2019-10-20   13:26:28
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix 25

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 8 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 8 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix 25 m    Tulostuspäivämäärä  14 lokakuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  13:55   
  Järjestäjä  Cetus Espoo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  14 lokakuu 2017         
 
 
Laji 8, 100m Perhosuinti Naiset, Alkuerät 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Nea Norismaa  1995    717  28.64        1:01.00   
  Uinti Tampere  59.20                 
                     
Mimosa Jallow  1994    713  27.93        1:01.12   
  Kampuksen Plaani  59.80                 
                     
Kaisla Kollanus  1993    699  28.86        1:01.53   
  Helsingfors Simsällskap  59.36                 
                     
Nea Rinne  1995    670  29.41        1:02.38   
  Cetus Espoo  1:00.12                 
                     
Laura Mäki  1997    665  29.44        1:02.55   
  Raision Urheilijat  1:00.72                 
                     
Aino Otava  1999    651  29.70        1:02.98   
  Cetus Espoo  1:02.02                 
                     
Anniina Kallio  2002    646  29.50        1:03.14   
  Raision Urheilijat  1:01.26                 
                     
Tanja Ruohoniemi  1995    624  30.09        1:03.89   
  Lappeenrannan Uimarit  1:00.18                 
                     
Lyydia Kalenius  2000    615  29.98        1:04.19   
  Cetus Espoo  1:06.52                 
                     
10  Iida-Maria Rantanen  1998    602  30.14        1:04.67   
  Uinti Tampere  1:05.01                 
                     
11  Selma Soininen  1999    599  29.55        1:04.76   
  Kampuksen Plaani  1:05.25                 
                     
12  Annika Karinkanta  2000    594  30.44        1:04.96   
  TaTu Tampere  1:02.84                 
                     
13  Raakel Bärlund  2001    588  30.51        1:05.18   
  Lahden Uimaseura  1:03.98                 
                     
14  Hanna Rautiainen  1999    587  31.10        1:05.19   
  Uinti Tampere  1:03.47                 
                     
15  Sini Niemi  1993    579  30.62        1:05.49   
  Tornion Uimaseura  1:04.45                 
                     
16  Kiira Mauranen  1999    576  30.65        1:05.63   
  Helsingfors Simsällskap  1:02.75                 
                     
17  Heini Hammar  1999    574  30.95        1:05.70   
  Uinti Tampere  1:05.01                 
                     
18  Claudia Åvist  1997    571  31.58        1:05.81   
  Hyvinkään Uimaseura  1:02.95                 
                     
19  Adelia Spångberg  1999    568  30.68        1:05.91   
  Cetus Espoo  1:03.04                 
                     
20  Olivia Hellsten  2000    566  31.00        1:05.99   
  Simmis Wanda  1:06.56                 
                     
21  Armi Auvinen  2000    540  30.49        1:07.03   
  Uinti Tampere  1:05.32                 
                     
22  Salla Puhtimäki  1998    522  31.05        1:07.82   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:05.52                 
                     
23  Charlotte Ingberg  2002    520  31.16        1:07.88   
  Octopus Lohja  1:07.06                 
                     
24  Nea Reunanen  2001    518  31.02        1:07.96   
  Hämeenlinnan Uimaseura  1:07.13                 
                     
25  Kiira Kangasniemi  2003    518  31.13        1:07.99   
  Seinäjoen Uimarit-58  1:07.17                 
                     
26  Minttu Paalanen  2003    517  32.50        1:08.04   
  Lahden Uimaseura  1:06.12                 
                     
27  Róza Nagy  2003    504  32.26        1:08.61   
  Cetus Espoo  1:08.52                 
                     
28  Anniina Perkiö  1999    502  32.56        1:08.69   
  Helsingfors Simsällskap  1:08.49                 
                     
29  Jenni Kylkisalo  1999    499  31.49        1:08.81   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:07.37                 
                     
30  Siiri Jämsä  2002    483  32.17        1:09.60   
  Mikkelin Uimaseura  1:05.40                 
                     
31  Minka Halava  2001    482  31.95        1:09.61   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:07.22                 
                     
32  Janina Ollikainen  2000    482  31.11        1:09.65   
  Porin Uimaseura  1:04.73                 
                     
33  Siiri Arjanmaa  2004    481  32.02        1:09.67   
  Uinti Tampere  1:09.41                 
                     
34  Saara Svahn  2001    457  31.73        1:10.88   
  Kampuksen Plaani  1:09.72                 
                     
35  Roosa Lehtola  2001    448  32.86        1:11.35   
  Helsingfors Simsällskap  1:09.23                 
                     
36  Ekaterina Yakhnina  2003    308  35.52        1:20.82   
  St. Petersburg  1:09.80                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  14 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  13:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner