2019-06-27   06:18:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Pitkäperjantain uinnit    Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  12:14   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  14 huhtikuu 2017         
 
 
Laji 8, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anita Mäkinen  2007    196          50.73   
  Nummelan Kisaajat  52.79                 
Hanni Koski  2007    169          53.30   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  53.20                 
Moona Simola  2007    166          53.64   
  Vesihelmen Uimaseura  54.12                 
Emilia Tähkänen  2007    165          53.73   
  Uinti-Vakka  55.99                 
Venla Holma  2008    160          54.25   
  Loimaan Uimaseura  1:00.44                 
Viivi Loimusto  2007    138          56.97   
  Salon Uimarit  58.13                 
Joanna Ågren  2007    128          58.43   
  Vesihelmen Uimaseura  1:03.29                 
Helmi Hinkka  2009    125          58.82   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  1:02.94                 
Matilda Jokinen  2008    124          59.00   
  Loimaan Uimaseura  1:00.18                 
10  Justiina Junnila  2007    124          59.04   
  Aurajoen Uinti  1:05.28                 
11  Jasmiina Laitinen  2008    100          1:03.50   
  Aurajoen Uinti  1:04.13                 
12  Saima Peltonen  2007    99          1:03.59   
  Salon Uimarit  1:04.63                 
13  Essi Kallio  2008    95          1:04.47   
  Loimaan Uimaseura  1:05.12                 
14  Nea Nirhamo  2008    92          1:05.11   
  Loimaan Uimaseura  1:06.77                 
15  Matilda Saarinen  2008    84          1:07.20   
  Salon Uimarit                   
16  Lumia Ele  2008    79          1:08.46   
  Loimaan Uimaseura  1:15.31                 
17  Nella Imponen  2007    79          1:08.47   
  Aurajoen Uinti                   
18  Tiia Mattila  2008    75          1:09.77   
  Uinti-Vakka                   
19  Jade Isomaa  2008    73          1:10.42   
  Loimaan Uimaseura  1:18.59                 
20  Daniela Stancikas  2009    50          1:19.92   
  Aurajoen Uinti                   
Miisa Järvinen  2007              DSQ   
  Aurajoen Uinti                   
  SW 7.2 Eriaikaisia käsiliikkeitä               
 
Laji 8, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Charlotta Edelman  2001    651          34.01   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  33.79                 
Kanerva Kinnunen  2004    566          35.63   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  36.51                 
Wilma Rintala  2002    470          37.89   
  Raision Urheilijat  38.05                 
Nelli Vihervuori  1996    469          37.92   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
Ellen Kaituri  2006    461          38.16   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  38.59                 
Manja Lindell  2004    459          38.19   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  38.62                 
Jasmin Rosnell  2000    455          38.31   
  Aurajoen Uinti  38.40                 
Lotta Aho  2000    450          38.45   
  Aurajoen Uinti  38.25                 
Katariina Niemi  2002    440          38.74   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  38.35                 
10  Roosa Rekola  2000    438          38.80   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  37.81                 
11  Daniela Degenhardt  2003    422          39.30   
  Aurajoen Uinti  40.29                 
12  Alina Talja  2004    415          39.50   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  39.60                 
13  Ella Alanko  2003    415          39.51   
  Aurajoen Uinti  39.81                 
14  Janette Setälä  2001    374          40.91   
  Aurajoen Uinti  40.69                 
15  Meri Pohjola  2001    361          41.37   
  Salon Uimarit  41.12                 
16  Marianne Killström  1998    322          43.00   
  Salon Uimarit  42.75                 
17  Martta Haarala  2001    310          43.53   
  Uimaseura Kaarina  43.32                 
18  Jenni Micaela Lehtonen  2000    304          43.83   
  Aurajoen Uinti  42.01                 
19  Rosa-Maria Alaraasakka  1996    297          44.18   
  Oulun Uinti 1906  43.41                 
20  Ulla Haarala  2004    289          44.57   
  Uimaseura Kaarina  46.22                 
21  Saara Kiuru  2004    281          44.97   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  46.03                 
22  Linnea Ström  2003    263          45.97   
  Uimaseura Kaarina  44.92                 
23  Sanna Rouhiainen  2002    188          51.43   
  Uinti-Vakka  51.77                 
24  Elina Toivonen  2006    187          51.53   
  Aurajoen Uinti  55.81                 
25  Viivi Laiho  2005    169          53.27   
  Aurajoen Uinti  56.26                 
26  Sabie Pietilä  2005    152          55.15   
  Vesihelmen Uimaseura  54.41                 
27  Karmen Johanson  2006    85          1:07.01   
  Vesihelmen Uimaseura                   
28  Aino Viitala  2006    77          1:09.07   
  Aurajoen Uinti  1:12.17                 
Julia Huovinen  2005              DSQ   
  Aurajoen Uinti  1:08.14                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Maija Gustafsson  2004              DSQ   
  Raision Urheilijat  51.49                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  12:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner