2019-12-06   14:34:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren -uinnit    Tulostuspäivämäärä  23 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  17:34   
  Järjestäjä  TaTU Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 syyskuu 2017         
 
 
Laji 25, 50m VU T-11,-13,-15,N, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aino Välimaa  2006    358          32.71   
  Uinti Tampere  32.66                 
Piia Lahtinen  2006    284          35.32   
  Uinti Tampere  34.91                 
Peppi Lehtinen  2007    257          36.52   
  Kankaanpään Uimarit  37.14                 
Elli Kenttälä  2006    234          37.69   
  Uinti Tampere  37.94                 
Milja Prepula  2006    201          39.65   
  Uinti Tampere  40.80                 
Aada-Julia Laakso  2007    197          39.93   
  Kampuksen Plaani  38.07                 
Hilla-Maaria Juhola  2007    195          40.03   
  Porin Uimaseura  39.05                 
Anna Selin  2006    187          40.61   
  Uinti Tampere  45.88                 
Ronja Suuronen  2006    187          40.63   
  Kampuksen Plaani  39.06                 
10  Lyyli Järvi  2007    182          40.95   
  Porin Uimaseura                   
11  Helmi Hinkka  2009    177          41.33   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  44.15                 
12  Meeri Nordström  2006    170          41.95   
  Porin Uimaseura  41.16                 
13  Rebecca Mäkinen  2008    167          42.20   
  Uinti Tampere  45.79                 
14  Mimosa Airevuo  2007    164          42.39   
  Uinti Tampere                   
14  Stella Laukkanen  2007    164          42.39   
  Uinti Tampere  42.68                 
16  Katri Kulovuori  2007    164          42.41   
  Uinti Tampere  46.68                 
17  Nelli Lehtonen  2006    158          42.95   
  Uinti Tampere  42.00                 
18  Minttu Mikkonen  2006    155          43.19   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  42.42                 
19  Oona Valtonen  2008    150          43.73   
  TaTu Tampere  48.72                 
20  Aada Meskanen  2006    148          43.85   
  Porin Uimaseura  44.96                 
21  Venla Rajala  2008    146          44.07   
  TaTu Tampere  45.63                 
22  Joanna Kivelä  2007    141          44.62   
  Uinti Tampere                   
23  Linda Möttönen  2006    136          45.09   
  Uinti Tampere  49.01                 
24  Helka Känkänen  2008    134          45.36   
  Porin Uimaseura  44.69                 
25  Iida-Maria Hagner  2006    133          45.49   
  Porin Uimaseura                   
26  Nelli Ranne  2007    133          45.52   
  Porin Uimaseura  44.89                 
27  Vilma Paajanen  2006    131          45.66   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  52.98                 
28  Ameli Pitrè  2008    101          49.89   
  Uinti Tampere                   
29  Viiu Levola  2008    98          50.40   
  TaTu Tampere  55.35                 
30  Stella Seppälä  2007    93          51.20   
  Porin Uimaseura  49.61                 
31  Minea Moisio  2009    83          53.17   
  TaTu Tampere  51.53                 
32  Peppiina Lettosunti  2008    80          53.73   
  Porin Uimaseura  52.18                 
33  Erika Ruuskanen  2007    76          54.83   
  Uinti Tampere                   
34  Peppi Ruppa  2007    60          59.19   
  TaTu Tampere                   
 
Laji 25, 50m VU T-11,-13,-15,N, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Minttu Kiili  2005    416          31.13   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  30.81                 
Julianna Kurkela  2005    407          31.35   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  31.44                 
Iida Salonen  2005    308          34.41   
  Hämeenlinnan Uimaseura  34.42                 
Aino Kunelius  2005    294          34.95   
  Hämeenlinnan Uimaseura  35.10                 
Tuulia Paulaharju  2004    283          35.39   
  Uinti Tampere                   
Heidi Nurminen  2005    265          36.17   
  Hämeenlinnan Uimaseura  38.02                 
Veera Viskari  2005    265          36.18   
  Hämeenlinnan Uimaseura  36.26                 
Veera Tall  2005    259          36.45   
  Porin Uimaseura  38.31                 
Viola Karismaa  2005    245          37.14   
  Porin Uimaseura  38.28                 
10  Amanda Ahmaoja  2005    186          40.65   
  Porin Uimaseura  40.16                 
11  Bettiina Heikkilä  2004    159          42.88   
  Porin Uimaseura  42.72                 
12  Kaisa Harjula  2005    151          43.61   
  Porin Uimaseura  41.90                 
 
Laji 25, 50m VU T-11,-13,-15,N, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kiia Kärkkäinen  2003    630          27.10   
  Heinolan Isku  27.23                 
Emmi Kaunisto  2002    620          27.25   
  Porin Uimaseura  27.01                 
Senni Mattila  2003    505          29.18   
  Porin Uimaseura  28.74                 
Ellen-Maria Neiramaa  2002    478          29.72   
  Porin Uimaseura  29.75                 
Sofia Långström  2003    454          30.22   
  Cetus Espoo  29.36                 
Kiia Kinnunen  2003    448          30.37   
  Uinti Tampere  30.32                 
Hilda Helo  2003    440          30.54   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  29.72                 
Veera Laakkonen  2003    364          32.52   
  Kampuksen Plaani  33.00                 
Sanna Pajula  2003    343          33.17   
  Kankaanpään Uimarit  32.80                 
10  Emmi Rauhanen  2003    187          40.62   
  Porin Uimaseura  40.65                 
 
Laji 25, 50m VU T-11,-13,-15,N, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Marlene Niemi  1992    736          25.74   
  Kampuksen Plaani  24.86                 
Zsofia Kurdi  2001    723          25.89   
  Dunaharaszti Mtk  25.30                 
Ida Konkka  2000    657          26.72   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  25.72                 
Armi Auvinen  2000    560          28.18   
  Uinti Tampere  27.27                 
Ella Lammi  1998    556          28.25   
  Porin Uimaseura                   
Annika Laihonen  1997    539          28.54   
  Hydra Platypus  27.74                 
Annika Karinkanta  2000    537          28.58   
  TaTu Tampere  27.69                 
Elli-Kaisa Saarinen  2001    531          28.69   
  Vesihelmen Uimaseura  28.25                 
Cia Wacklin  2001    518          28.93   
  Cetus Espoo  28.24                 
10  Nea Reunanen  2001    517          28.94   
  Hämeenlinnan Uimaseura  27.80                 
11  Mari Kausiala  1997    503          29.22   
  TaTu Tampere  27.70                 
12  Sanni Kalliomäki  2000    490          29.46   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  28.42                 
13  Emilia Majuri  2001    430          30.79   
  Uinti Tampere  30.74                 
14  Siiri Haanpää  2001    326          33.76   
  Porin Uimaseura  32.67                 
15  Noomi Auervuolle  2001    309          34.35   
  Uinti Tampere  34.72                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  23 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner