2017-11-23   19:31:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Swimshop-uinnit 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantai 22.10.

Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Swimshop-uinnit    Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Raisio    Tulostusaika  16:34   
  Järjestäjä  Raision Urheilijat Ry/Uintijaosto         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  22 lokakuu 2016         
 
 
Laji 22, 200m VU P13, P15, M, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Akira Konttinen  2003    353  32.43  1:08.43  1:45.66    2:20.52   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:22.48                 
                     
Tuomas Toppinen  2005    300  32.91  1:10.68  1:50.96    2:28.41   
  Aurajoen Uinti  2:31.69                 
                     
Eetu Mikkonen  2003    299  32.90  1:10.83  1:50.89    2:28.49   
  Aurajoen Uinti  2:29.23                 
                     
Ajjuub Ezzat  2005    299  34.02  1:11.69  1:51.13    2:28.60   
  Aurajoen Uinti  2:40.76                 
                     
Mikael Hirsiniemi  2004    233  35.50  1:16.30  1:59.70    2:41.33   
  Aurajoen Uinti  2:37.35                 
                     
Samuli Pykälämaa  2005    170  38.73  1:24.29  2:12.46    2:59.12   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Felix Kandolin  2007    144  40.86  1:30.19  2:21.08    3:09.19   
  Aurajoen Uinti  3:22.47                 
                     
Joonas Arponen  2005    142  41.18  1:30.94  2:21.35    3:10.19   
  Rauman Uimaseura  3:11.75                 
                     
Axel Leppähaara  2004    120  45.55  1:37.21  2:30.76    3:21.36   
  Aurajoen Uinti  3:36.26                 
                     
10  Väinö Syrjä  2003    86  51.95  1:51.71  2:51.79    3:44.82   
  Rauman Uimaseura  3:46.68                 
                     
 
Laji 22, 200m VU P13, P15, M, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Jere Nevalainen  2001    415  30.49  1:04.67  1:39.52    2:13.16   
  Aurajoen Uinti  2:06.32                 
                     
Ville Aaltonen  2001    390  30.90  1:05.13  1:41.01    2:15.92   
  Porin Uimaseura  2:20.60                 
                     
Harald Åström  2001    384  31.96  1:06.60  1:42.08    2:16.68   
  Helsingfors Simsällskap  2:18.50                 
                     
Lauri-Luukas Jäntti  2002    373  31.39  1:07.22  1:43.28    2:18.01   
  Porin Uimaseura  2:16.74                 
                     
Mohamed Ezzat  2001    360  31.10  1:07.27  1:44.66    2:19.68   
  Aurajoen Uinti  1:59.85                 
                     
Otto Lindroos  2001    290  33.22  1:11.89  1:51.94    2:29.96   
  Aurajoen Uinti  2:36.64                 
                     
 
Laji 22, 200m VU P13, P15, M, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Waltteri Rintala  1998    628  27.19  56.22  1:25.95    1:56.02   
  Raision Urheilijat  1:52.87                 
                     
Henri Hellström  1997    599  27.65  57.50  1:27.73    1:57.85   
  Raision Urheilijat  1:55.90                 
                     
Roope Lehtonen  1996    587  27.40  56.78  1:27.34    1:58.62   
  Raision Urheilijat  1:54.14                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  16:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare