Tulokset Jätkänkynttiläuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:49 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Konsta Rantasuo |
2006 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
39.03 |
|
2 |
Ivan Lobanov |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
40.22 |
|
3 |
Kirill Gorbovskih |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
42.61 |
|
4 |
Arsenii Belialov |
2006 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
42.83 |
|
5 |
Nooa Kaunisto |
2007 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
44.17 |
|
6 |
Ilia Yablonovskiy |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
45.26 |
|
7 |
Weeti Niemi |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
45.53 |
|
8 |
Aleksey Tahmanov |
2007 |
APATITY |
|
|
|
|
|
46.83 |
|
9 |
Miko Saukkonen |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
46.96 |
|
10 |
Aleksey Filatov |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
50.04 |
|
11 |
Lassi Kuulasmaa |
2008 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
52.29 |
|
12 |
Arttu Ranta-Valkama |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
52.54 |
|
13 |
Rasmus Kinnunen |
2007 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
59.06 |
|
- |
Ilia Uss |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.3 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Topi Fordell |
2005 |
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
44.27 |
|
2 |
Elmeri Kauppila |
2004 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
44.63 |
|
3 |
Onni Kelloniemi |
2004 |
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
46.32 |
|
4 |
Ilia Kozuhov |
2005 |
APATITY |
|
|
|
|
|
51.77 |
|
- |
Konstantin Pahomov |
2004 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.3 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
33.85 |
|
2 |
Nikita Chirkunov |
2003 |
APATITY |
|
|
|
|
|
35.32 |
|
3 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
35.54 |
|
4 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
35.91 |
|
5 |
Eemeli Kauppila |
2002 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
36.20 |
|
6 |
Dima Hlivenko |
2003 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
37.82 |
|
7 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
40.68 |
|
- |
Vetlugin Semen |
2003 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.3 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kirill Volisov |
2001 |
APATITY |
|
|
|
|
|
30.08 |
|
2 |
Juuso Mikael Tiensuu |
2001 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
37.04 |
|
- |
Egor Abalymov |
2001 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:49 |
|