Tulokset Junior TUL-EESTI KALEV Games
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:32 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 100m VU T-13, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:32 |
|
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:33 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 100m VU N,T-15, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat |
|
Laji 2, 100m VU N,T-15, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
|
Sij. |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Nina Mäkinen |
1993 |
|
|
1:06.10 |
|
|
|
1:06.10 |
EXTRA |
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Netta Mikkonen |
1993 |
|
|
|
|
|
|
59.45 |
EXTRA |
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Emmi Saarinen |
1993 |
|
|
1:06.79 |
|
|
|
1:06.79 |
EXTRA |
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:33 |
|
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:33 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 100m VU P-15, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:33 |
|
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:34 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 100m VU M,P-17, Loppukilpailut 17 v ja nuoremmat |
|
Laji 4, 100m VU M,P-17, Loppukilpailut 18 v ja vanhemmat |
|
Sij. |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Roope Poutanen |
1990 |
|
|
27.91 |
|
|
|
58.86 |
|
|
Tampereen Työväen Uimar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aleksi Kiikko |
1991 |
|
|
58.11 |
|
|
|
58.11 |
EXTRA |
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Mika Sola |
1991 |
|
|
26.84 |
|
|
|
55.48 |
EXTRA |
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:34 |
|
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:34 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 100m SU T-13, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:34 |
|
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:34 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 100m SU N,T-15, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat |
|
Laji 6, 100m SU N,T-15, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
|
Sij. |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Christina Mäki-Turja |
1992 |
|
|
|
|
|
|
|
EXTRA |
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Henna Kössi |
1993 |
|
|
35.97 |
|
|
|
1:14.18 |
EXTRA |
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:34 |
|
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:35 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m SU P-15, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:35 |
|
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:35 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 100m SU M,P-17, Loppukilpailut 17 v ja nuoremmat |
|
Laji 8, 100m SU M,P-17, Loppukilpailut 18 v ja vanhemmat |
|
Sij. |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Miikka Korventausta |
1990 |
|
|
29.70 |
|
|
|
1:02.19 |
EXTRA |
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:35 |
|
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:35 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 200m SKU T-13, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
Sij. |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Janna Ovaska |
1996 |
5 |
|
34.52 |
1:13.36 |
1:59.41 |
|
2:35.66 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Elviira Salmi |
1996 |
3 |
|
35.49 |
1:20.45 |
2:08.97 |
|
2:46.90 |
|
|
Vantaan Vesikot |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Lika Kudrjasova |
1996 |
2 |
|
38.55 |
1:23.70 |
2:17.36 |
|
2:58.12 |
|
|
Kalev Ujumiskool |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Elena Kristin Käen |
1997 |
1 |
|
1:28.15 |
3:03.18 |
|
|
3:03.18 |
|
|
Kalev Ujumiskool |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Iina-Maija Miettinen |
1996 |
|
|
42.09 |
1:27.93 |
2:21.76 |
|
3:00.65 |
EXTRA |
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ida Palenius |
1996 |
|
|
39.52 |
1:36.15 |
2:31.80 |
|
3:16.98 |
EXTRA |
|
Porin Pyrintö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:35 |
|
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:35 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m SKU N,T-15, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat |
|
Sij. |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anni Hirvelä |
1995 |
5 |
|
32.96 |
1:14.07 |
1:59.71 |
|
2:33.84 |
|
|
Vantaan Vesikot |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jenni Sundqvist |
1994 |
3 |
|
32.50 |
1:15.68 |
2:04.76 |
|
2:42.17 |
|
|
Vantaan Vesikot |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Ännifriid Põder |
1994 |
2 |
|
1:15.79 |
2:42.24 |
|
|
2:42.24 |
|
|
Kalev Ujumiskool |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Liisa-Maria Kargin |
1995 |
1 |
|
35.43 |
1:20.39 |
2:16.34 |
|
2:57.30 |
|
|
Kalev Ujumiskool |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aijaliisa Torkkeli |
1994 |
|
|
41.10 |
1:37.06 |
2:44.44 |
|
2:44.44 |
EXTRA |
|
Porin Pyrintö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ninni Reinvall |
1994 |
|
|
37.20 |
1:24.46 |
2:13.55 |
|
2:51.74 |
EXTRA |
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:35 |
|
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:36 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m SKU P-15, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat |
|
Sij. |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anton Koponen |
1994 |
5 |
|
32.02 |
1:09.91 |
1:51.92 |
|
2:26.87 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Miro Torola |
1995 |
3 |
|
32.64 |
1:10.89 |
1:54.90 |
|
2:28.97 |
|
|
Vantaan Vesikot |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jüri Kristjan Käen |
1994 |
2 |
|
32.18 |
1:13.06 |
1:56.42 |
|
2:32.94 |
|
|
Kalev Ujumiskool |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Nikita Tserednitsenko |
1995 |
1 |
|
1:14.50 |
2:35.77 |
|
|
2:35.77 |
|
|
Kalev Ujumiskool |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Elmeri Hyvönen |
1995 |
|
|
32.63 |
1:10.75 |
1:54.53 |
|
2:28.67 |
EXTRA |
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:36 |
|
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:36 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 200m SKU M,P-17, Loppukilpailut 17 v ja nuoremmat |
|
Sij. |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jami Kallio |
1992 |
5 |
|
30.32 |
1:07.57 |
1:51.37 |
|
2:23.18 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Matias Tuominen |
1992 |
3 |
|
29.34 |
1:07.53 |
1:53.06 |
|
2:29.09 |
|
|
Tampereen Työväen Uimar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Allan Malleus |
1992 |
2 |
|
1:14.78 |
2:37.01 |
|
|
2:37.01 |
|
|
Kalev Ujumiskool |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Sten Olavi Lember |
1994 |
1 |
|
31.39 |
1:15.43 |
2:01.72 |
|
2:37.70 |
|
|
Kalev Ujumiskool |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:36 |
|
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:36 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 4X50m VUV T-13, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:36 |
|
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:36 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 4X50m VUV T-15, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:36 |
|
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:36 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 4X50m VUV P-15, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:36 |
|
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:36 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 4X50m VUV P-17, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:36 |
|
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:37 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 50m VU T-13, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:37 |
|
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:37 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 50m VU N,T-15, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat |
|
Laji 18, 50m VU N,T-15, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
|
Sij. |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Nina Mäkelä |
1993 |
|
|
|
|
|
|
30.38 |
EXTRA |
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Netta Mikkonen |
1993 |
|
|
|
|
|
|
28.09 |
EXTRA |
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Henna Kössi |
1993 |
|
|
|
|
|
|
31.04 |
EXTRA |
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Emmi Saarinen |
1993 |
|
|
|
|
|
|
31.47 |
EXTRA |
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:37 |
|
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:37 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 50m VU P-15, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:37 |
|
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:37 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 50m VU M,P-17, Loppukilpailut 17 v ja nuoremmat |
|
Laji 20, 50m VU M,P-17, Loppukilpailut 18 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:37 |
|
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:37 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 100m RU T-13, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:37 |
|
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:37 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 100m RU N,T-15, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat |
|
Sij. |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Veera Allonen |
1994 |
|
|
39.72 |
|
|
|
1:24.09 |
|
|
Tampereen Työväen Uimar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jenni Sundqvist |
1994 |
|
|
40.73 |
|
|
|
1:26.04 |
|
|
Vantaan Vesikot |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Ninni Reinvall |
1994 |
|
|
41.51 |
|
|
|
1:29.62 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Anni Veske |
1994 |
|
|
1:29.74 |
|
|
|
1:29.74 |
|
|
Kalev Ujumiskool |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:37 |
|
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:37 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 100m RU P-15, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:37 |
|
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:38 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 100m RU M,P-17, Loppukilpailut 17 v ja nuoremmat |
|
Sij. |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Miro Vasko |
1993 |
|
|
33.66 |
|
|
|
1:14.67 |
|
|
Tampereen Työväen Uimar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jouko Keskitalo |
1992 |
|
|
38.14 |
|
|
|
1:20.88 |
|
|
Tampereen Työväen Uimar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sten Olavi Lember |
1994 |
|
|
1:21.24 |
|
|
|
1:21.24 |
|
|
Kalev Ujumiskool |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Karl Jõeste |
1996 |
|
|
44.34 |
|
|
|
1:38.09 |
|
|
Kalev Ujumiskool |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:38 |
|
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:38 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 100m PU T-13, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:38 |
|
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:38 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 100m PU N,T-15, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat |
|
Laji 26, 100m PU N,T-15, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
|
Sij. |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Nina Mäkelä |
1993 |
|
|
35.60 |
|
|
|
1:14.07 |
EXTRA |
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Henna Kössi |
1993 |
|
|
36.10 |
|
|
|
1:16.52 |
EXTRA |
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Emmi Saarinen |
1993 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:38 |
|
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:38 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 27, 100m PU P-15, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:38 |
|
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:38 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 28, 100m PU M,P-17, Loppukilpailut 17 v ja nuoremmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:38 |
|
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:38 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 29, 4X50m SKUV T-13, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:38 |
|
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:38 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 30, 4X50m SKUV T-15, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:38 |
|
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:38 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 31, 4X50m SKUV P-15, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:38 |
|
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:39 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 32, 4X50m SKUV P-17, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:39 |
|
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Junior TUL-EESTI KALEV Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
18:39 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Laji 33, 400m SKU N, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
|
Sij. |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Patricia Aschan |
1994 |
|
|
1:06.93 |
2:23.26 |
3:49.83 |
|
4:57.80 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.12 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
18:39 |
|