Results for Ikäkausimestaruusuinnit (25m)
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 38 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 38 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) |
|
|
Kilpailu |
LRIKM loppukilpailut 2017 |
|
Tulostuspivmr |
03 joulukuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vaasa |
|
Tulostusaika |
17:55 |
|
|
Jrjestj |
VUS-VSS |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
01 joulukuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 38, 200m VU P14,15,16, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Alex Lydman |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls |
|
27.43 |
57.27 |
1:27.50 |
|
1:57.27 |
|
2 |
Lassi Haimi |
2003 |
Helsingfors Simsllskap |
|
27.38 |
57.50 |
1:27.76 |
|
1:58.70 |
|
3 |
Johan Krister Fredriksson |
2003 |
Helsingfors Simsllskap |
|
28.38 |
58.85 |
1:30.11 |
|
2:00.30 |
|
4 |
Lari Tumanoff |
2003 |
Helsingfors Simsllskap |
|
28.17 |
58.75 |
1:30.03 |
|
2:00.88 |
|
5 |
Aleksi Koprinen |
2003 |
Helsingfors Simsllskap |
|
27.86 |
59.41 |
1:31.36 |
|
2:02.88 |
|
6 |
Arttu Menp |
2003 |
bo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
28.75 |
1:00.48 |
1:32.87 |
|
2:04.61 |
|
7 |
Akseli Hakala |
2003 |
Uinti Tampere |
|
28.06 |
1:00.30 |
1:33.23 |
|
2:06.30 |
|
8 |
Olli-Pekka Pietarila |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
29.15 |
1:01.35 |
1:34.75 |
|
2:06.88 |
|
9 |
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
|
28.93 |
1:01.35 |
1:34.07 |
|
2:07.07 |
|
10 |
Sami Uusikumpu |
2003 |
Simmis Wanda |
|
29.19 |
1:02.05 |
1:36.05 |
|
2:08.68 |
|
11 |
Toni Lipponen |
2003 |
Kemin Uimaseura |
|
28.27 |
1:01.28 |
1:36.58 |
|
2:08.89 |
|
12 |
Jami Ihalainen |
2003 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
29.91 |
1:01.91 |
1:35.54 |
|
2:08.97 |
|
13 |
Matias Rasinmki |
2003 |
Cetus Espoo |
|
29.70 |
1:03.09 |
1:36.61 |
|
2:09.34 |
|
14 |
Benjamin Evans |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
29.19 |
1:02.03 |
1:36.29 |
|
2:09.59 |
|
- |
Marcus Forsel |
2003 |
bo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
DNF |
|
- |
Risto Martikainen |
2003 |
Kouvolan Uimarit |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 38, 200m VU P14,15,16, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ronny Brnnkrr |
2002 |
Kemin Tyven Uimarit |
|
25.57 |
54.04 |
1:23.34 |
|
1:52.28 |
|
2 |
Oskari Aalto |
2002 |
Cetus Espoo |
|
27.14 |
56.24 |
1:26.24 |
|
1:56.72 |
|
3 |
Oscar Skjl |
2002 |
Cetus Espoo |
|
27.41 |
57.14 |
1:27.37 |
|
1:57.41 |
|
4 |
Roope Paatos |
2002 |
Raision Urheilijat |
|
28.46 |
58.57 |
1:28.53 |
|
1:57.95 |
|
5 |
Kalle Mkinen |
2002 |
Vanders |
|
27.17 |
57.37 |
1:28.56 |
|
1:58.91 |
|
6 |
Jesper Lietzn |
2002 |
bo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
28.09 |
58.63 |
1:29.21 |
|
1:59.06 |
|
7 |
Matias Hjelm |
2002 |
Vanders |
|
28.22 |
58.67 |
1:29.32 |
|
1:59.18 |
|
8 |
Ethan Brady |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls |
|
27.29 |
57.46 |
1:28.43 |
|
1:59.77 |
|
9 |
Leo Mikkonen |
2002 |
Cetus Espoo |
|
27.93 |
58.71 |
1:29.55 |
|
2:00.24 |
|
10 |
Efim Romanov |
2002 |
TaTu Tampere |
|
27.83 |
59.10 |
1:30.76 |
|
2:01.10 |
|
11 |
Axel Olander |
2002 |
TaTu Tampere |
|
28.48 |
58.96 |
1:30.26 |
|
2:02.74 |
|
12 |
Jere Broman |
2002 |
Nokian Pyry |
|
28.12 |
59.26 |
1:32.41 |
|
2:03.74 |
|
13 |
Justus Hilaja |
2002 |
Pihlava Tyven Urheilijat |
|
27.67 |
58.86 |
1:31.73 |
|
2:04.39 |
|
14 |
Oskari Arvo |
2002 |
Aurajoen Uinti |
|
29.36 |
1:02.30 |
1:35.19 |
|
2:05.59 |
|
15 |
Akseli Kontiainen |
2002 |
Joensuun Uimaseura |
|
28.63 |
1:00.59 |
1:33.87 |
|
2:06.02 |
|
16 |
Antti Leppnen |
2002 |
Lahden Uimaseura |
|
28.50 |
1:00.65 |
1:34.18 |
|
2:07.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 38, 200m VU P14,15,16, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Mohamed Ezzat |
2001 |
Aurajoen Uinti |
|
26.17 |
55.22 |
1:25.40 |
|
1:54.33 |
|
2 |
Erik Nurmi |
2001 |
Vanders |
|
26.63 |
56.64 |
1:26.88 |
|
1:55.94 |
|
3 |
Oskari Hynynen |
2001 |
bo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
26.98 |
56.09 |
1:26.39 |
|
1:56.24 |
|
4 |
Taneli Lantta |
2001 |
Simmis Wanda |
|
27.24 |
56.72 |
1:26.38 |
|
1:56.41 |
|
5 |
Aleksi Helminen |
2001 |
Lahden Uimaseura |
|
27.32 |
56.46 |
1:26.78 |
|
1:58.15 |
|
6 |
Kasper Envalds |
2001 |
Vanders |
|
27.28 |
57.69 |
1:29.07 |
|
1:58.74 |
|
7 |
Joonas Mustonen |
2001 |
Lahden Uimaseura |
|
26.94 |
57.21 |
1:27.69 |
|
1:58.93 |
|
8 |
Claes Fjellstrm |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls |
|
27.60 |
57.71 |
1:28.86 |
|
2:00.37 |
|
9 |
Juho Porkkala |
2001 |
Seinjoen Uimarit-58 |
|
27.99 |
58.91 |
1:30.90 |
|
2:02.29 |
|
10 |
Noa Mkel |
2001 |
Kempeleen Pyrint |
|
28.63 |
59.75 |
1:31.36 |
|
2:03.01 |
|
11 |
Timi Torkkel |
2001 |
Hmeenlinnan Uimaseura |
|
27.39 |
58.83 |
1:31.85 |
|
2:03.60 |
|
12 |
Harry Zimmermann |
2001 |
Lahden Uimaseura |
|
28.61 |
1:00.75 |
1:33.01 |
|
2:03.96 |
|
13 |
Jaakko Reinonen |
2001 |
Hmeenlinnan Uimaseura |
|
28.32 |
1:00.75 |
1:34.46 |
|
2:08.85 |
|
- |
Veeti Ruohtula |
2001 |
Joensuun Uimaseura |
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekij: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspivmr |
03 joulukuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls |
Tulostusaika |
17:55 |
|