2018-02-20   12:23:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP pitkät vanhat

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP pitkät vanhat    Tulostuspäivämäärä  29 tammikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  18:38   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  29 tammikuu 2017         
 
 
Laji 1, 50m Vapaauinti MIX Tytöt, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emilyn Alexandra Savolainen  2007    131          45.71   
  Cetus Espoo                   
Olivia Löytty  2007    125          46.41   
  Cetus Espoo                   
Saga Ronkainen  2007    116          47.63   
  Cetus Espoo                   
Emma Nissinen  2007    108          48.73   
  Cetus Espoo                   
Sandra Savolainen  2007    90          51.82   
  Cetus Espoo                   
Vuokko Larjomaa  2007    86          52.63   
  Cetus Espoo                   
Jade Brelo  2008    82          53.31   
  Cetus Espoo                   
Riinu Hotulainen  2008    78          54.24   
  Cetus Espoo                   
Emilia Elizaveta Karulina  2008    67          57.01   
  Cetus Espoo                   
10  Lotta Turunen  2008    53          1:01.88   
  Cetus Espoo                   
11  Pinja Kotakoski  2008    51          1:02.57   
  Cetus Espoo                   
12  Katja Seiger  2007    50          1:02.70   
  Cetus Espoo                   
13  Ronja Pyrhönen  2008    47          1:04.24   
  Cetus Espoo                   
Minni Kovalainen  2008              DNS   
  Cetus Espoo                   
Emmi Pernaa  2008              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Ines Valero De La Iglesia  2010              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 5.2 Ei kosketusta seinään käännöksessä               
 
Laji 1, 50m Vapaauinti MIX Tytöt, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jonna Nieminen  2006    212          38.97   
  Cetus Espoo                   
Inka Aunimo  2006    47          1:03.98   
  Cetus Espoo                   
 
Laji 1, 50m Vapaauinti MIX Tytöt, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Nea Hollström  2005    168          42.08   
  Cetus Espoo                   
Siiri Päivärinta  2005    122          46.85   
  Cetus Espoo                   
Leenu Karolina Kinnunen  2005    107          48.85   
  Cetus Espoo                   
Kirke Mikk  2005    91          51.66   
  Cetus Espoo                   
Anika Prasad  2005    79          54.00   
  Cetus Espoo                   
Anika Prasad  2005              DNS   
  Cetus Espoo                   
Jessica Saario  2005              DNS   
  Cetus Espoo                   
 
Laji 1, 50m Vapaauinti MIX Tytöt, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oona Bordi  2004    221          38.40   
  Cetus Espoo                   
Heidi Työppönen  2004    175          41.53   
  Cetus Espoo                   
Aava Kiuru  2004    147          43.97   
  Cetus Espoo                   
Sanjana Mudigere Satish  2004    95          50.78   
  Cetus Espoo                   
Amishi Agarwal  2004    92          51.35   
  Cetus Espoo                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  29 tammikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  18:38 
 
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP pitkät vanhat    Tulostuspäivämäärä  29 tammikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  18:45   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  29 tammikuu 2017         
 
 
Laji 2, 50m Vapaauinti MIX Pojat, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aleksi Sinisalo  2006    136          39.43   
  Cetus Espoo                   
Lenni Nevalainen  2007    99          43.88   
  Cetus Espoo  55.36                 
Tommi Mosconi  2008    97          44.05   
  Cetus Espoo                   
Severi Tammihovi  2009    94          44.64   
  Cetus Espoo                   
Akseli Savolainen  2007    90          45.15   
  Cetus Espoo                   
Anton Ahonen  2006    81          46.85   
  Cetus Espoo                   
Leo Tuomainen  2008    77          47.61   
  Cetus Espoo                   
Aarne Nuutinen  2006    74          48.23   
  Cetus Espoo                   
Mikael Suni  2007    74          48.35   
  Cetus Espoo  1:01.44                 
10  Olli Järvenpää  2006    70          49.04   
  Cetus Espoo                   
11  Matti Vahtola  2006    70          49.12   
  Cetus Espoo                   
12  Onni Sidoroff  2006    59          52.09   
  Cetus Espoo                   
13  Leo Makkonen-Craig  2007    57          52.51   
  Cetus Espoo                   
14  Joonas Keränen  2007    57          52.61   
  Cetus Espoo  1:15.05                 
15  Eemil Hujala  2007    51          54.62   
  Cetus Espoo                   
16  Elmeri Lajolinna  2007    49          55.33   
  Cetus Espoo                   
17  Veikko Hautaniemi  2007    43          57.80   
  Cetus Espoo                   
18  Niko Larjo  2008    42          58.04   
  Cetus Espoo                   
19  Mario Valero De La Iglesia  2008    42          58.12   
  Cetus Espoo                   
20  Johannes Strömsholm  2008    39          59.80   
  Cetus Espoo                   
21  Matti Klümper  2008    38          59.90   
  Cetus Espoo                   
Henri Koskela  2007              DNS   
  Cetus Espoo                   
Mark Pokidko  2007              DNS   
  Cetus Espoo                   
Lenni Syvänen  2007              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 2, 50m Vapaauinti MIX Pojat, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Evan Mustonen  2005    82          46.65   
  Cetus Espoo                   
Totte Teittinen  2005    69          49.37   
  Cetus Espoo                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  29 tammikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  18:45 
 
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP pitkät vanhat    Tulostuspäivämäärä  29 tammikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  19:12   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  29 tammikuu 2017         
 
 
Laji 3, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Peppi Siirtola  2002    542  1:08.41  2:20.40  3:33.74    4:48.12   
  Cetus Espoo  4:49.10                 
                     
Helmi Tossavainen  2002    513  1:09.71  2:25.61  3:41.00    4:53.38   
  Cetus Espoo  5:16.08                 
                     
Sara Mustonen  2002    470  1:10.36  2:26.99  3:43.99    5:02.08   
  Cetus Espoo  5:21.33                 
                     
Vilma Norja  2002    453  1:12.68  2:30.90  3:49.78    5:05.85   
  Cetus Espoo  5:05.71                 
                     
Nella Korpela  2002    452  1:13.47  2:31.76  3:50.12    5:05.92   
  Cetus Espoo  5:08.21                 
                     
Nelli Peltoniemi  2002    339  1:20.29  2:48.12  4:13.36    5:36.80   
  Cetus Espoo  5:49.65                 
                     
Aida Ahlgren  2002    256  1:22.73  2:56.44  4:32.68    6:09.77   
  Cetus Espoo                   
                     
Stephanie Lipiäinen  2002    214  1:29.42  3:08.28  4:50.09    6:32.62   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 3, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ida Slöör  2001    591  1:08.61  2:20.71  3:31.46    4:39.87   
  Cetus Espoo  4:33.91                 
                     
Cia Wacklin  2001    508  1:08.96  2:23.91  3:38.94    4:54.40   
  Cetus Espoo  4:53.88                 
                     
Emilia Flyckt  2001    498  1:09.79  2:25.08  3:40.54    4:56.23   
  Cetus Espoo                   
                     
Nelli Ohvo  2001    496  1:12.36  2:29.64  3:44.11    4:56.60   
  Cetus Espoo                   
                     
Amanda Rapinoja  2001    454  1:11.97  2:30.52  3:49.03    5:05.58   
  Cetus Espoo  5:08.10                 
                     
Sini Hirvonen  2001    442  1:13.31  2:32.21  3:51.11    5:08.37   
  Cetus Espoo  5:19.58                 
                     
Tuike Hakala  2001    254  1:23.50  2:58.44  4:35.37    6:10.94   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 3, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 18 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sohvi Nenonen  1999    684  1:02.71  2:09.91  3:18.02    4:26.50   
  Cetus Espoo                   
                     
Adelia Spångberg  1999    657  1:05.31  2:14.61  3:22.54    4:30.13   
  Cetus Espoo                   
                     
Sini Koivu  1999    642  1:05.25  2:14.64  3:24.33    4:32.29   
  Cetus Espoo                   
                     
Peppi Päiviö  1999    597  1:06.59  2:18.65  3:29.28    4:38.99   
  Cetus Espoo  4:47.85                 
                     
Lyydia Kalenius  2000    593  1:07.59  2:18.21  3:28.64    4:39.58   
  Cetus Espoo  4:41.86                 
                     
Ronja Riihinen  2000    585  1:05.99  2:18.37  3:31.48    4:40.87   
  Cetus Espoo                   
                     
Sofia Lehtinen  2000    565  1:08.69  2:21.63  3:34.36    4:44.05   
  Cetus Espoo  4:58.35                 
                     
Veronica Wahlstedt  2000    534  1:06.88  2:20.43  3:33.97    4:49.45   
  Cetus Espoo                   
                     
Nea Tiesmäki  2000    497  1:10.63  2:27.46  3:42.40    4:56.41   
  Cetus Espoo                   
                     
10  Hanni Pratsch  1999    480  1:10.62  2:25.85  3:42.40    4:59.96   
  Cetus Espoo                   
                     
11  Roosa-Maria Tempakka  2000    475  1:11.66  2:28.80  3:45.99    5:00.97   
  Simmis Grani  5:00.97                 
                     
12  Noora Angelva  1999    361  1:16.22  2:41.84  4:06.82    5:29.68   
  Cetus Espoo  5:16.52                 
                     
13  Elina Heino  1999    250  1:28.27  3:04.09  4:40.25    6:12.89   
  Simmis Grani  5:50.27                 
                     
Mirva Kallström  1999              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 3, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 19 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anna Kotonen  1997    705  1:04.41  2:11.49  3:18.09    4:23.88   
  Cetus Espoo  4:27.79                 
                     
Tanja Ruohoniemi  1995    646  1:04.96  2:12.84  3:22.00    4:31.72   
  Cetus Espoo  4:37.23                 
                     
Yvonne Tollander  1997    601  1:09.22  2:21.61  3:30.33    4:38.22   
  Cetus Espoo  4:38.43                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  29 tammikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  19:12 
 
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP pitkät vanhat    Tulostuspäivämäärä  29 tammikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:06   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  29 tammikuu 2017         
 
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Isak Gramén  2001    499  1:03.06  2:11.82  3:19.95    4:28.11   
  Cetus Espoo                   
                     
Tuomas Jokinen  2001    487  1:05.58  2:15.38  3:24.42    4:30.42   
  Cetus Espoo  4:28.25                 
                     
Jere Ruuhonen  2001    470  1:02.70  2:12.86  3:23.83    4:33.64   
  Cetus Espoo  4:49.36                 
                     
Tatu Jentze  2001    438  1:05.59  2:17.05  3:28.51    4:40.16   
  Cetus Espoo  5:10.44                 
                     
Kasper Vaittinen  2001    431  1:08.00  2:18.47  3:30.22    4:41.59   
  Cetus Espoo  4:44.44                 
                     
Saku Suomalainen  2001    431  1:09.27  2:22.32  3:32.50    4:41.64   
  Cetus Espoo  4:46.00                 
                     
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sergey Kuznetsov  2000    679  54.77  1:56.31  2:58.74    4:02.02   
  Cetus Espoo                   
                     
Joona Salminen  2000    481  1:05.03  2:14.92  3:24.12    4:31.51   
  Cetus Espoo  4:34.90                 
                     
Eetu Isosuo  2000    466  1:04.77  2:14.92  3:25.11    4:34.30   
  Cetus Espoo  4:31.79                 
                     
Alex Garcia De La CADeNA  2000    429  1:04.51  2:14.97  3:27.04    4:42.11   
  Cetus Espoo  4:31.94                 
                     
Joona Ruuskanen  2000              DNS   
  Cetus Espoo  4:42.67                 
                     
Veeti Laine  2000              DNF   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 18 - 19 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eetu Alitalo  1999    546  1:01.29  2:08.14  3:14.72    4:20.19   
  Cetus Espoo                   
                     
