2017-11-20   08:53:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Swimshop-uinnit 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantai 22.10.

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Swimshop-uinnit    Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Raisio    Tulostusaika  13:43   
  Järjestäjä  Raision Urheilijat Ry/Uintijaosto         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  22 lokakuu 2016         
 
 
Laji 9, 200m SKU T11, T13, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
Sponsori: TSJ 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Lilli Kulpakko  2005    410  35.07  1:18.99  2:09.08    2:47.60   
  Aurajoen Uinti  2:55.03                 
                     
Kerttu Taponen  2005    304  41.97  1:28.85  2:26.42    3:05.16   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Phan Vy Anh Tran  2005    278  43.94  1:31.79  2:26.43    3:10.88   
  Aurajoen Uinti  3:26.18                 
                     
Mirelle Hirsiniemi  2007    277  42.48  1:31.33  2:28.55    3:11.12   
  Aurajoen Uinti  3:08.43                 
                     
Milla Karttunen  2005    269  47.24  1:35.15  2:31.81    3:12.92   
  Raision Urheilijat  3:09.57                 
                     
Nelli Rauhanen  2005    264  43.68  1:35.41  2:30.88    3:14.21   
  Raision Urheilijat  3:10.35                 
                     
Katriina Kallio  2006    245  45.34  1:36.46  2:35.29    3:18.89   
  Raision Urheilijat  3:17.37                 
                     
Veera Maijala  2005    245  48.32  1:36.49  2:35.95    3:18.89   
  Rauman Uimaseura  3:17.41                 
                     
Sini Mäkilä  2006    236  49.94  1:38.88  2:40.83    3:21.44   
  Raision Urheilijat  3:34.44                 
                     
10  Erin Gonzalez Catón  2005    228  47.10  1:37.73  2:38.50    3:23.84   
  Aurajoen Uinti  3:30.24                 
                     
11  Bettina Sandelin  2005    206  51.26  1:45.58  2:44.76    3:30.90   
  Rauman Uimaseura  3:26.07                 
                     
12  Rita Heinonen  2006    201  50.80  1:45.18  2:47.82    3:32.49   
  Raision Urheilijat  3:34.39                 
                     
13  Mette Peltola  2005    187  50.71  1:45.86  2:48.63    3:37.61   
  Raision Urheilijat  3:39.98                 
                     
14  Linnea Koski  2007    186  46.86  1:48.17  2:48.77    3:38.00   
  Aurajoen Uinti                   
                     
15  Tuuli Peltola  2007    183  54.43  1:48.70  2:48.88    3:39.43   
  Raision Urheilijat  3:44.00                 
                     
16  Vilja Pusa  2005    175  49.71  1:48.71  2:53.43    3:42.63   
  Swimming Team Rauma  3:54.28                 
                     
17  Mea Alho  2006    173  59.90  1:55.94  2:54.75    3:43.45   
  Raision Urheilijat  3:51.65                 
                     
18  Kätrin Koppel  2005    159  55.24  1:53.28  2:56.90    3:49.58   
  Rauman Uimaseura                   
                     
19  Mathilda Heikiö  2006    149  56.21  1:54.15  3:01.22    3:54.94   
  Raision Urheilijat                   
                     
20  Tilda Saine  2006    141  53.47  1:55.88  3:08.86    3:58.97   
  Raision Urheilijat  3:59.29                 
                     
21  Ida Salminen  2005    138  1:04.58  2:02.91  3:10.18    4:01.05   
  Raision Urheilijat                   
                     
22  Kerttu Laaksonen  2006    122  1:02.70  2:03.75  3:14.57    4:10.84   
  Raision Urheilijat                   
                     
Amanda Koistinen  2005              DSQ   
  Aurajoen Uinti                   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
Sonila Selimi  2005              DSQ   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:55.00                 
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
 
Laji 9, 200m SKU T11, T13, Loppukilpailut 12 - 13 v 
Sponsori: TSJ 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Senni Mattila  2003    482  34.48  1:14.14  2:02.51    2:38.85   
  Porin Uimaseura  2:39.87                 
                     
Iris Hanski  2003    479  35.58  1:16.27  2:03.67    2:39.19   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:40.03                 
                     
Anni Korhonen  2003    445  36.13  1:16.35  2:05.37    2:43.15   
  Raision Urheilijat  2:45.68                 
                     
Mimosa Rintala  2003    382  36.83  1:20.79  2:11.96    2:51.72   
  Rauman Uimaseura  2:49.13                 
                     
Hilda Helo  2003    378  37.25  1:21.86  2:15.88    2:52.21   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:59.44                 
                     
Oona Sirkiä  2004    378  35.25  1:19.13  2:13.06    2:52.25   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:52.69                 
                     
Aino-Kaisa Paatos  2004    374  38.34  1:23.05  2:15.46    2:52.85   
  Raision Urheilijat  2:52.79                 
                     
Manja Lindell  2004    365  41.64  1:26.79  2:14.80    2:54.32   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:52.91                 
                     
Daniela Degenhardt  2003    356  39.59  1:25.06  2:17.12    2:55.67   
  Aurajoen Uinti  2:59.55                 
                     
10  Sofia Salospohja  2004    354  38.45  1:22.17  2:16.63    2:56.00   
  Raision Urheilijat  2:53.93                 
                     
11  Olivia Uusitorppa  2004    349  41.01  1:26.94  2:18.44    2:56.96   
  Swimming Team Rauma  2:59.13                 
                     
12  Alisa Ailanen  2004    340  41.34  1:28.16  2:20.06    2:58.47   
  Swimming Team Rauma  3:02.67                 
                     
13  Ella Alanko  2003    337  38.83  1:25.31  2:16.69    2:58.98   
  Aurajoen Uinti  3:03.39                 
                     
14  Ella Nihtilä  2004    324  40.84  1:25.24  2:22.23    3:01.28   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:04.14                 
                     
15  Heidi Javanainen  2003    318  41.60  1:28.37  2:21.62    3:02.46   
  Swimming Team Rauma  3:18.74                 
                     
16  Greta Kandolin  2003    307  42.90  1:29.40  2:24.70    3:04.68   
  Aurajoen Uinti  3:04.30                 
                     
17  Viola Penttilä  2004    300  40.78  1:32.08  2:23.21    3:06.08   
  Swimming Team Rauma  3:20.02                 
                     
18  My Laverman  2004    277  42.27  1:29.42  2:28.37    3:11.04   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:20.56                 
                     
19  Laura Helena Müürsepp  2004    262  43.78  1:34.57  2:29.72    3:14.62   
  Aurajoen Uinti  3:17.42                 
                     
20  Sanni Jouppi  2004    251  48.03  1:38.05  2:34.74    3:17.52   
  Swimming Team Rauma  3:26.86                 
                     
21  Aada Rantanen  2004    192  45.38  1:42.24  2:47.75    3:35.80   
  Raision Urheilijat  3:29.51                 
                     
Helka Suomäki  2003              DSQ   
  Aurajoen Uinti  3:15.58                 
  SW 8.1 Uintia selällään (paitsi käännöksen aikana)               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  13:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare