Tulokset Viking Line -uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Viking Line -uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 helmikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
17:01 |
|
|
Järjestäjä |
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 helmikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sonja Salmimies |
2004 |
|
409 |
42.14 |
1:30.82 |
2:20.56 |
|
3:07.28 |
|
|
Nurmijärven Uinti |
3:09.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Tuuli Pippuri |
2005 |
|
404 |
43.24 |
1:32.55 |
2:20.76 |
|
3:08.17 |
|
|
Cetus Espoo |
3:09.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Roosa Tuomainen |
2005 |
|
344 |
46.51 |
1:37.78 |
2:29.17 |
|
3:18.40 |
|
|
Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Venla Salminen |
2004 |
|
299 |
48.02 |
1:42.73 |
2:36.86 |
|
3:27.81 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
3:31.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Vilma Halava |
2004 |
|
243 |
51.28 |
1:48.10 |
2:48.40 |
|
3:42.77 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Iida Kallio |
2004 |
|
211 |
53.22 |
1:53.52 |
2:54.83 |
|
3:53.31 |
|
|
Loimaan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Hanna Kareinen |
2000 |
|
601 |
36.97 |
1:18.93 |
2:01.86 |
|
2:44.76 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:45.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Emilia Liven |
2002 |
|
589 |
37.79 |
1:20.66 |
2:03.73 |
|
2:45.92 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2:43.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Oona Ahinko |
2001 |
|
576 |
38.49 |
1:21.53 |
2:04.72 |
|
2:47.19 |
|
|
Vesihelmen Uimaseura |
2:46.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Johanna Suova |
1999 |
|
521 |
39.10 |
1:23.09 |
2:08.19 |
|
2:52.82 |
|
|
Uinti Tampere |
2:51.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Sylvia Kuusisto |
2003 |
|
430 |
42.86 |
1:30.68 |
2:18.09 |
|
3:04.24 |
|
|
Aurajoen Uinti |
3:06.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Senni Tuominen |
2003 |
|
337 |
42.60 |
1:33.05 |
2:26.96 |
|
3:19.77 |
|
|
Vesihelmen Uimaseura |
3:16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Susanna Kuisma |
2003 |
|
312 |
48.05 |
1:39.73 |
2:34.90 |
|
3:25.01 |
|
|
Hyvinkään Uimaseura |
3:25.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Cinja Åvist |
2003 |
|
306 |
46.91 |
1:39.39 |
2:35.37 |
|
3:26.43 |
|
|
Hyvinkään Uimaseura |
3:28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
11 helmikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti |
Tulostusaika |
17:01 |
|