Santeri Huhtala  1998    499  1:04.07  2:12.67  3:20.84    4:28.17   
  Cetus Espoo  4:29.24                 
                     
Arttu Mäki  1998    471  1:04.88  2:15.23  3:24.78    4:33.41   
  Cetus Espoo  4:34.91                 
                     
Joonatan Lindfors  1999    467  1:04.77  2:14.49  3:24.57    4:34.24   
  Cetus Espoo  4:39.49                 
                     
Joel Vaitilo  1998    406  1:08.12  2:20.56  3:33.20    4:47.18   
  Cetus Espoo  4:49.86                 
                     
Frans Antila  1998    354  1:06.30  2:22.32  3:41.85    5:00.67   
  Cetus Espoo  4:52.48                 
                     
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 20 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Valtteri Eloranta  1992    433  1:02.60  2:12.07  3:25.31    4:41.19   
  Cetus Espoo  4:37.50                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  29 tammikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:06 
 
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP pitkät vanhat    Tulostuspäivämäärä  29 tammikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:05   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  29 tammikuu 2017         
 
 
Laji 5, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Anni Savolainen  2002    594  1:09.03  2:20.63  3:32.99  4:45.65  9:36.18   
  Cetus Espoo  9:55.68      5:58.28  7:10.95  8:24.55       
                     
Siri Auvinen  2002    539  1:08.82  2:22.92  3:37.34  4:53.34  9:55.32   
  Cetus Espoo  10:23.23      6:09.46  7:25.89  8:40.64       
                     
Jonna Vasara  2002    523  1:09.94  2:25.58  3:43.05  4:59.49  10:01.21   
  Cetus Espoo  10:46.69      6:15.97  7:31.84  8:47.82       
                     
Verna Rostedt  2002    509  1:09.70  2:23.05  3:39.06  4:57.22  10:06.63   
  Cetus Espoo  10:08.08      6:16.10  7:33.86  8:51.23       
                     
Oona Siltala  2002    490  1:08.85  2:24.52  3:41.53  4:59.03  10:14.36   
  Cetus Espoo  10:56.53      6:17.04  7:36.18  8:55.40       
                     
Jenni Alanen  2002    487  1:12.25  2:30.52  3:47.70  5:06.38  10:15.51   
  Cetus Espoo  10:34.52      6:24.79  7:42.42  8:59.27       
                     
Pinja Paulomo  2002    475  1:12.56  2:31.61  3:50.85  5:09.89  10:20.69   
  Cetus Espoo        6:28.78  7:48.80  9:07.80       
                     
Pilvi Pietikäinen  2002    424  1:13.12  2:35.35  3:58.29  5:20.76  10:44.72   
  Cetus Espoo  10:55.14      6:43.84  8:04.84  9:25.92       
                     
Cami Wacklin  2002    390  1:15.37  2:38.86  4:03.18  5:27.35  11:02.75   
  Cetus Espoo  10:59.33      6:52.18  8:17.03  9:40.78       
                     
10  Milli Kosunen  2002    358  1:15.56  2:40.05  4:07.00  5:34.45  11:22.13   
  Cetus Espoo  11:17.93      7:02.44  8:28.20  9:56.45       
                     
11  Marleen Mikk  2002    353  1:16.40  2:41.24  4:08.56  5:37.35  11:25.01   
  Cetus Espoo  11:21.76      7:06.15  8:34.04  10:01.61       
                     
 
Laji 5, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Aino Lehtinen  2001    385  1:15.53  2:39.68  4:05.71  5:31.26  11:05.81   
  Cetus Espoo  11:11.68      6:57.02  8:22.39  9:45.64       
                     
 
Laji 5, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 18 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Alissa Eloranta  1999    611  1:08.64  2:21.15  3:34.64  4:47.76  9:30.76   
  Cetus Espoo        6:00.39  7:12.10  8:22.51       
                     
Jonna Jauhiainen  2000    569  1:08.87  2:22.60  3:37.10  4:51.87  9:44.67   
  Cetus Espoo        6:06.10  7:20.55  8:34.20       
                     
Kia Karike  1999    535  1:09.83  2:25.01  3:40.20  4:56.12  9:56.74   
  Cetus Espoo  10:19.43      6:11.56  7:27.30  8:43.31       
                     
Siiri Salokorpi  2000    480  1:10.70  2:28.86  3:47.68  5:06.49  10:18.68   
  Cetus Espoo  10:14.42      6:24.73  7:43.59  9:02.56       
                     
Myra Bengts  2000    477  1:11.00  2:28.48  3:48.79  5:08.21  10:20.12   
  Cetus Espoo  10:13.58      6:27.22  7:46.03  9:05.21       
                     
Marie Währn  2000    404  1:15.26  2:37.55  4:00.64  5:23.59  10:55.25   
  Cetus Espoo  11:17.23      6:47.40  8:11.55  9:34.74       
                     
Piia Kaivola  1999    296  1:25.80  2:58.36  4:30.10  6:01.83  12:07.02   
  Cetus Espoo        7:32.70  9:05.11  10:37.43       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  29 tammikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:05 
 
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP pitkät vanhat    Tulostuspäivämäärä  29 tammikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:24   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  29 tammikuu 2017         
 
 
Laji 6, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Eerikki Laitala  2001    510  1:05.24  2:14.92  3:26.05  4:37.50  9:14.66   
  Cetus Espoo  9:34.09      5:48.65  6:58.59  8:08.34       
                     
Herman Widbom  2001    481  1:05.89  2:17.29  3:28.51  4:40.36  9:25.75   
  Cetus Espoo  9:07.59      5:51.24  7:03.69  8:15.87       
                     
Eetu Partanen  2001    366  1:11.79  2:29.47  3:48.57  5:07.50  10:19.71   
  Cetus Espoo  10:33.86      6:26.10  7:45.52  9:05.19       
                     
Ville Lauslahti  2001    347  1:12.12  2:31.17  3:51.02  5:12.25  10:30.46   
  Cetus Espoo  10:15.64      6:32.65  7:54.51  9:15.50       
                     
Victor Branea  2001    304  1:12.09  2:32.86  3:56.76  5:21.83  10:58.84   
  Cetus Espoo        6:47.73  8:13.41  9:38.92       
                     
Eero Jääskeläinen  2001    263  1:14.99  2:40.30  4:09.88  5:39.27  11:31.58   
  Cetus Espoo  11:24.54      7:08.72  8:37.26  10:07.33       
                     
Samuli Hartikainen  2001              DNS   
  Cetus Espoo  11:11.82                 
                     
 
Laji 6, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Alex Lassila  2000    412  1:09.53  2:25.58  3:42.27  4:58.84  9:55.58   
  Cetus Espoo  9:44.58      6:13.51  7:28.50  8:43.83       
                     
 
Laji 6, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 18 - 19 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Jonni Aho  1999    548  1:03.35  2:11.37  3:19.06  4:27.63  9:01.78   
  Cetus Espoo  9:09.39      5:36.77  6:46.14  7:54.58       
                     
Rasmus Virta  1998    517  1:03.47  2:11.24  3:20.53  4:30.56  9:12.48   
  Cetus Espoo  8:53.77      5:40.32  6:51.32  8:02.50       
                     
Topi Suomalainen  1998    390  1:07.67  2:21.04  3:35.12  4:52.42  10:06.86   
  Cetus Espoo        6:12.18  7:32.14  8:49.85       
                     
 
Laji 6, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 20 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Aleksi Eskelinen  1988    612  1:00.74  2:05.28  3:09.71  4:14.81  8:42.18   
  Cetus Espoo        5:20.75  6:28.30  7:36.00       
                     
Lassi Ohtonen  1992    414  1:07.95  2:22.26  3:38.42  4:55.21  9:54.64   
  Cetus Espoo  9:11.63      6:11.96  7:27.02  8:42.38       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  29 tammikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare