Results for Espoo Swim Games 2016
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | Espoo Swim Games | Tulostuspivmr | 02 lokakuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 16:50 | |||
Jrjestj | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 02 lokakuu 2016 |
Laji 15, 100m Rintauinti Pojat, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Akseli Maaranen | 2004 | 41.35 | 1:27.93 | ||||||
Hyvinkn Uimaseura | 1:31.27 | |||||||||
2 | Joonas Maaranen | 2004 | 43.15 | 1:31.01 | ||||||
Hyvinkn Uimaseura | 1:33.32 | |||||||||
3 | Miska Trmi | 2004 | 43.01 | 1:31.03 | ||||||
Octopus Lohja | 1:33.14 | |||||||||
4 | Alexander Nyman | 2004 | 45.60 | 1:35.48 | ||||||
Hyvinkn Uimaseura | 1:32.99 | |||||||||
5 | Lucas Lnnblad | 2004 | 45.68 | 1:35.70 | ||||||
Cetus Espoo | 1:35.78 | |||||||||
6 | Juuso Pulkkinen | 2004 | 47.50 | 1:39.65 | ||||||
Cetus Espoo | 1:40.57 | |||||||||
7 | Alvar Aho | 2004 | 49.54 | 1:41.30 | ||||||
Cetus Espoo | 1:39.82 | |||||||||
8 | Samuli Masalin | 2004 | 49.51 | 1:44.49 | ||||||
Cetus Espoo | 1:48.84 | |||||||||
9 | Leo Zurban | 2004 | 50.19 | 1:45.19 | ||||||
Cetus Espoo | 1:55.11 | |||||||||
10 | Yufei Meng | 2004 | 51.30 | 1:48.12 | ||||||
Cetus Espoo | 1:48.27 | |||||||||
11 | Samuel Saari | 2004 | 51.77 | 1:48.49 | ||||||
Cetus Espoo | 1:49.28 | |||||||||
12 | Leo Hautaniemi | 2004 | 54.94 | 1:53.15 | ||||||
Cetus Espoo | 1:55.12 | |||||||||
13 | Teo Mattelmki | 2005 | 53.82 | 1:56.15 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Eeli Partanen | 2005 | 54.85 | 1:58.89 | ||||||
Cetus Espoo | 2:11.71 | |||||||||
15 | Yash Nagal | 2004 | 59.83 | 2:06.86 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Justus Holtari | 2004 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | 1:48.49 | |||||||||
- | Eemil Reijonen | 2005 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 7.6 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa | ||||||||||
- | Samuli Seger | 2005 | DSQ | |||||||
Octopus Lohja | 1:56.44 | |||||||||
SW 7.3 Ksiveto ohi lantiolinjan (pl. lhdn / knnksen jlkeen) | ||||||||||
Laji 15, 100m Rintauinti Pojat, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Oskari Aalto | 2002 | 32.73 | 1:09.72 | ||||||
Cetus Espoo | 1:07.63 | |||||||||
2 | Verneri Viisanen | 2002 | 35.21 | 1:13.14 | ||||||
Cetus Espoo | 1:13.32 | |||||||||
3 | Daniel Rinne | 2002 | 34.81 | 1:14.55 | ||||||
Cetus Espoo | 1:14.39 | |||||||||
4 | Oscar Skjl | 2002 | 35.41 | 1:15.36 | ||||||
Cetus Espoo | 1:19.50 | |||||||||
5 | Niklas Hatakka | 2003 | 37.17 | 1:17.86 | ||||||
Cetus Espoo | 1:20.86 | |||||||||
6 | Pauli Rantamki | 2003 | 37.16 | 1:20.74 | ||||||
Octopus Lohja | 1:25.93 | |||||||||
7 | Joel Syrj | 2002 | 39.82 | 1:24.85 | ||||||
Cetus Espoo | 1:24.62 | |||||||||
8 | Dorian Sadojevic Jelacik | 2002 | 41.14 | 1:29.63 | ||||||
Cetus Espoo | 1:30.07 | |||||||||
9 | Lasse Saarinen | 2002 | 42.76 | 1:30.29 | ||||||
Octopus Lohja | 1:35.92 | |||||||||
10 | Max Eriksson | 2002 | 43.02 | 1:31.10 | ||||||
Borg Simmare-Porvoon Uimarit | 1:34.17 | |||||||||
11 | Leo Parviainen | 2003 | 44.27 | 1:33.54 | ||||||
Nummelan Kisaajat | 1:31.68 | |||||||||
12 | Rasmus Mykknen | 2003 | 46.52 | 1:35.34 | ||||||
Cetus Espoo | 1:36.24 | |||||||||
13 | Sebastian Stenbacka | 2002 | 45.36 | 1:36.79 | ||||||
Octopus Lohja | 1:36.77 | |||||||||
14 | Atte Poikela | 2003 | 47.99 | 1:41.18 | ||||||
Cetus Espoo | 1:41.98 | |||||||||
15 | Niko Silander | 2003 | 1:03.64 | 2:12.80 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
16 | Ilmari Laitala | 2003 | 1:04.22 | 2:16.88 | ||||||
Cetus Espoo | 2:31.80 | |||||||||
- | Elias Jskelinen | 2002 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | 1:45.37 | |||||||||
- | Oskari Repo | 2003 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | 1:26.34 | |||||||||
- | Sam Zamanimehr | 2003 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Topi Havo | 2002 | DNS | |||||||
Helsingfors Simsllskap | 1:41.26 | |||||||||
- | Max strm | 2002 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | 1:24.89 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
Laji 15, 100m Rintauinti Pojat, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Eetu Einto | 2001 | 32.92 | 1:09.97 | ||||||
Nurmijrven Uinti | 1:10.33 | |||||||||
2 | Kalle Hyttinen | 2001 | 33.48 | 1:11.73 | ||||||
Borg Simmare-Porvoon Uimarit | 1:11.72 | |||||||||
3 | Isak Gramn | 2001 | 34.60 | 1:12.87 | ||||||
Cetus Espoo | 1:13.50 | |||||||||
4 | Oskari Rantamki | 2001 | 33.85 | 1:13.44 | ||||||
Octopus Lohja | 1:12.08 | |||||||||
5 | Jere Ruuhonen | 2001 | 34.90 | 1:14.14 | ||||||
Cetus Espoo | 1:15.47 | |||||||||
6 | Niklas Linnanen | 2001 | 34.94 | 1:15.06 | ||||||
Helsingfors Simsllskap | 1:15.52 | |||||||||
7 | Roni Kallstrm | 2001 | 35.82 | 1:15.19 | ||||||
Cetus Espoo | 1:15.32 | |||||||||
8 | Atte Lasmio | 2001 | 35.95 | 1:15.91 | ||||||
Riihimen Uimaseura | 1:15.38 | |||||||||
9 | Niilo Olander | 2001 | 36.05 | 1:16.34 | ||||||
Borg Simmare-Porvoon Uimarit | 1:13.03 | |||||||||
10 | Oliver Juursoo | 2001 | 37.29 | 1:18.00 | ||||||
Riihimen Uimaseura | 1:18.05 | |||||||||
11 | Kasper Vaittinen | 2001 | 37.47 | 1:18.67 | ||||||
Cetus Espoo | 1:20.43 | |||||||||
12 | Otso Helstel | 2000 | 37.40 | 1:19.22 | ||||||
Riihimen Uimaseura | 1:21.26 | |||||||||
13 | Jon Byskov | 2000 | 37.07 | 1:19.58 | ||||||
Nurmijrven Uinti | 1:17.74 | |||||||||
14 | Aleksi Seger | 2001 | 36.93 | 1:20.10 | ||||||
Octopus Lohja | 1:18.98 | |||||||||
15 | Eetu Partanen | 2001 | 36.49 | 1:20.29 | ||||||
Cetus Espoo | 1:21.72 | |||||||||
16 | Tatu Jentze | 2001 | 38.91 | 1:21.80 | ||||||
Cetus Espoo | 1:23.48 | |||||||||
17 | Ville Srkk | 2000 | 38.12 | 1:24.47 | ||||||
Riihimen Uimaseura | 1:24.88 | |||||||||
18 | Ivan Turbin | 2001 | 38.98 | 1:24.62 | ||||||
Cetus Espoo | 1:29.83 | |||||||||
19 | Pyry Kurunsaari | 2001 | 40.64 | 1:26.35 | ||||||
Cetus Espoo | 1:24.75 | |||||||||
20 | Samuli Hartikainen | 2001 | 41.06 | 1:28.04 | ||||||
Cetus Espoo | 1:30.63 | |||||||||
21 | Valtteri Salmela | 2000 | 42.30 | 1:30.78 | ||||||
Riihimen Uimaseura | 1:35.75 | |||||||||
22 | Rasmus Rutanen | 2001 | 52.12 | 1:50.51 | ||||||
Borg Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
- | Aleksi Puustinen | 2001 | DNS | |||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
- | Victor Branea | 2001 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | 1:38.39 | |||||||||
Tekij: WinGrodan 1.25.06 | Tulostuspivmr | 02 lokakuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 16:50 |