Results for Speedo Cup
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 40 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Speedo Cup | Tulostuspäivämäärä | 17 syyskuu 2017 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 11:59 | |||
Järjestäjä | Cetus Espoo | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 syyskuu 2017 |
Laji 40, 50m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Risto Kallström | 2006 | 31.81 | |||||||
Cetus Espoo | 32.94 | |||||||||
2 | Tomi Silander | 2006 | 33.98 | |||||||
Cetus Espoo | 34.27 | |||||||||
3 | Pirkka Pyry Pyykkö | 2006 | 35.45 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
4 | Sami Schrader | 2006 | 35.63 | |||||||
Uinti Tampere | 39.30 | |||||||||
5 | Aleksi Sinisalo | 2006 | 35.99 | |||||||
Cetus Espoo | 37.24 | |||||||||
6 | Benjamin Winqvist | 2006 | 37.47 | |||||||
Cetus Espoo | 38.37 | |||||||||
7 | Rasmus Ruotoistenmäki | 2006 | 37.87 | |||||||
Uinti Tampere | 40.51 | |||||||||
8 | Anton Ahonen | 2006 | 38.88 | |||||||
Cetus Espoo | 41.22 | |||||||||
9 | Tommi Mosconi | 2008 | 39.50 | |||||||
Cetus Espoo | 44.05 | |||||||||
10 | Mikael Rasinmäki | 2006 | 39.59 | |||||||
Cetus Espoo | 43.42 | |||||||||
11 | Artemi Tsinjonnõi | 2008 | 40.26 | |||||||
Cetus Espoo | 43.08 | |||||||||
12 | Lenni Nevalainen | 2007 | 42.05 | |||||||
Cetus Espoo | 42.26 | |||||||||
13 | Lenni Syvänen | 2007 | 42.20 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Verneri Gummerus | 2006 | 42.25 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Lalli Shepherd | 2007 | 42.48 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
16 | Henri Koskela | 2007 | 43.72 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
17 | Otto Vauhkonen | 2007 | 43.77 | |||||||
Cetus Espoo | 42.48 | |||||||||
18 | Olli Järvenpää | 2006 | 44.58 | |||||||
Cetus Espoo | 45.23 | |||||||||
19 | Eero Tarkiainen | 2006 | 44.85 | |||||||
Uinti Hyvinkää | 45.35 | |||||||||
20 | Emil Tirkkonen | 2006 | 45.19 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
21 | Roope Liimatainen | 2007 | 45.26 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
22 | Akseli Savolainen | 2007 | 45.78 | |||||||
Cetus Espoo | 45.15 | |||||||||
23 | Jermu Jääskö | 2006 | 47.04 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
24 | Eljas Pekkola | 2007 | 47.11 | |||||||
Cetus Espoo | 48.27 | |||||||||
25 | Joonas Keränen | 2007 | 47.66 | |||||||
Cetus Espoo | 50.50 | |||||||||
26 | Patrik Ventus | 2007 | 47.80 | |||||||
Simmis Grani | 52.50 | |||||||||
27 | Mikael Suni | 2007 | 47.92 | |||||||
Cetus Espoo | 44.46 | |||||||||
28 | Matti Klümper | 2008 | 48.79 | |||||||
Cetus Espoo | 49.88 | |||||||||
29 | Veikko Hautaniemi | 2007 | 49.93 | |||||||
Cetus Espoo | 49.24 | |||||||||
- | Konsta Liimatainen | 2006 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 40, 50m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Oliver Aspholm | 2005 | 32.95 | |||||||
Uinti Tampere | 34.95 | |||||||||
2 | Anton Kettunen | 2005 | 34.05 | |||||||
Gladius Kirkkonummi | 36.35 | |||||||||
3 | Kuutti Shepherd | 2005 | 35.64 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Artem Haikara | 2005 | 38.63 | |||||||
Cetus Espoo | 38.84 | |||||||||
5 | Oscar Westerberg | 2005 | 40.63 | |||||||
Cetus Espoo | 38.94 | |||||||||
6 | Pauli Rantatupa | 2005 | 41.13 | |||||||
Cetus Espoo | 41.35 | |||||||||
7 | Evan Mustonen | 2005 | 43.14 | |||||||
Cetus Espoo | 46.65 | |||||||||
8 | Riku Forsberg | 2005 | 45.99 | |||||||
Cetus Espoo | 44.55 | |||||||||
- | Ilmari Silventoinen | 2005 | DSQ | Uima-asu | ||||||
Simmis Wanda | 43.17 | |||||||||
SW 10.8 Kielletty varuste tai vartalon teippaus | ||||||||||
- | Nikolas Pietilä | 2005 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 40, 50m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Konsta Kallio | 2004 | 28.15 | |||||||
Uinti Tampere | 29.20 | |||||||||
2 | Joona Pohjola | 2004 | 29.60 | |||||||
Salon Uimarit | 32.55 | |||||||||
3 | Viktor Asklöf | 2004 | 31.28 | |||||||
Cetus Espoo | 31.95 | |||||||||
4 | Rony Kulju | 2004 | 32.38 | |||||||
Simmis Wanda | 32.51 | |||||||||
5 | Samuel Rooke | 2004 | 35.11 | |||||||
Uinti Hyvinkää | 33.60 | |||||||||
6 | Joel Lipponen | 2004 | 36.41 | |||||||
Uinti Hyvinkää | 34.89 | |||||||||
7 | Litti Penttilä | 2004 | 37.38 | |||||||
Uinti Tampere | 36.17 | |||||||||
8 | Eemi Niininen | 2004 | 37.97 | |||||||
Uinti Hyvinkää | 36.18 | |||||||||
- | Alexander Malyshkov | 2004 | DSQ | Uima-asu | ||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
SW 10.8 Kielletty varuste tai vartalon teippaus | ||||||||||
- | Roope Tuomainen | 2004 | DSQ | |||||||
Salon Uimarit | 33.08 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 40, 50m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Sami Uusikumpu | 2003 | 26.66 | |||||||
Simmis Wanda | 27.35 | |||||||||
2 | Valtteri Salmela | 2003 | 30.63 | |||||||
Uinti Tampere | 32.32 | |||||||||
3 | Atte Poikela | 2003 | 32.18 | |||||||
Cetus Espoo | 32.74 | |||||||||
4 | Jaakko Virtanen | 2003 | 32.28 | |||||||
Uinti Tampere | 32.70 | |||||||||
5 | Ilmari Laitala | 2003 | 38.42 | |||||||
Cetus Espoo | 37.94 | |||||||||
6 | Antti Toivonen | 2003 | 40.56 | |||||||
Uinti Tampere | 38.55 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 11:59 |