Results for Speedo Cup
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | Speedo Cup | Tulostuspivmr | 17 syyskuu 2017 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 10:30 | |||
Jrjestj | Cetus Espoo | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 16 syyskuu 2017 |
Laji 33, 100m Rintauinti Tytt, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Elli Lenkkeri | 2006 | 44.96 | 1:34.84 | ||||||
Uinti Hyvink | 1:35.68 | |||||||||
2 | Isla Leinonen | 2006 | 44.95 | 1:34.99 | ||||||
Uinti Tampere | 1:37.98 | |||||||||
3 | Iisa-lotta Rantaniitty | 2006 | 45.53 | 1:35.90 | ||||||
Cetus Espoo | 1:36.01 | |||||||||
4 | Iiris Soilevaara | 2006 | 45.83 | 1:36.21 | ||||||
Cetus Espoo | 1:36.91 | |||||||||
5 | Enni Tammilehto | 2006 | 46.08 | 1:37.20 | ||||||
Cetus Espoo | 1:37.80 | |||||||||
6 | Iina Vnttinen | 2006 | 44.92 | 1:37.76 | ||||||
Simmis Wanda | 1:33.31 | |||||||||
7 | Jenni Korkeamki | 2007 | 45.78 | 1:37.97 | ||||||
Cetus Espoo | 1:43.12 | |||||||||
8 | Anita Mkinen | 2007 | 45.92 | 1:38.36 | ||||||
Nummelan Kisaajat | 1:51.36 | |||||||||
9 | Matilda Leppnen | 2007 | 45.42 | 1:38.90 | ||||||
Cetus Espoo | 1:40.02 | |||||||||
10 | Janina Granberg | 2006 | 47.39 | 1:39.55 | ||||||
Cetus Espoo | 1:41.44 | |||||||||
11 | Nella Kortteinen | 2007 | 49.24 | 1:40.00 | ||||||
Uinti Tampere | 1:48.47 | |||||||||
12 | Ninja Brelo | 2006 | 47.17 | 1:41.60 | ||||||
Cetus Espoo | 1:47.09 | |||||||||
13 | Iida Tawast | 2007 | 48.24 | 1:41.69 | ||||||
Simmis Grani | 1:43.77 | |||||||||
14 | Kia Mennen | 2006 | 48.89 | 1:42.45 | ||||||
Cetus Espoo | 1:42.34 | |||||||||
15 | Anja Miao | 2007 | 48.59 | 1:42.66 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
16 | Malva Salmelin | 2006 | 47.93 | 1:42.90 | ||||||
Salon Uimarit | 1:44.69 | |||||||||
17 | Emilyn Alexandra Savolainen | 2007 | 50.00 | 1:43.34 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
18 | Anna Salo | 2007 | 51.33 | 1:45.46 | ||||||
Cetus Espoo | 2:00.86 | |||||||||
19 | Essi Pyykk | 2006 | 49.99 | 1:45.81 | ||||||
Salon Uimarit | 1:48.38 | |||||||||
20 | Amanda Nilsson | 2006 | 50.84 | 1:47.48 | ||||||
Cetus Espoo | 1:50.58 | |||||||||
21 | Rebecca Risso Ricci | 2006 | 52.89 | 1:48.90 | ||||||
Cetus Espoo | 1:54.52 | |||||||||
22 | Sofia Oksa | 2007 | 51.43 | 1:50.69 | ||||||
Nummelan Kisaajat | 1:51.29 | |||||||||
23 | Jenny Uusitalo | 2007 | 53.25 | 1:51.23 | ||||||
Cetus Espoo | 1:53.57 | |||||||||
24 | Ellen Lindell | 2007 | 51.24 | 1:51.44 | ||||||
Cetus Espoo | 1:59.45 | |||||||||
25 | Olesia Leshchuk | 2006 | 53.44 | 1:56.75 | ||||||
Cetus Espoo | 1:56.60 | |||||||||
26 | Inka Aunimo | 2006 | 56.55 | 1:57.05 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
27 | Laura Lehtoila | 2008 | 54.64 | 1:57.20 | ||||||
ORCA Helsinki | 2:08.00 | |||||||||
28 | Kerttu Hein | 2006 | 54.35 | 1:57.22 | ||||||
Salon Uimarit | 1:58.78 | |||||||||
29 | Ruth Risso Ricci | 2006 | 56.33 | 1:58.57 | ||||||
Cetus Espoo | 1:57.12 | |||||||||
30 | Ella Annika Rosendahl | 2006 | 57.88 | 2:08.00 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Elsa Vuorimaa | 2006 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 7.3 Kyynrpt vedenpinnan ylpuolella uidessa | ||||||||||
- | Enna yrminen | 2007 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 7.4 P ei rikkonut veden pintaa ennen toisen ksivedon leveint kohtaa lhdn / knnksen jlkeen | ||||||||||
- | Helmi Rsnen | 2006 | DSQ | |||||||
Simmis Grani | 1:42.91 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
- | Linnea Heikkil | 2008 | DSQ | |||||||
Simmis Grani | ||||||||||
SW 7.6 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa | ||||||||||
Laji 33, 100m Rintauinti Tytt, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Ellen Kettunen | 2005 | 40.46 | 1:26.76 | ||||||
Cetus Espoo | 1:27.59 | |||||||||
2 | Elina Ryynnen | 2005 | 41.21 | 1:27.33 | ||||||
Simmis Wanda | 1:23.73 | |||||||||
3 | Saara Raulos | 2005 | 41.46 | 1:27.66 | ||||||
Cetus Espoo | 1:30.20 | |||||||||
4 | Anna Lehmusvaara | 2005 | 42.89 | 1:30.13 | ||||||
Simmis Wanda | 1:26.70 | |||||||||
5 | Saara Seppl | 2005 | 43.04 | 1:31.12 | ||||||
Nummelan Kisaajat | 1:33.30 | |||||||||
6 | Anna Hakkarainen | 2005 | 43.39 | 1:32.90 | ||||||
Cetus Espoo | 1:34.27 | |||||||||
7 | Kaarina Rihte | 2005 | 44.75 | 1:33.04 | ||||||
Cetus Espoo | 1:33.55 | |||||||||
8 | Hanna Martola | 2005 | 44.77 | 1:33.73 | ||||||
Cetus Espoo | 1:37.30 | |||||||||
9 | Eeva Toroi | 2005 | 43.93 | 1:34.32 | ||||||
Uinti Tampere | 1:36.55 | |||||||||
10 | Kiia Metskonkola | 2005 | 43.81 | 1:34.44 | ||||||
Salon Uimarit | 1:38.24 | |||||||||
11 | Sofi Andstrm | 2005 | 45.34 | 1:35.26 | ||||||
ORCA Helsinki | 1:35.33 | |||||||||
12 | Enni Halttunen | 2005 | 44.89 | 1:36.37 | ||||||
Uinti Tampere | 1:40.58 | |||||||||
13 | Juulia Lindfors | 2005 | 45.50 | 1:36.49 | ||||||
Cetus Espoo | 1:34.97 | |||||||||
14 | Sde Ryynnen | 2005 | 46.54 | 1:36.83 | ||||||
Cetus Espoo | 1:36.65 | |||||||||
15 | Jenni Kurki | 2005 | 44.50 | 1:37.02 | ||||||
Simmis Wanda | 1:31.79 | |||||||||
16 | Emma Lnnberg | 2005 | 45.69 | 1:37.86 | ||||||
Cetus Espoo | 1:40.56 | |||||||||
17 | Lumi Rossi | 2005 | 47.31 | 1:38.57 | ||||||
Cetus Espoo | 1:37.21 | |||||||||
18 | Janica Nieminen | 2005 | 46.73 | 1:39.64 | ||||||
Uinti Hyvink | 1:39.26 | |||||||||
19 | Peppi Eskola | 2005 | 47.62 | 1:40.82 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | 1:41.80 | |||||||||
20 | Aino Emilia Hankala | 2005 | 47.55 | 1:41.09 | ||||||
Simmis Wanda | 1:45.39 | |||||||||
21 | Elena Surakka | 2005 | 48.24 | 1:43.73 | ||||||
Uinti Tampere | 1:42.81 | |||||||||
22 | Isabella Hale | 2005 | 48.83 | 1:44.52 | ||||||
Cetus Espoo | 1:38.63 | |||||||||
23 | Wilma Wallenius | 2005 | 51.16 | 1:47.61 | ||||||
Uinti Hyvink | 1:57.12 | |||||||||
24 | Elina Ruha | 2005 | 50.32 | 1:48.09 | ||||||
Cetus Espoo | 1:44.68 | |||||||||
25 | Iida Siltala | 2005 | 51.00 | 1:48.17 | ||||||
Cetus Espoo | 1:49.27 | |||||||||
26 | Taru Lax | 2005 | 52.19 | 1:48.36 | ||||||
Cetus Espoo | 1:51.77 | |||||||||
27 | Lotta Nevalainen | 2005 | 51.77 | 1:49.46 | ||||||
Cetus Espoo | 1:58.15 | |||||||||
28 | Helmi Jmsn | 2005 | 53.18 | 1:50.20 | ||||||
Cetus Espoo | 1:51.12 | |||||||||
29 | Ada Salaspuro | 2005 | 53.34 | 1:51.08 | ||||||
Cetus Espoo | 1:51.34 | |||||||||
30 | Inka Poikolainen | 2005 | 55.53 | 1:55.64 | ||||||
Uinti Hyvink | 2:09.87 | |||||||||
31 | Milla Tahvanainen | 2005 | 55.67 | 1:57.07 | ||||||
Cetus Espoo | 2:05.57 | |||||||||
32 | Ella Trebs | 2005 | 54.26 | 1:58.66 | ||||||
Simmis Wanda | 1:57.18 | |||||||||
33 | Emma Autio | 2005 | 57.27 | 2:01.73 | ||||||
Cetus Espoo | 2:03.28 | |||||||||
- | Siiri Pivrinta | 2005 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
Laji 33, 100m Rintauinti Tytt, Loppukilpailut 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Siiri Ala-Karvia | 2004 | 36.01 | 1:17.22 | ||||||
Uinti Tampere | 1:14.83 | |||||||||
2 | Greta Beszteri | 2004 | 37.49 | 1:19.16 | ||||||
Cetus Espoo | 1:18.03 | |||||||||
3 | Aada Hakala | 2004 | 38.23 | 1:21.80 | ||||||
Uinti Tampere | 1:24.81 | |||||||||
4 | Emmi Manninen | 2004 | 39.27 | 1:23.47 | ||||||
Uinti Tampere | 1:20.80 | |||||||||
5 | Pinja Nieminen | 2004 | 39.78 | 1:24.52 | ||||||
Cetus Espoo | 1:22.51 | |||||||||
6 | Jutta Jauhiainen | 2004 | 40.86 | 1:26.07 | ||||||
Cetus Espoo | 1:30.07 | |||||||||
7 | Ida Tyryl | 2004 | 40.95 | 1:26.98 | ||||||
Uinti Tampere | 1:30.04 | |||||||||
8 | Siiri Mtsjrvi | 2004 | 41.74 | 1:27.17 | ||||||
Uinti Tampere | 1:28.93 | |||||||||
9 | Helmi Haverinen | 2004 | 41.51 | 1:29.98 | ||||||
Cetus Espoo | 1:26.12 | |||||||||
10 | Kiona Inkil | 2004 | 42.91 | 1:31.33 | ||||||
Uinti Tampere | 1:28.82 | |||||||||
11 | Ranja Ruotoistenmki | 2004 | 43.00 | 1:31.97 | ||||||
Uinti Tampere | 1:29.08 | |||||||||
12 | Essi Turkki | 2004 | 43.77 | 1:32.87 | ||||||
Uinti Tampere | 1:36.47 | |||||||||
13 | Susanna Uitto | 2004 | 44.32 | 1:33.24 | ||||||
Uinti Tampere | 1:32.25 | |||||||||
14 | Emma Lhteenmki | 2004 | 44.37 | 1:33.88 | ||||||
Uinti Tampere | 1:37.90 | |||||||||
15 | Noora Ptil | 2004 | 44.83 | 1:34.19 | ||||||
Uinti Tampere | 1:32.33 | |||||||||
16 | Linda Ilonen | 2004 | 45.60 | 1:34.56 | ||||||
Cetus Espoo | 1:35.21 | |||||||||
17 | Beata Koroknay-Pl | 2004 | 47.14 | 1:39.76 | ||||||
Cetus Espoo | 1:42.63 | |||||||||
18 | Diana Valero De La Iglesia | 2004 | 46.74 | 1:40.58 | ||||||
Cetus Espoo | 1:44.14 | |||||||||
19 | Katarina Kobycheva | 2004 | 46.71 | 1:40.76 | ||||||
Cetus Espoo | 1:40.89 | |||||||||
20 | Iida Jnnes | 2004 | 48.24 | 1:41.86 | ||||||
Uinti Tampere | 1:42.60 | |||||||||
21 | Elle Axn | 2004 | 49.29 | 1:44.90 | ||||||
Uinti Tampere | 1:48.42 | |||||||||
22 | Linnea Alakrkk | 2004 | 49.89 | 1:45.80 | ||||||
Cetus Espoo | 1:50.16 | |||||||||
23 | Sonja Tarkiainen | 2004 | 49.45 | 1:46.89 | ||||||
Uinti Hyvink | 1:49.83 | |||||||||
24 | Heidi Typpnen | 2004 | 52.86 | 1:49.72 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspivmr | 17 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 10:30 |