Results for IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2016 alkukilpailut PS | Tulostuspivmr | 05 marraskuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Kemi | Tulostusaika | 12:35 | |||
Jrjestj | KemTU | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 04 marraskuu 2016 |
Laji 13, T10,11,12-15 50m SU, Loppukilpailut 10 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Lotta Moilanen | 2006 | 337 | 36.93 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 39.24 | |||||||||
2 | Miina Torvikoski | 2006 | 314 | 37.81 | ||||||
Kemin Uimaseura | 39.58 | |||||||||
3 | Sara Seppnen | 2006 | 240 | 41.32 | ||||||
Oulun Lohet | 40.72 | |||||||||
4 | Anna Kortesalmi | 2006 | 184 | 45.13 | ||||||
Rovaniemen Uimaseura | 47.04 | |||||||||
5 | Pinja Junttari | 2006 | 183 | 45.19 | ||||||
Kemin Tyven Uimarit | 45.17 | |||||||||
6 | Oona Lipponen | 2006 | 176 | 45.78 | ||||||
Kemin Uimaseura | 47.07 | |||||||||
7 | Iina Tapaninen | 2006 | 141 | 49.31 | ||||||
Oulun Lohet | 52.67 | |||||||||
8 | Noona Hyrks | 2006 | 139 | 49.50 | ||||||
Kajaanin Uimaseura | 52.52 | |||||||||
9 | Vilja Takalo | 2006 | 117 | 52.51 | ||||||
Kajaanin Uimaseura | 51.50 | |||||||||
10 | Aino Kauppinen | 2006 | 104 | 54.61 | ||||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
Laji 13, T10,11,12-15 50m SU, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Alexia Tahkola | 2005 | 283 | 39.10 | ||||||
Oulun Lohet | 40.08 | |||||||||
2 | Essi Vilhelmiina Virta | 2005 | 268 | 39.84 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 41.83 | |||||||||
3 | Milla Marttila | 2005 | 231 | 41.86 | ||||||
Kempeleen Pyrint | 41.52 | |||||||||
4 | Saga Tuisku | 2005 | 229 | 41.96 | ||||||
Kemin Tyven Uimarit | 41.76 | |||||||||
5 | Vilma Utriainen | 2005 | 229 | 41.98 | ||||||
Kempeleen Pyrint | 43.86 | |||||||||
6 | Maija Lms | 2005 | 211 | 43.11 | ||||||
Kajaanin Uimaseura | 45.21 | |||||||||
7 | Ella-Olivia Tikkanen | 2005 | 209 | 43.25 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 43.72 | |||||||||
8 | Katariina Koivuranta | 2005 | 205 | 43.52 | ||||||
Kempeleen Pyrint | 46.02 | |||||||||
9 | Lidia Evans | 2005 | 189 | 44.73 | ||||||
Swimming Club Vuokatti | 43.44 | |||||||||
10 | Sointu Purola | 2005 | 186 | 44.97 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
11 | Sani Ntynki | 2005 | 184 | 45.14 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | 46.45 | |||||||||
12 | Lotta Kaarre | 2005 | 183 | 45.21 | ||||||
Kempeleen Pyrint | 44.96 | |||||||||
13 | Neta Siponmaa | 2005 | 168 | 46.49 | ||||||
Kemin Uimaseura | 49.57 | |||||||||
14 | Amanda Riuttanen | 2005 | 157 | 47.55 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 53.65 | |||||||||
15 | Pinja Lohiniva | 2005 | 155 | 47.77 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 52.93 | |||||||||
16 | Vilmiina Grekula | 2005 | 145 | 48.83 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 47.91 | |||||||||
17 | Henna Vyrynen | 2005 | 135 | 50.07 | ||||||
Kajaanin Uimaseura | ||||||||||
18 | Sofia Kivel | 2005 | 134 | 50.10 | ||||||
Kempeleen Pyrint | 53.35 | |||||||||
19 | Martta Ryynnen | 2005 | 112 | 53.29 | ||||||
Oulun Lohet | 50.67 | |||||||||
20 | Sofia Kangas | 2005 | 101 | 55.11 | ||||||
Kemin Tyven Uimarit | 55.60 | |||||||||
- | Kerttu Trml | 2005 | DSQ | |||||||
Kempeleen Pyrint | 43.57 | |||||||||
SW 6.3 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Milla Siira | 2005 | DSQ | |||||||
Kempeleen Pyrint | 44.88 | |||||||||
SW 6.5 Ei kosketusta seinn knnksess | ||||||||||
Laji 13, T10,11,12-15 50m SU, Loppukilpailut 12 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Iida-Maria Laine | 2001 | 484 | 32.72 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 32.17 | |||||||||
2 | Sole Piirainen | 2002 | 474 | 32.94 | ||||||
Swimming Club Vuokatti | 33.34 | |||||||||
3 | Nita Poutiainen | 2003 | 332 | 37.08 | ||||||
Oulun Lohet | 35.82 | |||||||||
4 | Katariina Kourula | 2002 | 328 | 37.25 | ||||||
Kemin Uimaseura | 37.65 | |||||||||
5 | Emilia Juutilainen | 2004 | 313 | 37.85 | ||||||
Rovaniemen Uimaseura | 39.24 | |||||||||
6 | Iida Heiko | 2004 | 293 | 38.66 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 39.54 | |||||||||
7 | Anastasia Parfenova | 2004 | 273 | 39.57 | ||||||
Kemijrven Kaiku | 41.00 | |||||||||
8 | Viveca Merilinen | 2001 | 267 | 39.89 | ||||||
Kemijrven Kaiku | 37.85 | |||||||||
9 | Anniina Kanste | 2004 | 264 | 40.03 | ||||||
Haukiputaan Heitto | 38.64 | |||||||||
10 | Rebekka Sily | 2003 | 258 | 40.35 | ||||||
Kajaanin Uimaseura | ||||||||||
11 | Sara Ylimki | 2003 | 255 | 40.51 | ||||||
Kemin Tyven Uimarit | 39.86 | |||||||||
12 | Julia Piisil | 2004 | 251 | 40.74 | ||||||
Kempeleen Pyrint | 40.36 | |||||||||
13 | Pipsa Remes | 2001 | 247 | 40.95 | ||||||
Kemin Tyven Uimarit | ||||||||||
14 | Emilia Kivijrvi | 2004 | 228 | 42.04 | ||||||
Rovaniemen Uimaseura | 47.79 | |||||||||
15 | Vanessa Ventel | 2002 | 221 | 42.47 | ||||||
Kemin Tyven Uimarit | 41.70 | |||||||||
16 | Siiri Rahikkala | 2004 | 210 | 43.23 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 48.04 | |||||||||
17 | Emilia Karppinen | 2004 | 199 | 43.95 | ||||||
Kajaanin Uimaseura | 44.75 | |||||||||
18 | Saana Nsi | 2004 | 183 | 45.21 | ||||||
Kemin Uimaseura | 47.41 | |||||||||
19 | Meri Piirainen | 2002 | 183 | 45.22 | ||||||
Swimming Club Vuokatti | 44.71 | |||||||||
20 | Emma Tolonen | 2004 | 161 | 47.19 | ||||||
Kajaanin Uimaseura | 49.77 | |||||||||
21 | Micaela Moilanen | 2004 | 136 | 49.94 | ||||||
Kajaanin Uimaseura | ||||||||||
- | Hanna Rantanen | 2002 | DNF | |||||||
Kemin Uimaseura | 41.06 | |||||||||
Tekij: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspivmr | 05 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kemin Tyven Uimarit | Tulostusaika | 12:35 |