2020-02-17   07:26:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Tatti-uinnit 2017

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Tatti-uinnit 2017    Tulostuspäivämäärä  30 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Kemi    Tulostusaika  13:30   
  Järjestäjä  Kemin Työväen Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  30 syyskuu 2017         
 
 
Laji 12, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Torsti Saarela  2006    132          44.31   
  Vieskan Uimarit  44.64                 
Rasmus Kinnunen  2007    118          46.05   
  Kemin Työväen Uimarit  44.43                 
Jesse Koskinen  2006    106          47.71   
  Kemin Työväen Uimarit                   
Lassi Kuulasmaa  2008    104          47.98   
  Swimming Club Rovaniemi  52.10                 
Lauri Junttari  2007    63          56.66   
  Kemin Työväen Uimarit  53.16                 
Eero Ranta-Valkama  2009    41          1:05.42   
  Swimming Club Rovaniemi                   
 
Laji 12, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Elias Mikkonen  2005    152          42.33   
  Oulun Lohet  40.86                 
Elmeri Kauppila  2004    150          42.51   
  Oulun Lohet  42.96                 
Paavo Tapio  2005    120          45.77   
  Oulun Lohet  47.03                 
 
Laji 12, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oliver Kela  2002    345          32.22   
  Swimming Club Rovaniemi  34.17                 
Eemeli Kauppila  2002    325          32.88   
  Oulun Lohet  33.78                 
Roope Hyvärinen  2003    224          37.18   
  Kemin Työväen Uimarit  36.63                 
Mikael Ryynänen  2003              DSQ   
  Oulun Lohet  39.59                 
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
 
Laji 12, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Riku Ylikärppä  1998    507          28.35   
  Kemin Uimaseura  27.90                 
Juho Röytiö  1998    495          28.58   
  Swimming Club Rovaniemi  28.46                 
Eelis Hukka  1999    404          30.57   
  Swimming Club Rovaniemi  30.14                 
Jani Leskelä  2001    337          32.48   
  Kemin Työväen Uimarit  33.93                 
Kimmo Viinamäki  1995    274          34.79   
  Kemin Työväen Uimarit  34.79                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  30 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  13:30 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner