Tulokset Lappiuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Lappiuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
13 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:57 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
13 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 200m VU P12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Weeti Niemi |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
40.94 |
1:25.06 |
2:09.15 |
|
2:49.35 |
|
2 |
Vitalii Pavlov |
2005 |
Poljarny |
|
37.33 |
1:23.40 |
2:11.64 |
|
2:56.30 |
|
3 |
Otto Karlsen |
2006 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
48.41 |
1:43.56 |
2:39.93 |
|
3:31.84 |
|
4 |
Tebarek Hailey |
2005 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
55.48 |
1:58.05 |
3:10.91 |
|
4:14.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 200m VU P12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Toni Lipponen |
2003 |
Kemin Uimaseura |
|
30.09 |
1:03.14 |
1:39.01 |
|
2:14.86 |
|
2 |
Nikita Maloukh |
2003 |
Poljarny |
|
30.33 |
1:04.34 |
1:40.27 |
|
2:16.73 |
|
3 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
30.70 |
1:05.70 |
1:42.58 |
|
2:17.49 |
|
4 |
Vladislav Merkulin |
2003 |
Poljarny |
|
30.36 |
1:05.61 |
1:44.56 |
|
2:26.13 |
|
5 |
Vebjörn Hansen-Lind |
2003 |
Vadsø Svømmeklubb |
|
39.36 |
1:24.61 |
2:09.15 |
|
2:51.63 |
|
6 |
Onni Kelloniemi |
2004 |
Kemijärven Kaiku |
|
42.73 |
1:31.33 |
2:20.67 |
|
3:07.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 200m VU P12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
29.23 |
1:02.77 |
1:37.80 |
|
2:11.73 |
|
2 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
30.53 |
1:05.29 |
1:41.68 |
|
2:17.27 |
|
3 |
Aleksi Romsi |
2002 |
Kemin Uimaseura |
|
30.63 |
1:05.50 |
1:42.93 |
|
2:17.73 |
|
4 |
Henrik Siltari |
2002 |
Kemin Uimaseura |
|
30.91 |
1:06.32 |
1:43.60 |
|
2:20.99 |
|
5 |
Valtteri Setälä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
32.15 |
1:08.67 |
1:47.55 |
|
2:26.80 |
|
6 |
Petteri Maijala |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
34.23 |
1:12.37 |
1:52.43 |
|
2:32.75 |
|
7 |
Juuso Mikael Tiensuu |
2001 |
Kemin Uimaseura |
|
34.30 |
1:14.48 |
1:56.29 |
|
2:36.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 200m VU P12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eelis Hukka |
1999 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
28.78 |
1:33.44 |
2:05.94 |
|
2:05.94 |
|
2 |
Juho Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
30.16 |
1:03.36 |
1:38.29 |
|
2:11.14 |
|
- |
Topi Lukkarinen |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
13 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:57 |
|