Tulokset SM/NSM (25 m)
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
torstaiaamu
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) Nuori - Pisteiden ja väliaikojen kanssa |
Kilpailu | Suomen mestaruusuinnit (25m) | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2017 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 12:04 | |||
Järjestäjä | OU | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 marraskuu 2017 |
Laji 15, 4X50m SKUV Mix P18/T17, Loppukilpailut, Nuori |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | HSS 1 | 2006 | 1:47.53 | |||||||
Helsingfors Simsällskap | 1:46.60 | |||||||||
Vilma Oura | 2001 | 28.59 | 28.59 | |||||||
Hanna Kareinen | 2000 | 31.51 | 1:00.10 | |||||||
Santeri Hölttä | 2000 | 23.97 | 1:24.07 | |||||||
Kaarlo Seppänen | 1999 | 23.46 | 1:47.53 | |||||||
2 | ÅSK 1 | 1999 | 1:48.28 | |||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:48.26 | |||||||||
Wilhelm Suominen | 1999 | 25.98 | 25.98 | |||||||
Iida Reini | 2000 | 31.58 | 57.56 | |||||||
Otto Rannikko | 1999 | 24.45 | 1:22.01 | |||||||
Sini Silvennoinen | 2002 | 26.27 | 1:48.28 | |||||||
3 | Cetus 1 | 1999 | 1:48.40 | |||||||
Cetus Espoo | 1:47.36 | |||||||||
Peppi Siirtola | 2002 | 29.59 | 29.59 | |||||||
Eerikki Laitala | 2001 | 29.26 | 58.85 | |||||||
Siri Auvinen | 2002 | 27.84 | 1:26.69 | |||||||
Sergey Kuznetsov | 2000 | 21.71 | 1:48.40 | |||||||
4 | Cetus 2 | 1999 | 1:49.38 | |||||||
Cetus Espoo | 1:49.79 | |||||||||
Roni Kallström | 2001 | 26.32 | 26.32 | |||||||
Tuomas Jokinen | 2001 | 28.96 | 55.28 | |||||||
Lyydia Kalenius | 2000 | 28.30 | 1:23.58 | |||||||
Ronja Riihinen | 2000 | 25.80 | 1:49.38 | |||||||
5 | ÅSK 2 | 1999 | 1:49.66 | |||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:48.68 | |||||||||
Emilie Pärnänen | 2002 | 29.50 | 29.50 | |||||||
Lauri Elomaa | 2000 | 29.75 | 59.25 | |||||||
Peik Lindberg | 1999 | 24.59 | 1:23.84 | |||||||
Ida Konkka | 2000 | 25.82 | 1:49.66 | |||||||
6 | HSS 2 | 2006 | 1:49.73 | |||||||
Helsingfors Simsällskap | 1:50.99 | |||||||||
Niki Karlsson | 2000 | 25.66 | 25.66 | |||||||
Rasmus Kujala | 1999 | 29.36 | 55.02 | |||||||
Laura Lahtinen | 2003 | 27.35 | 1:22.37 | |||||||
Daniela Nummi | 2000 | 27.36 | 1:49.73 | |||||||
7 | UiTa 1 | 1999 | 1:50.32 | |||||||
Uinti Tampere | 1:50.99 | |||||||||
Fanny Grönvall | 2000 | 29.37 | 29.37 | |||||||
Jakob Sievers | 2000 | 29.08 | 58.45 | |||||||
Teemu Lehtonen | 2000 | 25.15 | 1:23.60 | |||||||
Mila Manner | 2001 | 26.72 | 1:50.32 | |||||||
8 | RaisU 1 | 1999 | 1:51.98 | |||||||
Raision Urheilijat | 1:54.44 | |||||||||
Vilma Iisalo | 2001 | 29.59 | 29.59 | |||||||
Elias Kuusisto | 1999 | 30.78 | 1:00.37 | |||||||
Anniina Kallio | 2002 | 27.51 | 1:27.88 | |||||||
Roope Paatos | 2002 | 24.10 | 1:51.98 | |||||||
9 | UiTa 2 | 1999 | 1:53.07 | |||||||
Uinti Tampere | 1:54.63 | |||||||||
Joona Korhonen | 2000 | 27.66 | 27.66 | |||||||
Walentin Koskinen | 2000 | 29.62 | 57.28 | |||||||
Netta Nyberg | 2001 | 29.20 | 1:26.48 | |||||||
Armi Auvinen | 2000 | 26.59 | 1:53.07 | |||||||
10 | SWIM | 1999 | 1:53.09 | |||||||
Swimming Jyväskylä | 1:51.25 | |||||||||
Mia Pentti | 2002 | 29.55 | 29.55 | |||||||
Atte Lindholm | 2001 | 30.25 | 59.80 | |||||||
Alexander Kislitsyn | 2001 | 26.28 | 1:26.08 | |||||||
Viivi Merisalo | 2002 | 27.01 | 1:53.09 | |||||||
11 | JoUS | 1999 | 1:53.61 | |||||||
Joensuun Uimaseura | 1:54.57 | |||||||||
Veeti Ruohtula | 2001 | 27.16 | 27.16 | |||||||
Roope Ruohtula | 2000 | 28.91 | 56.07 | |||||||
Vilhelmiina Wegelius | 2002 | 29.66 | 1:25.73 | |||||||
Aino Mononen | 2001 | 27.88 | 1:53.61 | |||||||
12 | PUS | 1999 | 1:56.30 | |||||||
Porin Uimaseura | 1:52.02 | |||||||||
Leevi Lehti | 2000 | 27.64 | 27.64 | |||||||
Anniina Murto | 2001 | 33.11 | 1:00.75 | |||||||
Janina Ollikainen | 2000 | 30.26 | 1:31.01 | |||||||
Leevi Luhtanen | 2000 | 25.29 | 1:56.30 | |||||||
13 | Gladius | 1999 | 1:56.59 | |||||||
Gladius Kirkkonummi | 1:56.75 | |||||||||
Severi Nieminen | 1999 | 29.30 | 29.30 | |||||||
Iiris Himanto | 2001 | 34.14 | 1:03.44 | |||||||
Henri Koski | 2000 | 26.38 | 1:29.82 | |||||||
Siiri Einiö | 2003 | 26.77 | 1:56.59 | |||||||
14 | KUS-GSS | 2002 | 2:03.80 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | 2:02.79 | |||||||||
Hugo Mattola | 2001 | 30.25 | 30.25 | |||||||
Olivia Viitala | 2000 | 37.48 | 1:07.73 | |||||||
Liina Salin | 2002 | 30.38 | 1:38.11 | |||||||
Jesse Anttila | 2002 | 25.69 | 2:03.80 | |||||||
- | ÅSK 3 | 1999 | DSQ | |||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:51.01 | |||||||||
Emil Hanski | 1999 | 28.23 | 28.23 | |||||||
Charlotta Edelman | 2001 | 32.74 | 1:00.97 | |||||||
Joni Aaltonen | 1999 | 26.73 | 1:27.70 | |||||||
SW 10.11 Vaihtorikko | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 12:04 |