2017-11-19   11:06:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Swimshop-uinnit 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantai 22.10.

Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Swimshop-uinnit    Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Raisio    Tulostusaika  14:59   
  Järjestäjä  Raision Urheilijat Ry/Uintijaosto         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  22 lokakuu 2016         
 
 
Laji 13, 400m SKU N, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Emma Koiranen  2001    560  1:16.81  2:38.69  4:10.05    5:16.69   
  Helsingfors Simsällskap  5:28.08                 
                     
Paula Peltola  2001    559  1:15.25  2:36.22  4:06.93    5:16.83   
  Aurajoen Uinti  5:14.24                 
                     
Miia Hurskainen  1992    558  1:11.24  2:33.49  4:06.16    5:17.01   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  5:12.10                 
                     
Heta Känkänen  2001    505  1:17.58  2:43.12  4:16.53    5:27.66   
  Porin Uimaseura  5:24.79                 
                     
Janette Setälä  2001    490  1:17.76  2:39.18  4:16.03    5:30.94   
  Aurajoen Uinti  5:23.72                 
                     
Anni Hirvo  2001    479  1:18.23  2:43.38  4:19.53    5:33.49   
  Helsingfors Simsällskap  5:41.86                 
                     
Jasmin Rosnell  2000    438  1:29.43  2:49.07  4:29.87    5:43.63   
  Aurajoen Uinti  5:50.72                 
                     
Lotta Aho  2000    436  1:24.89  2:52.85  4:28.80    5:44.16   
  Aurajoen Uinti  5:34.35                 
                     
Jenni Lehtonen  2000    403  1:28.17  2:55.01  4:34.09    5:53.14   
  Aurajoen Uinti  6:00.14                 
                     
10  Helmi Viitasalo  2002    387  1:26.94  3:01.02      5:58.03   
  Rauman Uimaseura  6:21.02                 
                     
11  Tinja Lasonen  2004    387  1:30.46  3:04.27  4:41.20    5:58.04   
  Porin Uimaseura                   
                     
12  Olivia Koski  2002    378  1:29.83  3:01.53  4:44.65    6:00.99   
  Aurajoen Uinti                   
                     
13  Alida Öhberg  2002    371  1:34.45  2:56.56  4:46.49    6:03.17   
  Aurajoen Uinti                   
                     
14  Daniela Degenhardt  2003    319  1:38.14  3:16.54  4:59.65    6:22.03   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Wilma Rintala  2002              DSQ   
  Raision Urheilijat  5:59.52                 
  SW 6.4 Sukellus uidessa/maaliin tullessa               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  14:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare