Resultater for SM/NSM (25 m)
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) Nuori - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) Nuori - Pisteiden ja väliaikojen kanssa |
|
|
Kilpailu |
Suomen mestaruusuinnit (25m) |
|
Tulostuspäivämäärä |
17 marraskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
11:02 |
|
|
Järjestäjä |
OU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 marraskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 200m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut, Nuori |
ME: Mireia BELMONTE (1990) 1:59.61 2014-12-03 |
SE: Emilia Pikkarainen (1992) 2:07.05 2011-10-30 |
Nuorten SE: Emilia Pikkarainen (1992) 2:08.11 2009-12-10 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Laura Lahtinen |
2003 |
|
731 |
31.43 |
1:05.55 |
1:39.77 |
|
2:12.73 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:12.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Milja Mielty |
2000 |
|
637 |
31.24 |
1:06.84 |
1:42.64 |
|
2:18.99 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2:23.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Anniina Kallio |
2002 |
|
608 |
31.54 |
1:06.15 |
1:43.91 |
|
2:21.13 |
|
|
Raision Urheilijat |
2:18.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Lyydia Kalenius |
2000 |
|
586 |
32.41 |
1:08.62 |
1:46.19 |
|
2:22.87 |
|
|
Cetus Espoo |
2:27.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Emma Uusküla |
2002 |
|
544 |
31.55 |
1:09.04 |
1:48.32 |
|
2:26.46 |
|
|
Aurajoen Uinti |
2:32.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Róza Nagy |
2003 |
|
544 |
32.43 |
1:09.36 |
1:48.45 |
|
2:26.46 |
|
|
Cetus Espoo |
2:25.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Minka Halava |
2001 |
|
523 |
33.14 |
1:10.25 |
1:49.59 |
|
2:28.37 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2:31.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Petra Heikkinen |
2002 |
|
513 |
33.48 |
1:11.07 |
1:50.31 |
|
2:29.33 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
2:30.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Janna Appelberg |
2001 |
|
490 |
33.02 |
1:11.66 |
1:51.32 |
|
2:31.71 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:29.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Reetta Rantakokko |
2001 |
|
483 |
32.24 |
1:09.67 |
1:50.57 |
|
2:32.40 |
|
|
Aurajoen Uinti |
2:31.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Wendela Vuorinen |
2000 |
|
400 |
35.01 |
1:13.97 |
1:57.82 |
|
2:42.28 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2:32.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
17 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
11:02 |
|