Results for Syyspärskeet
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Lauantaijakso
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Lohien syyspärskeet 2017 |
|
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
09:02 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 elokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
Arvioitu alkamisaika 16:51 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vilja Säntti |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
45.24 |
1:36.43 |
2:30.64 |
|
3:12.86 |
|
2 |
Eevi Hirvasoja |
2007 |
Haukiputaan Heitto |
|
46.87 |
1:39.89 |
2:41.31 |
|
3:24.72 |
|
3 |
Riialiina Kiljala |
2008 |
Vieskan Uimarit |
|
46.14 |
1:41.34 |
2:42.06 |
|
3:27.58 |
|
4 |
Emma Autio |
2007 |
Oulun Lohet |
|
52.40 |
1:45.97 |
2:43.60 |
|
3:29.81 |
|
5 |
Maija Leinonen |
2007 |
Haukiputaan Heitto |
|
51.71 |
1:47.77 |
2:45.92 |
|
3:30.85 |
|
6 |
Edith Ervasti |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
52.08 |
1:52.72 |
2:51.59 |
|
3:35.45 |
|
7 |
Iina Pasuri |
2007 |
Haukiputaan Heitto |
|
53.37 |
1:51.22 |
2:52.09 |
|
3:37.90 |
|
8 |
Malla Hämäläinen |
2008 |
Vieskan Uimarit |
|
48.90 |
1:45.26 |
2:50.06 |
|
3:38.87 |
|
9 |
Sini Saari |
2007 |
Vieskan Uimarit |
|
52.37 |
1:49.03 |
2:52.39 |
|
3:41.35 |
|
10 |
Anni Toivonen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
53.72 |
1:53.59 |
3:03.15 |
|
3:55.19 |
|
- |
Elsa Pelkonen |
2007 |
Vieskan Uimarit |
|
|
|
|
|
DSQ |
SU |
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v |
Arvioitu alkamisaika 16:51 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aada Hirvasoja |
2005 |
Haukiputaan Heitto |
|
41.83 |
1:29.12 |
2:20.84 |
|
3:00.90 |
|
2 |
Pinja Junttari |
2006 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
42.14 |
1:30.12 |
2:21.02 |
|
3:04.71 |
|
3 |
Saaga Kähkönen |
2006 |
Vieskan Uimarit |
|
48.86 |
1:42.32 |
2:40.78 |
|
3:23.60 |
|
4 |
Anniina Törmi |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
45.92 |
1:44.58 |
2:47.43 |
|
3:31.10 |
|
5 |
Martta Ryynänen |
2005 |
Oulun Lohet |
|
49.61 |
1:42.63 |
2:45.43 |
|
3:32.30 |
|
6 |
Sofia Kilpeläinen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
53.33 |
1:49.28 |
2:52.02 |
|
3:33.94 |
|
7 |
Roosa Hautamäki |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
55.29 |
1:51.04 |
2:46.74 |
|
3:36.87 |
|
- |
Iida Ryhänen |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.3 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v |
Arvioitu alkamisaika 16:51 |
|
|
Laji 10, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v |
Arvioitu alkamisaika 16:51 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Iida-Maria Laine |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
32.73 |
1:10.05 |
1:55.51 |
|
2:30.67 |
|
2 |
Emma Pajuluoma |
2001 |
Oulun Lohet |
|
35.91 |
1:22.89 |
2:14.88 |
|
2:55.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
Arvioitu alkamisaika 16:51 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sini Niemi |
1993 |
Tornion Uimaseura |
|
30.50 |
1:11.23 |
1:55.40 |
|
2:30.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
29 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
09:02 |
|