2020-02-17   07:25:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Tatti-uinnit 2017

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Tatti-uinnit 2017    Tulostuspäivämäärä  30 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Kemi    Tulostusaika  15:30   
  Järjestäjä  Kemin Työväen Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  30 syyskuu 2017         
 
 
Laji 22, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Nooa Kaunisto  2007    198  40.07        1:26.95   
  Kemin Uimaseura  1:36.44                 
                     
Miko Saukkonen  2006    192  40.96        1:27.97   
  Kemin Uimaseura  1:37.62                 
                     
Torsti Saarela  2006    154  43.56        1:34.61   
  Vieskan Uimarit                   
                     
Rasmus Kinnunen  2007    109  49.85        1:46.26   
  Kemin Työväen Uimarit  1:56.58                 
                     
Lauri Junttari  2007              DNF   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
Jesse Koskinen  2006              DSQ  100 
  Kemin Työväen Uimarit                   
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
Laji 22, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tuomas Romsi  2005    224  38.51        1:23.46   
  Kemin Uimaseura  1:30.88                 
                     
Jere Hannuksela  2004    221  37.95        1:23.89   
  Haukiputaan Heitto  1:28.96                 
                     
Elias Mikkonen  2005    202  41.19        1:26.50   
  Oulun Lohet  1:29.14                 
                     
Lassi Lahtinen  2004    154  45.47        1:34.63   
  Kokkolan Uimaseura  1:37.82                 
                     
Paavo Tapio  2005              DSQ  25 
  Oulun Lohet  1:47.17                 
  SW 10.4 Käännöksessä ei kosketusta seinään               
                     
 
Laji 22, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Esa Hyrynkangas  2002    375  31.56        1:10.38   
  Oulun Lohet  1:09.26                 
                     
Ville Korpilähde  2002    370  31.27        1:10.69   
  Swimming Club Rovaniemi  1:13.87                 
                     
Oliver Kela  2002    365  31.63        1:10.98   
  Swimming Club Rovaniemi  1:17.49                 
                     
Roope Mutanen  2003    291  36.02        1:16.53   
  Haukiputaan Heitto  1:18.74                 
                     
Valtteri Setälä  2002    279  36.13        1:17.60   
  Swimming Club Rovaniemi  1:18.72                 
                     
Tudor Ratiu  2003    275  35.59        1:18.03   
  Swimming Club Rovaniemi  1:18.37                 
                     
Teppo Jestoi  2003    267  36.80        1:18.82   
  Kokkolan Uimaseura  1:17.87                 
                     
Mikael Ryynänen  2003    249  39.23        1:20.59   
  Oulun Lohet  1:22.52                 
                     
Lauri Saarela  2003    249  38.22        1:20.63   
  Oulun Lohet  1:18.76                 
                     
10  Kalle Huttunen  2002    185  21.08        1:28.96   
  Oulun Lohet  1:28.58                 
                     
 
Laji 22, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Riku Ylikärppä  1998    552  28.00        1:01.85   
  Kemin Uimaseura  1:01.17                 
                     
Eelis Hukka  1999    508  30.17        1:03.58   
  Swimming Club Rovaniemi  1:04.38                 
                     
Juho Röytiö  1998    502  29.07        1:03.86   
  Swimming Club Rovaniemi  1:04.27                 
                     
Topi Lukkarinen  2000    498  29.02        1:04.03   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
Tomi Leppälä  1994    483  28.95        1:04.69   
  Kemin Uimaseura  1:04.74                 
                     
Noa Mäkelä  2001    469  30.72        1:05.32   
  Kempeleen Pyrintö  1:06.70                 
                     
Jani Leskelä  2001    378  32.33        1:10.19   
  Kemin Työväen Uimarit  1:10.52                 
                     
Juuso Mikael Tiensuu  2001    287  35.78        1:16.90   
  Kemin Uimaseura  1:20.75                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  30 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  15:30 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner