2017-11-23   19:15:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Swimshop-uinnit 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantai 22.10.

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Swimshop-uinnit    Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Raisio    Tulostusaika  14:26   
  Järjestäjä  Raision Urheilijat Ry/Uintijaosto         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  22 lokakuu 2016         
 
 
Laji 11, 50m SU T9, T11, N, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
Sponsori: Erander 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Tuuli Peltola  2007    195          44.31   
  Raision Urheilijat  45.34                 
Aliisa Soini  2007    156          47.74   
  Rauman Uimaseura  48.12                 
Erin Heinikangas  2007    128          50.88   
  Rauman Uimaseura  50.69                 
Saara Lehto  2007    126          51.24   
  Rauman Uimaseura  52.94                 
Rahma Ezzat  2007    116          52.64   
  Aurajoen Uinti  53.17                 
Aino Suomalainen  2007    115          52.72   
  Aurajoen Uinti  51.59                 
Vilma Saarimäki  2007    92          56.85   
  Raision Urheilijat  1:01.65                 
Sofia Järvi  2007    91          57.01   
  Raision Urheilijat  59.18                 
Amanda Ruusuvaara  2008    79          59.72   
  Uimaseura Kaarina  55.44                 
10  Anni Surigins  2007    75          1:00.69   
  Rauman Uimaseura                   
11  Helka Känkänen  2008    69          1:02.43   
  Porin Uimaseura  58.88                 
12  Tella Mäkinen  2007    67          1:03.23   
  Rauman Uimaseura  1:02.87                 
13  Kaisa Heikkinen  2008    63          1:04.27   
  Raision Urheilijat  1:04.44                 
14  Emilia Inkeroinen  2009    62          1:04.86   
  Aurajoen Uinti  1:08.15                 
15  Minttu Mäntylä  2008    61          1:05.27   
  Raision Urheilijat  1:07.65                 
16  Emilia Leinonen  2007    56          1:06.85   
  Uimaseura Kaarina                   
17  Aava Sulanterä  2007    50          1:09.35   
  Uimaseura Kaarina  1:05.36                 
Iina-Maaria Vanne  2007              DSQ   
  Rauman Uimaseura  45.93                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
 
Laji 11, 50m SU T9, T11, N, Loppukilpailut 10 - 11 v 
Sponsori: Erander 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Noora Suonsivu  2005    252          40.67   
  Porin Uimaseura  40.58                 
Hilla Känkänen  2006    179          45.53   
  Porin Uimaseura  45.29                 
Iida Lindholm  2005    161          47.19   
  Porin Uimaseura  48.18                 
Jenna Juhola  2006    158          47.46   
  Rauman Uimaseura                   
Celina Sandell  2005    140          49.49   
  Uimaseura Kaarina  47.96                 
Siiri Lahtinen  2006    139          49.54   
  Rauman Uimaseura  53.86                 
Emilia Rahola  2006    139          49.58   
  Porin Uimaseura  47.55                 
Kätrin Koppel  2005    135          50.09   
  Rauman Uimaseura  50.45                 
Ronja Simsek  2005    134          50.13   
  Porin Uimaseura  52.38                 
10  Zara Rintala  2006    132          50.37   
  Rauman Uimaseura  48.21                 
11  Maikki Hämäläinen  2006    132          50.44   
  Uimaseura Kaarina  48.19                 
12  Mia Karolina Müürsepp  2006    132          50.45   
  Aurajoen Uinti  49.80                 
13  Emma Haapanen  2006    124          51.44   
  Aurajoen Uinti  49.53                 
14  Aino Kajonen  2005    123          51.55   
  Aurajoen Uinti  52.70                 
15  Sara Siipola  2006    121          51.85   
  Raision Urheilijat  51.80                 
16  Tilda Saine  2006    120          52.03   
  Raision Urheilijat  52.47                 
17  Ronja Vilska  2006    106          54.15   
  Aurajoen Uinti  49.60                 
18  Nina Oikarinen  2006    98          55.68   
  Uimaseura Kaarina  55.48                 
Mirella Sauhula  2006              DSQ   
  Aurajoen Uinti  50.58                 
  SW 6.6 Maaliintulo vatsallaan               
Tilda Nurmi  2005              DSQ   
  Rauman Uimaseura                   
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
 
Laji 11, 50m SU T9, T11, N, Loppukilpailut 12 - 99 v 
Sponsori: Erander 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Paula Peltola  2001    664          29.45   
  Aurajoen Uinti  28.75                 
Janna Ovaska  1996    644          29.75   
  Raision Urheilijat  29.24                 
Laura Mäki  1997    575          30.89   
  Raision Urheilijat  29.65                 
Helmi Heinonen  2002    572          30.96   
  Raision Urheilijat  31.39                 
Tiia Puolakka  1998    495          32.48   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  32.13                 
Alida Öhberg  2002    473          32.98   
  Aurajoen Uinti  32.97                 
Jasmin Rosnell  2000    462          33.23   
  Aurajoen Uinti  34.04                 
Emilia Sihvo  2004    459          33.30   
  Raision Urheilijat  33.32                 
Pilvi Kilpeläinen  2002    456          33.37   
  Helsingfors Simsällskap  32.75                 
10  Janette Setälä  2001    442          33.72   
  Aurajoen Uinti  34.42                 
11  Senni Mattila  2003    439          33.80   
  Porin Uimaseura  34.62                 
12  Riikka Niskala  2004    419          34.34   
  Raision Urheilijat  34.96                 
13  Vilma Roman  2000    415          34.44   
  Raision Urheilijat  34.34                 
14  Jenni Lehtonen  2000    382          35.40   
  Aurajoen Uinti  35.18                 
15  Annaliina Hintukainen  2002    356          36.24   
  Aurajoen Uinti  36.98                 
16  Olivia Koski  2002    319          37.59   
  Aurajoen Uinti  35.92                 
17  Aliisa Jalo  2002    312          37.88   
  Someron Esa  40.96                 
18  Ida Maliranta  2004    301          38.32   
  Raision Urheilijat  39.26                 
19  Lotta Aho  2000    299          38.42   
  Aurajoen Uinti  35.75                 
20  Inari Laaksonen  2002    298          38.45   
  Swimming Team Rauma  39.99                 
21  Daniela Degenhardt  2003    290          38.82   
  Aurajoen Uinti  36.47                 
22  Helka Suomäki  2003    278          39.35   
  Aurajoen Uinti  38.71                 
23  Lidian Vihervä  2002    264          40.04   
  Rauman Uimaseura  41.22                 
24  Siiri Haanpää  2001    214          42.94   
  Porin Uimaseura  40.20                 
25  Maija Gustafsson  2004    175          45.86   
  Raision Urheilijat  47.06                 
Roosa Lehtola  2001              DNS   
  Helsingfors Simsällskap  33.41                 
Ida Heino  2000              DSQ   
  Porin Uimaseura  46.30                 
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  14:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare