 |
1:09.11 |
1:49.76 |
|
2:29.66 |
|
12 |
Mio Harju |
2002 |
TaTu Tampere |
|
32.95 |
1:11.99 |
1:52.90 |
|
2:33.24 |
|
13 |
Kirill Helsing |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
34.01 |
1:13.89 |
1:55.86 |
|
2:38.64 |
|
14 |
Matias Gustafsson |
2002 |
Raision Urheilijat |
|
32.77 |
1:15.15 |
2:01.32 |
|
2:46.46 |
|
- |
Daniel Rinne |
2002 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 200m PU P14,15,16, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Erik Nurmi |
2001 |
Vanders |
|
26.96 |
58.58 |
1:31.32 |
|
2:04.18 |
|
2 |
Atte Moilanen |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
28.52 |
1:01.14 |
1:35.15 |
|
2:07.93 |
|
3 |
Mohamed Ezzat |
2001 |
Aurajoen Uinti |
|
27.23 |
59.21 |
1:33.07 |
|
2:07.95 |
|
4 |
Claes Fjellström |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
28.70 |
1:01.26 |
1:34.98 |
|
2:09.00 |
|
5 |
Leo Roine |
2001 |
Uinti Tampere |
|
27.86 |
1:00.17 |
1:35.10 |
|
2:12.76 |
|
6 |
Atte Alila |
2001 |
Uimaseura Aquila |
|
29.66 |
1:04.24 |
1:39.30 |
|
2:15.79 |
|
7 |
Herman Widbom |
2001 |
Cetus Espoo |
|
31.37 |
1:05.64 |
1:41.06 |
|
2:17.60 |
|
8 |
Juho Porkkala |
2001 |
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
29.61 |
1:04.43 |
1:40.72 |
|
2:17.78 |
|
9 |
Kasper Envalds |
2001 |
Vanders |
|
29.68 |
1:05.04 |
1:41.94 |
|
2:18.99 |
|
10 |
Noa Mäkelä |
2001 |
Kempeleen Pyrintö |
|
29.97 |
1:04.51 |
1:41.82 |
|
2:20.89 |
|
11 |
Oskari Hynynen |
2001 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
30.08 |
1:06.08 |
1:43.44 |
|
2:21.49 |
|
12 |
Eemeli Raninen |
2001 |
Helsingfors Simsällskap |
|
30.76 |
1:06.78 |
1:44.33 |
|
2:22.38 |
|
13 |
Olli Malmberg |
2001 |
Octopus Lohja |
|
31.52 |
1:08.17 |
1:47.17 |
|
2:27.87 |
|
14 |
Veeti Veijonen |
2001 |
Swimming Jyväskylä |
|
30.13 |
1:06.35 |
1:45.53 |
|
2:28.23 |
|
15 |
Pirkka Perkola |
2001 |
TaTu Tampere |
|
31.43 |
1:09.45 |
1:49.55 |
|
2:29.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
02 joulukuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
Tulostusaika |
19:26 |
|