2019-07-23   09:06:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Joulu-uinnit 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantai

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Joulu-uinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  17 joulukuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Raisio    Tulostusaika  14:41   
  Järjestäjä  Raision Urheilijat ry./Uintijaosto         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  17 joulukuu 2016         
 
 
Laji 9, 100m PU P12, P14, M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aapo Kinnunen  2004    195  38.04        1:23.51   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:19.90                 
                     
Juuso Leppänen  2004    187  36.66        1:24.68   
  Aurajoen Uinti  1:23.52                 
                     
Roope Ollikainen  2004    178  36.08        1:26.03   
  Porin Uimaseura  1:28.93                 
                     
Tomi Silander  2006    154  42.58        1:30.29   
  Cetus Espoo                   
                     
Einari Palmu  2004    148  42.87        1:31.47   
  Aurajoen Uinti  1:34.91                 
                     
Jeremia Varonen  2004    144  45.23        1:32.49   
  Uimaseura Kaarina  1:32.72                 
                     
Veeti Valdolin  2005              DSQ   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella               
                     
 
Laji 9, 100m PU P12, P14, M, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Efim Romanov  2002    442  30.73        1:03.60   
  TaTu Tampere  1:05.14                 
                     
Jere Oikarainen  2002    442  30.64        1:03.63   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:05.17                 
                     
Tor Selander  2002    441  30.21        1:03.68   
  Stockholms Kappsimningsklubb  1:03.99                 
                     
Arttu Mäenpää  2003    329  32.96        1:10.16   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:07.69                 
                     
Lauri-Luukas Jäntti  2002    315  32.08        1:11.19   
  Porin Uimaseura  1:21.40                 
                     
Matias Gustafsson  2002    236  35.22        1:18.43   
  Raision Urheilijat  1:15.66                 
                     
Tatu Kunttila  2003    171  40.32        1:27.30   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:29.04                 
                     
Alexander Mattsson  2003    157  40.05        1:29.86   
  Ålands Simförening  1:27.66                 
                     
 
Laji 9, 100m PU P12, P14, M, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Henri Kyynäräinen  1994    454  28.92        1:03.07   
  Aurajoen Uinti  1:05.50                 
                     
Teemu Viitanen  2000    405  29.90        1:05.49   
  TaTu Tampere  1:04.87                 
                     
Eerik Tikkakoski  2001    399  32.97        1:05.84   
  TaTu Tampere  1:05.49                 
                     
Leevi Korpinen  2001    345  32.36        1:09.08   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:26.89                 
                     
Leo Penttilä  2001    320  32.87        1:10.87   
  Swimming Team Rauma  1:07.85                 
                     
Aapo Puikkonen  2001    214  34.05        1:20.95   
  TaTu Tampere  1:15.35                 
                     
Otto Lindroos  2001    166  36.42        1:28.13   
  Aurajoen Uinti                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  17 joulukuu 2016 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  14:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner