2020-09-29   14:12:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Syyskisat Salo 2017

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Syyskisat    Tulostuspäivämäärä  30 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  16:02   
  Järjestäjä  Salon Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  30 syyskuu 2017         
 
 
Laji 23, 100m RU T13, N, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Viola Penttilä  2004  Swimming Team Rauma    39.99        1:24.55   
Alisa Ailanen  2004  Swimming Team Rauma    40.82        1:27.17   
Venla Salminen  2004  Uimaseura Kaarina    44.55        1:34.23   
Kiia Metsäkonkola  2005  Salon Uimarit    43.74        1:34.52   
Roosa Tuomainen  2005  Salon Uimarit    45.08        1:35.10   
Sanni Jouppi  2004  Swimming Team Rauma    44.58        1:35.79   
Silja Villanen  2005  Salon Uimarit    45.84        1:35.87   
Milla Järvenpää  2004  Uimaseura Kaarina    45.65        1:36.30   
Ulla Haarala  2004  Uimaseura Kaarina    45.80        1:36.63   
10  Essi Pyykkö  2006  Salon Uimarit    52.42        1:50.05   
11  Vilma Manninen  2005  Salon Uimarit    53.73        1:52.17   
12  Kerttu Heinä  2006  Salon Uimarit    55.80        1:58.63   
13  Sofia Danska  2009  Uimaseura Kaarina    58.31        2:02.66   
14  Diana Raduly Baka  2006  Salon Uimarit    59.25        2:03.22   
15  Amanda Ruusuvaara  2008  Uimaseura Kaarina    1:03.11        2:12.59   
Malva Salmelin  2006  Salon Uimarit            DSQ   
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
Sonja Heikkilä  2006  Salon Uimarit            DSQ   
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
 
Laji 23, 100m RU T13, N, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Mari Ääri  1980  Aurajoen Uinti    37.66        1:19.23   
Ada Salokannel  2002  Salon Uimarit    42.95        1:32.59   
Linnea Ström  2003  Uimaseura Kaarina    46.73        1:38.19   
Erika Korpela  2003  Salon Uimarit    46.05        1:39.10   
Kristiina Kangastalo-Hoda  1978  Loimaan Uimaseura    50.40        1:48.61   
Noora Ketola  2003  Aurajoen Uinti            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  30 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  16:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner