2019-09-15   19:08:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2017    Tulostuspäivämäärä  02 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  17:41   
  Järjestäjä  VUS-VSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  01 joulukuu 2017         
 
 
Laji 20, 400m SKU T13,14,15, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Lotta Pälsi  2004  Helsingfors Simsällskap    1:06.21  2:22.26  3:46.11    4:56.79   
Petra Ansaranta  2004  Oulun Uinti 1906    1:09.10  2:26.52  3:53.20    5:03.46   
Pinja Taskila  2004  Oulun Uinti 1906    1:15.96  2:37.96  4:02.84    5:13.17   
Sohvi Kallinen  2004  Lahden Uimaseura    1:17.22  2:39.77  4:08.64    5:18.17   
Olga Emilia Mattila  2004  Oulun Uinti 1906    1:17.69  2:38.64  4:06.03    5:18.34   
Meeri Yli-Äyhö  2004  Uimaseura Kangasalan Kuohu    1:15.87  2:39.42  4:09.46    5:21.19   
Siiri Konkka  2004  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    1:12.64  2:34.80  4:07.45    5:22.29   
Jutta Jauhiainen  2004  Cetus Espoo    1:16.34  2:43.05  4:15.60    5:26.32   
Annukka Pihkamäki  2004  Riihimäen Uimaseura    1:10.51  2:35.48  4:10.97    5:26.63   
10  Inka Elamaa  2004  Oulun Lohet    1:19.06  2:40.49  4:16.54    5:30.12   
11  Tinja Lasonen  2004  Porin Uimaseura    1:15.55  2:38.91  4:14.98    5:30.35   
12  Wilma Långström  2004  Helsingfors Simsällskap    1:14.94  2:43.94  4:18.01    5:33.04   
13  Ida Mäki-Hokkonen  2004  Lappeenrannan Uimarit    1:17.42  2:40.99  4:16.48    5:33.32   
14  Laura Markuksela  2004  Oulun Lohet    1:18.22  2:43.28  4:18.19    5:34.21   
15  Emmi Manninen  2004  Uinti Tampere    1:20.77  2:45.41  4:21.01    5:37.66   
Greta Beszteri  2004  Cetus Espoo            DSQ  200m 
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
Laji 20, 400m SKU T13,14,15, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Madeleine Hiltunen  2003  Oulun Uinti 1906    1:08.69  2:25.09  3:50.08    4:59.81   
Minja Lukkari  2003  Oulun Uinti 1906    1:11.65  2:32.05  3:56.41    5:04.66   
Roosa Kärkkäinen  2003  Oulun Lohet    1:09.83  2:29.26  3:56.29    5:05.69   
Sylvia Kuusisto  2003  Aurajoen Uinti    1:11.37  2:27.28  4:01.13    5:10.07   
Róza Nagy  2003  Cetus Espoo    1:09.72  2:31.92  3:58.87    5:13.41   
Martta Ruuska  2003  Swimming Jyväskylä    1:12.20  2:38.81  4:04.78    5:16.34   
Siiri Reiniluoto  2003  Helsingfors Simsällskap    1:11.03  2:34.47  4:05.11    5:16.58   
Emma Johansson  2003  Cetus Espoo    1:14.06  2:35.16  4:04.32    5:16.82   
Minttu Paalanen  2003  Lahden Uimaseura    1:12.65  2:33.20  4:08.60    5:19.37   
10  Venla Säntti  2003  Oulun Uinti 1906    1:15.73  2:35.74  4:09.66    5:20.00   
11  Iris Hanski  2003  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    1:14.47  2:35.78  4:08.97    5:21.99   
12  Petra Kivi  2003  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    1:14.04  2:35.70  4:08.61    5:25.82   
13  Hilla Kuuva  2003  Lappeenrannan Uimarit    1:16.58  2:41.99  4:14.43    5:26.55   
14  Aida Pasma  2003  Riihimäen Uimaseura    1:16.31  2:40.14  4:10.82    5:27.17   
Emma Haglund  2003  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            DSQ  150m 
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
Juulia Käräjämies  2003  Nummelan Kisaajat            DSQ  275m 
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)               
                     
 
Laji 20, 400m SKU T13,14,15, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Anniina Kallio  2002  Raision Urheilijat    1:06.96  2:23.26  3:48.49    4:55.72   
Ina Pollari  2002  Uinti Tampere    1:08.41  2:29.76  3:55.81    5:06.98   
Emma von Dickoff  2002  Uinti Tampere    1:12.58  2:37.12  4:04.06    5:13.45   
Jemilia Haapakoski  2002  Lahden Uimaseura    1:14.32  2:32.25  4:04.23    5:13.99   
Anni Savolainen  2002  Cetus Espoo    1:15.14  2:36.67  4:05.02    5:16.56   
Mirka Mettinen  2002  Cetus Espoo    1:13.22  2:36.53  4:04.75    5:20.22   
Verna Rostedt  2002  Cetus Espoo    1:14.96  2:35.67  4:05.98    5:22.91   
Isa Vehkaoja  2002  Oulun Uinti 1906    1:15.44  2:39.18  4:13.46    5:24.74   
Venla Salminen  2002  Nummelan Kisaajat    1:15.84  2:42.36  4:14.71    5:25.99   
10  Peppi Palokangas  2002  Swimming Jyväskylä    1:14.07  2:37.73  4:10.72    5:26.80   
11  Pilvi Pietikäinen  2002  Cetus Espoo    1:14.45  2:35.03  4:13.00    5:27.80   
12  Amanda Paukkunen  2002  Swimming Jyväskylä    1:14.25  2:45.89  4:22.96    5:40.55   
12  Siiri Välimaa  2002  Tuusulan Uimaseura    1:21.67  2:46.22  4:25.11    5:40.55   
14  Helmi Viitasalo  2002  Rauman Uimaseura    1:23.81  2:54.81  4:31.05    5:46.34   
15  Juliana Niinisalo  2002  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    1:14.69  2:44.18  4:32.22    5:52.93   
Oona Laakso  2002  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            DNF   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  02 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  17:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner