2019-09-22   18:35:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2017    Tulostuspäivämäärä  02 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  19:01   
  Järjestäjä  VUS-VSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  01 joulukuu 2017         
 
 
Laji 24, 200m VU T13,14,15, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Petra Ansaranta  2004  Oulun Uinti 1906    30.00  1:02.72  1:35.47    2:06.36   
Irene Mäkilä  2004  Raision Urheilijat    29.80  1:02.49  1:35.59    2:07.67   
Aino-Kaisa Paatos  2004  Raision Urheilijat    31.03  1:04.73  1:38.45    2:11.16   
Annukka Pihkamäki  2004  Riihimäen Uimaseura    30.52  1:04.07  1:38.62    2:11.75   
Helmi Jouhten  2004  Kempeleen Pyrintö    32.28  1:07.07  1:41.40    2:12.38   
Jenna Pulkkinen  2004  Kouvolan Uimarit    31.39  1:06.10  1:40.79    2:13.54   
Siiri Arjanmaa  2004  Uinti Tampere    30.96  1:05.08  1:39.93    2:13.96   
Veera Säämänen  2004  Helsingfors Simsällskap    31.44  1:05.32  1:40.07    2:14.41   
Dina Sadojevic Jelacik  2004  Cetus Espoo    31.38  1:06.06  1:41.92    2:14.68   
10  Aamu Änkilä  2004  Helsingfors Simsällskap    31.11  1:05.56  1:40.88    2:15.50   
11  Jutta Jauhiainen  2004  Cetus Espoo    31.55  1:06.56  1:41.61    2:15.59   
12  Santra Nieminen  2004  Uimaseura Kangasalan Kuohu    31.60  1:06.59  1:41.93    2:16.62   
13  Olga Emilia Mattila  2004  Oulun Uinti 1906    31.70  1:06.54  1:42.67    2:17.47   
14  Adeliina Kaarlenkaski  2004  Uinti Tampere    31.20  1:05.52  1:41.05    2:17.69   
15  Greta Beszteri  2004  Cetus Espoo    31.36  1:05.99  1:42.30    2:18.26   
Sohvi Kallinen  2004  Lahden Uimaseura            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 24, 200m VU T13,14,15, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Rebekka Luoto  2003  Raision Urheilijat    29.09  1:00.48  1:31.97    2:02.83   
Siiri Einiö  2003  Gladius Kirkkonummi    29.43  1:01.63  1:34.22    2:07.03   
Mathilda Puutio  2003  Oulun Uinti 1906    30.12  1:02.57  1:35.67    2:08.47   
Kaisa Himanen  2003  Mikkelin Uimaseura    30.14  1:03.04  1:36.46    2:10.52   
Venla Säntti  2003  Oulun Uinti 1906    31.96  1:04.18  1:37.42    2:10.98   
Maija Nurmi  2003  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    30.62  1:03.79  1:37.70    2:12.21   
Milla Hyttinen  2003  Helsingfors Simsällskap    30.55  1:04.00  1:38.62    2:13.16   
Juulia Käräjämies  2003  Nummelan Kisaajat    30.27  1:04.01  1:39.02    2:13.34   
Roosa Aho  2003  Raision Urheilijat    31.16  1:04.88  1:39.47    2:13.65   
10  Emma Johansson  2003  Cetus Espoo    31.33  1:05.29  1:40.31    2:14.11   
11  Milla-Lotta Tapanainen  2003  Cetus Espoo    31.02  1:05.29  1:40.35    2:14.18   
12  Senni Mattila  2003  Porin Uimaseura    30.91  1:04.66  1:39.24    2:14.42   
13  Kerttu Nurmi  2003  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    30.37  1:04.00  1:38.86    2:14.64   
14  Kiira Kangasniemi  2003  Seinäjoen Uimarit-58    30.64  1:04.91  1:39.73    2:14.81   
15  Hilla Kuuva  2003  Lappeenrannan Uimarit    31.57  1:05.55  1:40.20    2:14.82   
16  Wilma Lakanen  2003  Kokkolan Uimaseura    31.54  1:07.85  1:44.75    2:20.30   
                     
 
Laji 24, 200m VU T13,14,15, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Olivia Weuro  2002  Raision Urheilijat    28.24  59.02  1:30.62    2:01.86   
Anniina Kallio  2002  Raision Urheilijat    29.06  1:00.89  1:33.23    2:04.56   
Sini Silvennoinen  2002  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    28.52  1:00.07  1:32.79    2:07.07   
Jemilia Haapakoski  2002  Lahden Uimaseura    29.68  1:01.43  1:34.61    2:07.95   
Peppi Siirtola  2002  Cetus Espoo    29.77  1:01.74  1:34.51    2:08.15   
Peppi Pinomäki  2002  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    29.68  1:02.61  1:36.84    2:11.02   
Petra Heikkinen  2002  Oulun Uinti 1906    30.69  1:04.04  1:38.37    2:11.81   
Jonna Vasara  2002  Cetus Espoo    30.94  1:03.80  1:37.94    2:11.93   
Senni Jouhten  2002  Kempeleen Pyrintö    32.17  1:05.86  1:39.63    2:12.43   
10  Enni-Sofia Perätalo  2002  Oulun Lohet    29.59  1:02.72  1:37.84    2:13.10   
11  Emma Uusküla  2002  Aurajoen Uinti    30.07  1:03.95  1:39.22    2:14.30   
12  Anni Savolainen  2002  Cetus Espoo    31.84  1:06.25  1:41.41    2:15.49   
13  Oona Laakso  2002  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    29.88  1:03.92  1:40.05    2:15.63   
14  Enni Lahtinen  2002  Uinti Tampere    31.25  1:05.32  1:40.84    2:15.99   
15  Meri Lauronen  2002  Uimaseura Aquila    29.90  1:04.14  1:40.66    2:17.37   
Venla Salminen  2002  Nummelan Kisaajat            DNF   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  02 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  19:01 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner