Results for Jyväskylän Syysuinnit IV
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Syysuinnit IV 2016 | Tulostuspäivämäärä | 17 syyskuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Jyväskylä | Tulostusaika | 14:37 | |||
Järjestäjä | Swimming Jyväskylä | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 17 syyskuu 2016 |
Laji 22, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Eveliina Koivula | 2003 | 34.13 | 1:14.67 | ||||||
Uinti Tampere | 1:13.98 | |||||||||
2 | Liisa Siikala | 2003 | 38.96 | 1:26.85 | ||||||
Uinti Tampere | 1:24.23 | |||||||||
3 | Emma Mangeloja | 2003 | 39.99 | 1:26.96 | ||||||
Swimming Jyväskylä | 1:30.36 | |||||||||
4 | Aada Tourunen | 2004 | 41.01 | 1:29.16 | ||||||
Swimming Jyväskylä | 1:31.95 | |||||||||
5 | Kiona Inkilä | 2004 | 42.28 | 1:31.27 | ||||||
Uinti Tampere | 1:31.50 | |||||||||
- | Ines Lähteinen | 2003 | DNS | |||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
- | Ella Kankkunen | 2003 | DSQ | |||||||
Kuopion Uimaseura | 1:30.03 | |||||||||
SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
Laji 22, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Inka Aaltonen | 1999 | 30.59 | 1:05.05 | ||||||
Uinti Tampere | 1:04.19 | |||||||||
2 | Selma Soininen | 1999 | 30.30 | 1:05.58 | ||||||
Kampuksen Plaani | 1:05.25 | |||||||||
3 | Mila Manner | 2001 | 31.28 | 1:06.56 | ||||||
Uinti Tampere | 1:06.13 | |||||||||
4 | Emma Männikkö | 1998 | 31.40 | 1:06.74 | ||||||
Uinti Tampere | 1:06.24 | |||||||||
5 | Hanna Rautiainen | 1999 | 31.88 | 1:08.32 | ||||||
Uinti Tampere | 1:04.38 | |||||||||
6 | Vilhelmiina Wegelius | 2002 | 32.67 | 1:10.37 | ||||||
Joensuun Uimaseura | 1:11.57 | |||||||||
7 | Hanna Hammar | 1998 | 31.65 | 1:10.46 | ||||||
Uinti Tampere | 1:05.72 | |||||||||
8 | Suvi Kurth | 2001 | 33.61 | 1:11.38 | ||||||
Uinti Tampere | 1:10.56 | |||||||||
9 | Emma von Dickoff | 2002 | 33.99 | 1:13.43 | ||||||
Uinti Tampere | 1:11.47 | |||||||||
10 | Amanda Paukkunen | 2002 | 34.22 | 1:13.63 | ||||||
Swimming Jyväskylä | 1:10.57 | |||||||||
11 | Pinja Raassina | 2002 | 33.23 | 1:14.19 | ||||||
Joensuun Uimaseura | 1:11.88 | |||||||||
12 | Nelle Ojakippola | 2001 | 33.88 | 1:14.31 | ||||||
Vieskan Uimarit | 1:12.69 | |||||||||
13 | Sanni Lampi | 2001 | 33.95 | 1:15.29 | ||||||
Swimming Jyväskylä | 1:10.33 | |||||||||
14 | Riina Koskinen | 2001 | 35.35 | 1:15.97 | ||||||
Swimming Jyväskylä | 1:11.35 | |||||||||
15 | Hanna Mangeloja | 2001 | 35.87 | 1:16.18 | ||||||
Swimming Jyväskylä | 1:14.36 | |||||||||
16 | Ruusa Eiserbeck | 2001 | 36.05 | 1:18.89 | ||||||
Joensuun Uimaseura | 1:13.91 | |||||||||
17 | Oona Parviainen | 2002 | 35.57 | 1:20.51 | ||||||
Joensuun Uimaseura | 1:23.45 | |||||||||
18 | Noora Leppänen | 2001 | 43.38 | 1:34.21 | ||||||
Swimming Jyväskylä | 1:25.29 | |||||||||
19 | Anu Lajunen | 1966 | 50.99 | 1:53.07 | ||||||
Swimming Jyväskylä | 2:02.91 | |||||||||
- | Emma Nieminen | 1996 | DNF | |||||||
Uinti Tampere | 1:09.64 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 | Tulostuspäivämäärä | 17 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 14:37 |