Tulokset Jätkänkynttiläuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Tulokset Laji 4 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 4 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:44 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuerät 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuerät 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Daniil Ivanov |
2004 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
29.10 |
|
2 |
Daniil Kutsev |
2005 |
APATITY |
|
|
|
|
|
34.41 |
|
3 |
Alex Kortesalmi |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
34.64 |
|
4 |
Topi Fordell |
2005 |
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
35.86 |
|
5 |
Onni Kelloniemi |
2004 |
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
37.97 |
|
6 |
Eliel Ketola |
2005 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
38.96 |
|
7 |
Ilia Kozuhov |
2005 |
APATITY |
|
|
|
|
|
40.94 |
|
- |
Elmeri Kuulasmaa |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuerät 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
28.11 |
|
2 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
28.86 |
|
3 |
Eemeli Kauppila |
2002 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
29.92 |
|
4 |
Zahar Deriugin |
2003 |
APATITY |
|
|
|
|
|
30.16 |
|
5 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
30.29 |
|
6 |
Viktor Kumpan |
2002 |
APATITY |
|
|
|
|
|
30.43 |
|
7 |
Benjamin Evans |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
31.42 |
|
8 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
31.55 |
|
9 |
Valtteri Setälä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
33.19 |
|
- |
Maxim Avramenko |
2002 |
APATITY |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuerät 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kirill Volisov |
2001 |
APATITY |
|
|
|
|
|
25.58 |
|
2 |
Egor Abalymov |
2001 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
26.01 |
|
3 |
Timofei Osokin |
2000 |
APATITY |
|
|
|
|
|
28.03 |
|
4 |
Kirill Olshanikov |
2001 |
APATITY |
|
|
|
|
|
28.52 |
|
5 |
Juuso Mikael Tiensuu |
2001 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
31.46 |
|
6 |
Aleksanteri Angelva |
2001 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
32.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuerät 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:44 |
|