2020-05-26   05:38:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Laviaarit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Laviaarit    Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  13:45   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2017         
 
 
Laji 13, 400m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Samuel Halminen  2005      1:16.08  2:40.58  4:04.52    5:24.39   
  Helsingfors Simsällskap  5:27.99                 
                     
Leo Währn  2005      1:19.06  2:45.57  4:13.24    5:36.38   
  Vanders  5:36.22                 
                     
Mio Heinola  2005      1:19.88  2:52.40  4:20.75    5:45.77   
  Nummelan Kisaajat  5:43.97                 
                     
Antti Musikka  2005      1:22.15  2:52.39  4:21.94    5:47.99   
  Vanders  5:48.21                 
                     
Teo Mattelmäki  2005      1:23.45  2:55.85  4:28.00    5:51.60   
  Cetus Espoo  5:56.91                 
                     
Tomi Silander  2006      1:22.14  2:55.74  4:28.44    5:52.63   
  Cetus Espoo  5:50.18                 
                     
Topias Muhonen  2006      1:22.27  2:54.20  4:27.52    5:55.31   
  Octopus Lohja  6:09.15                 
                     
Sampo Nord  2005      1:26.58  3:03.62  4:42.60    6:18.50   
  Vanders  6:10.04                 
                     
Ahti Liimatainen  2005      1:26.89  3:07.30  4:47.87    6:22.72   
  Helsingin Uimarit  6:21.85                 
                     
10  Oscar Westerberg  2005      1:36.68  3:23.10  5:05.39    6:45.70   
  Cetus Espoo  7:13.74                 
                     
11  Riku Forsberg  2005      1:41.97  3:33.27  5:25.65    7:09.08   
  Cetus Espoo                   
                     
12  Ivan Gavrilov  2005      1:38.75  3:31.31  5:24.15    7:09.30   
  Cetus Espoo  7:04.27                 
                     
13  Joonatan Lipiäinen  2005      1:47.60  3:47.46  5:48.68    7:39.72   
  Vanders  7:35.71                 
                     
14  Artem Haikara  2005      1:49.37  3:55.56  6:01.14    8:00.47   
  Cetus Espoo  8:02.81                 
                     
 
Laji 13, 400m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Santeri Pulkkinen  2004      1:08.35  2:22.63  3:37.28    4:51.58   
  Lahden Uimaseura  4:42.07                 
                     
Taavi Backman  2004      1:13.17  2:30.56  3:47.76    4:59.87   
  Lahden Uimaseura  5:01.91                 
                     
Danil Seksenov  2004      1:10.31  2:29.25  3:48.14    5:03.67   
  Vanders  5:18.94                 
                     
Onni Äijälä  2004      1:10.46  2:29.33  3:49.58    5:08.47   
  Hyvinkään Uimaseura  5:08.44                 
                     
Waldemar Palombi  2004      1:14.81  2:35.75  3:56.26    5:12.20   
  Helsingfors Simsällskap  5:16.94                 
                     
Aapo Koskinen  2004      1:13.12  2:33.98  3:55.33    5:14.15   
  Lahden Uimaseura  5:18.97                 
                     
Elmeri Kuulasmaa  2004      1:16.55  2:38.10  4:00.57    5:19.51   
  Swimming Club Rovaniemi  5:37.74                 
                     
Tino Kaukonen  2004      1:14.67  2:38.28  4:03.31    5:24.02   
  HTU Stadi  5:31.95                 
                     
Veerti Juurakko  2004      1:18.32  2:42.21  4:05.85    5:26.55   
  Cetus Espoo  5:32.55                 
                     
10  Viktor Asklöf  2004      1:16.28  2:42.37  4:07.20    5:32.97   
  Cetus Espoo  5:30.86                 
                     
11  Nuutti Laitinen  2004      1:17.83  2:46.24  4:13.50    5:38.03   
  Cetus Espoo  5:57.28                 
                     
12  Anton Petrov  2004      1:22.29  2:53.20  4:23.72    5:49.19   
  Helsingfors Simsällskap  5:40.94                 
                     
13  Luca Elshout  2004      1:23.28  2:55.62  4:26.98    5:55.39   
  Helsingfors Simsällskap  5:48.21                 
                     
14  Yufei Meng  2004      1:23.82  2:55.58  4:28.26    5:56.87   
  Cetus Espoo  5:56.71                 
                     
15  Joonas Patrik Pylvänäinen  2004      1:26.08  2:59.82  4:34.76    6:06.82   
  Cetus Espoo  6:02.12                 
                     
16  Leo Hautaniemi  2004      1:28.66  3:04.96  4:40.83    6:11.23   
  Cetus Espoo  6:04.21                 
                     
17  Yash Nagal  2004      1:38.50  3:30.65  5:23.46    7:10.01   
  Cetus Espoo  7:04.28                 
                     
Justus Holtari  2004              DNS   
  Cetus Espoo  6:21.20                 
                     
Lauri Pyykkö  2004              DNF   
  ORCA Helsinki                   
                     
Akseli Leppänen  2004              DSQ   
  Cetus Espoo  5:24.01                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 13, 400m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aku Kaila  2003      1:04.40  2:14.83  3:25.15    4:34.54   
  Raision Urheilijat  4:31.54                 
                     
Niklas Hatakka  2003      1:08.00  2:20.41  3:31.69    4:41.26   
  Cetus Espoo  4:42.46                 
                     
Isak Jatkola  2003      1:12.55  2:29.31  3:45.00    4:59.87   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  4:57.65                 
                     
Alexander Huhtala  2003      1:11.55  2:29.61  3:47.26    5:00.69   
  Cetus Espoo  5:12.04                 
                     
Max Walther  2003      1:13.91  2:36.28  3:59.82    5:18.36   
  HTU Stadi  5:19.70                 
                     
Niko Akkanen  2003      1:21.04  2:49.05  4:14.63    5:36.08   
  Riihimäen Uimaseura  5:45.26                 
                     
Joonatan Kuivalainen  2003      1:24.73  2:58.48  4:30.91    5:54.27   
  Riihimäen Uimaseura  6:10.15                 
                     
Karri Suuronen  2003      1:24.74  2:57.93  4:30.06    5:55.55   
  Cetus Espoo  6:11.52                 
                     
Mattias Janhunen  2003      1:28.05  3:02.93  4:35.42    5:59.32   
  Cetus Espoo  6:10.31                 
                     
10  Ilmari Laitala  2003      1:40.67  3:31.98  5:23.70    7:06.82   
  Cetus Espoo  7:37.88                 
                     
Pauli Salonen  2003              DNS   
  Helsingin Uimarit  5:00.50                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  13:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner