Tulokset GSC medleykonkurrence 2017
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Resultat Løb 19 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | GSC Medleykonkurrence | Udskriftsdato | 01 oktober 2017 | |||
Stævne by | Søborg | Udskriftstidspunkt | 22:04 | |||
Arrangør | GSC | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 30 september 2017 |
Løb 19, 4x100m IM Medley Damer, Finaler Årg. 2004-2005 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | 100m | Opnået | Status | ||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Sigma Piger 1 | 2004 | 4:54.79 | |||||||
Sigma Swim | 4:51.78 | |||||||||
Kajsa G. Christensen | 2004 | 1:12.89 | 1:12.89 | |||||||
Katrine Bonefeld | 2004 | |||||||||
Emma Stoltz | 2004 | |||||||||
Signe Krag Andersen | 2004 | 4:54.79 | 4:54.79 | |||||||
2 | Gsc Piger Ældste 1 | 2004 | 4:55.46 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 4:39.81 | |||||||||
Sara Damkjær Bartels | 2004 | 1:08.98 | 1:08.98 | |||||||
Nikoline Marie Lange | 2005 | |||||||||
Viktoria Freja Sørensen | 2004 | |||||||||
Luna Christensen | 2005 | 4:55.46 | 4:55.46 | |||||||
3 | Sigma Piger 2 | 2005 | 5:15.92 | |||||||
Sigma Swim | 5:05.66 | |||||||||
Caroline Bach Mindested | 2005 | 1:17.79 | 1:17.79 | |||||||
Caroline Sofie Aagaard | 2005 | |||||||||
Camille Nørby | 2004 | |||||||||
Mathilde Friis Autzen | 2005 | 5:15.92 | 5:15.92 | |||||||
4 | Gsc Piger Ældste 2 | 2004 | 5:24.96 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 5:03.45 | |||||||||
Josefine Staudt | 2005 | 1:20.27 | 1:20.27 | |||||||
Amalie Brammer Kærgaard | 2004 | |||||||||
Ellen Marie Ulrich-Jørgen | 2005 | |||||||||
Alma Gotfredsen | 2005 | 5:24.96 | 5:24.96 | |||||||
Løb 19, 4x100m IM Medley Damer, Finaler Årg. 2006-2017 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | 100m | Opnået | Status | ||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Turbo Tøser | 2006 | 5:33.50 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 5:59.00 | |||||||||
Emilie Hartvig-Olsen | 2006 | 1:21.89 | 1:21.89 | |||||||
Anna Andersen | 2007 | |||||||||
Sarah Gudme | 2007 | |||||||||
Alma Møller-Ern | 2006 | 5:33.50 | 5:33.50 | |||||||
2 | Gsc Piger Yngste 1 | 2006 | 5:44.71 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 5:15.67 | |||||||||
Monika Dragieva | 2006 | 1:21.73 | 1:21.73 | |||||||
Kamma Rasmussen | 2006 | |||||||||
Jasmine Løkkegaard | 2006 | |||||||||
Ida Villemoes Poulsen | 2007 | 5:44.71 | 5:44.71 | |||||||
3 | Sigma Piger 3 | 2006 | 5:47.08 | |||||||
Sigma Swim | 6:00.00 | |||||||||
Astrid Mulipola | 2006 | 1:22.51 | 1:22.51 | |||||||
Laura Lind-Christensen | 2006 | |||||||||
Agnete Boelt | 2006 | |||||||||
Cecilie Rud | 2006 | 5:47.08 | 5:47.08 | |||||||
4 | Gsc Piger Yngste 2 | 2006 | 5:55.72 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 5:30.29 | |||||||||
Maja Damkjær Bartels | 2006 | 1:28.03 | 1:28.03 | |||||||
Henriette Roos | 2006 | |||||||||
Bianca Roos | 2006 | |||||||||
Maria Claudia S. Hansen | 2006 | 5:55.72 | 5:55.72 | |||||||
5 | Gsc Piger Yngste 3 | 2006 | 6:46.47 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 5:50.62 | |||||||||
Sofie Emilie Lange | 2007 | 1:34.28 | 1:34.28 | |||||||
Silje Nygaard Engedal | 2007 | |||||||||
Anna Dicte Bøgeskov | 2007 | |||||||||
Petrea Asferg Larsson | 2008 | 6:46.47 | 6:46.47 | |||||||
6 | Sigma Piger 4 | 2006 | 6:48.03 | |||||||
Sigma Swim | 6:20.00 | |||||||||
Signe Østergaard Lilja | 2006 | 1:49.12 | 1:49.12 | |||||||
Marie Storch | 2006 | |||||||||
Selma Nørby | 2006 | |||||||||
Liva Wissing | 2006 | 6:48.03 | 6:48.03 | |||||||
7 | Gsc Piger Yngste 4 | 2006 | 7:51.61 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 6:12.79 | |||||||||
Katrine Schou Jagd | 2008 | 1:51.20 | 1:51.20 | |||||||
Augusta Blom | 2008 | |||||||||
Liva Ladefoged Jepsen | 2008 | |||||||||
Victoria Brammer Kærgaard | 2008 | 7:51.61 | 7:51.61 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:04 |