Results for Masters-mestaruusuinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
|
|
Kilpailu |
Masters-mestaruuskilpailut |
|
Tulostuspivmr |
28 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
13:42 |
|
|
Jrjestj |
Vanders |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
27 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 70 - 74 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Pirjo-Leena Pitknen |
1945 |
|
487 |
1:02.34 |
2:10.12 |
3:21.11 |
|
4:27.69 |
|
|
Swimming Jyvskyl |
4:16.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 60 - 64 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kerstin Rehnstrm |
1957 |
|
476 |
53.99 |
1:54.36 |
2:58.10 |
|
4:00.86 |
|
|
Ekens Simsllskap |
3:50.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sirje Voolmaa |
1953 |
|
420 |
57.55 |
1:59.84 |
3:07.76 |
|
4:10.99 |
|
|
Meisterujumise U-Klubi |
4:09.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 55 - 59 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kaia Kulla |
1961 |
|
660 |
48.03 |
1:40.57 |
2:35.30 |
|
3:28.63 |
|
|
Meisterujumise U-Klubi |
3:30.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 50 - 54 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Johanna Kara |
1965 |
|
657 |
44.64 |
1:33.80 |
2:24.47 |
|
3:16.55 |
|
|
Cetus Espoo |
3:10.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Maarit Kestil |
1967 |
|
418 |
52.96 |
1:51.37 |
2:51.70 |
|
3:48.45 |
|
|
Haukiputaan Heitto |
3:35.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Liisa Tirkkonen |
1963 |
|
362 |
57.37 |
1:58.66 |
3:01.33 |
|
3:59.66 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
3:55.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 45 - 49 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sari Lilja |
1971 |
|
553 |
46.98 |
1:36.84 |
2:28.91 |
|
3:19.43 |
|
|
Kankaanpn Uimarit |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Maarit Venesmki |
1969 |
|
541 |
44.38 |
1:35.09 |
2:27.64 |
|
3:20.88 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
3:12.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sari Kukkonen |
1972 |
|
490 |
47.72 |
1:39.73 |
2:34.19 |
|
3:27.61 |
|
|
Simmis Wanda |
3:24.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Tiia Kujala |
1968 |
|
393 |
52.76 |
1:49.73 |
2:47.22 |
|
3:43.50 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
3:33.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Yuhong Qiu-Kaikkonen |
1968 |
|
308 |
55.56 |
1:55.10 |
2:58.70 |
|
4:02.38 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Imke Hfling |
1970 |
|
299 |
57.64 |
2:01.20 |
3:06.65 |
|
4:04.78 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
3:50.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 40 - 44 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Satu Rahkonen |
1977 |
|
767 |
40.37 |
1:23.94 |
2:09.70 |
|
2:53.02 |
|
|
Cetus Espoo |
2:54.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sanna Hokkanen |
1977 |
|
574 |
42.73 |
1:30.95 |
2:21.53 |
|
3:10.56 |
|
|
Cetus Espoo |
3:08.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Reeta Kaitosaari |
1977 |
|
297 |
52.77 |
1:51.36 |
2:55.03 |
|
3:57.32 |
|
|
Loimaan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 35 - 39 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Liisa Ailanen |
1978 |
|
555 |
42.77 |
1:30.77 |
2:21.33 |
|
3:09.00 |
|
|
Swimming Team Rauma |
3:07.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Bettina Mannerstrm |
1979 |
|
497 |
46.63 |
1:36.73 |
2:27.83 |
|
3:16.11 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Suvi Purra |
1979 |
|
424 |
46.99 |
1:38.99 |
2:34.07 |
|
3:26.72 |
|
|
Cetus Espoo |
3:22.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Kristiina Kangastalo-Hoda |
1978 |
|
306 |
53.90 |
1:52.17 |
2:53.23 |
|
3:50.37 |
|
|
Loimaan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Merja Moilanen |
1982 |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
Swimming Jyvskyl |
3:42.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 30 - 34 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Reetta Pyykk |
1986 |
|
365 |
48.63 |
1:41.46 |
2:36.13 |
|
3:28.33 |
|
|
Brahean Uimarit - Lieksa |
3:23.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Katja Walsh |
1983 |
|
249 |
55.41 |
1:55.10 |
2:56.07 |
|
3:56.62 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls |
3:57.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 25 - 29 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Alisa Ponomareva |
1991 |
|
778 |
38.91 |
1:21.90 |
2:06.38 |
|
2:48.97 |
|
|
bo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2:41.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Riikka Saari |
1989 |
|
374 |
49.43 |
1:42.98 |
2:39.66 |
|
3:35.73 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekij: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspivmr |
28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa |
Tulostusaika |
13:42 |
|