2018-04-20   10:56:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Masters-mestaruusuinnit (50 m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Masters-mestaruuskilpailut    Tulostuspäivämäärä  07 lokakuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  20:35   
  Järjestäjä  OuLo         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  07 lokakuu 2016         
 
 
Laji 4, 1500m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 70 - 74 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Pirkko Siikarla  1946    403  2:00.54  4:11.68  6:20.21  8:29.04  32:14.98   
  Uintiklubi Nereus  30:05.12      10:37.54  12:46.65  14:56.75  17:05.81     
          19:16.82  21:27.92  23:38.51  25:49.21     
          28:00.76  30:11.14         
                     
 
Laji 4, 1500m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 60 - 64 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Maritta Kurki  1952    405  1:32.76  3:16.47  5:02.82  6:50.80  26:51.45   
  Lahden Kaleva  25:56.45      8:40.11  10:29.38  12:19.15  13:17.36     
          15:50.39  17:47.71  19:38.02  21:27.94     
          23:16.82  25:06.53         
                     
Eeva-Kaarina Uusivuori  1956    386  1:36.42  3:29.17  5:23.09  7:15.95  27:18.13   
  Swimming Jyväskylä  28:24.50      9:05.59  10:56.78  12:46.21  14:36.03     
          16:23.85  18:12.33  20:02.74  21:51.91     
          23:41.60  25:31.64         
                     
 
Laji 4, 1500m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 50 - 54 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Marjut Hyvönen  1966    408  1:30.69  3:10.62  4:52.30  6:33.73  24:54.59   
  Tuusulan Uimaseura  23:36.73      8:15.53  9:57.40  11:38.97  13:20.37     
          15:00.92  16:41.36  18:21.75  20:00.72     
          21:40.45  23:19.55         
                     
Sari Puumala  1966    403  1:29.39  3:09.72  4:51.67  6:32.94  25:01.73   
  Swimming Jyväskylä  25:00.00      8:14.53  9:56.00  11:36.61  13:17.79     
          14:58.67  16:41.13  18:22.83  20:04.03     
          21:45.79  23:25.47         
                     
 
Laji 4, 1500m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 45 - 49 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Imke Höfling  1970    466  1:24.68  2:58.15  4:32.39  6:07.83  23:07.16   
  Uimaseura Aquila  23:17.78      7:43.19  9:17.68  10:53.10  12:27.17     
          14:00.33  15:33.52  17:06.61  18:38.91     
          20:10.81  21:42.48         
                     
Katri Jalava  1967    218  1:46.31  3:44.84  5:44.81  7:45.29  29:45.08   
  S.C.Pingviinit  27:44.35      9:45.58  11:44.09  13:44.03  15:45.33     
          17:45.86  19:46.28  21:47.61  23:47.89     
          25:48.50  27:48.81         
                     
Reija Jaakkola  1970    214  1:51.94  3:50.80  5:52.16  7:53.97  29:57.96   
  Uimaseura Aquila  28:29.66      9:56.03  11:58.09  13:59.94  16:01.47     
          18:03.87  20:05.47  22:07.15  24:07.86     
          26:06.82  28:05.31         
                     
 
Laji 4, 1500m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 40 - 44 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Pirta Hotulainen  1974    511  1:21.57  2:48.94  4:16.27  5:44.12  21:54.88   
  Cetus Espoo  23:45.00      7:11.31  8:38.47  10:06.73  11:34.79     
          13:03.61  14:32.44  16:01.86  17:30.97     
          19:00.36  20:29.57         
                     
Laura Cankar  1973    355  1:35.90  3:14.52  4:52.89  6:31.03  24:44.54   
  Cetus Espoo  24:48.39      8:09.60  9:49.06  11:28.11  13:08.26     
          14:47.58  16:27.93  18:07.16  19:48.41     
          21:29.03  23:08.13         
                     
Heli Nivala  1975    191  1:44.34  3:39.86  5:39.50  7:40.39  30:24.24   
  Hyvinkään Uimaseura  30:00.00      9:43.24  11:45.05  13:48.44  15:52.16     
          17:57.20  20:01.84  22:07.09  24:10.05     
          26:15.81  28:24.19         
                     
 
Laji 4, 1500m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 35 - 39 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Satu Rahkonen  1977    616  1:11.64  2:32.89  3:55.22  5:17.33  20:18.91   
  Cetus Espoo  21:00.00      6:38.90  8:01.08  9:23.63  10:44.22     
          12:07.53  13:30.43  14:53.79  16:17.37     
          17:40.70  19:02.18         
                     
Sanna Hokkanen  1977    549  1:14.20  2:37.61  4:02.67  5:28.56  21:06.60   
  Cetus Espoo  21:29.22      6:54.23  8:19.80  9:45.16  11:09.98     
          12:34.70  13:59.93  15:25.75  16:51.17     
          18:16.49  19:42.16         
                     
Paula Niinimäki  1981    422  1:23.63  2:54.46  4:26.76  5:59.86  23:02.18   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  23:05.00      7:32.51  9:05.56  10:38.74  12:11.68     
          13:45.18  15:18.52  16:51.78  18:24.75     
          19:57.94  21:31.25         
                     
Hanna Rosti  1978    315  1:34.11  3:17.18  5:01.12  6:43.77  25:23.96   
  Tuusulan Uimaseura  26:00.89      8:25.92  10:07.61  11:49.63  13:31.33     
          15:12.93  16:54.90  18:37.28  20:19.47     
          22:01.85  23:44.01         
                     
 
Laji 4, 1500m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 30 - 34 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Eeva Järvenpää  1984    494  1:18.41  2:44.92  4:13.25  5:41.30  22:02.25   
  Octopus Lohja  22:23.58      7:10.31  8:39.11  10:08.40  11:37.04     
          13:06.62  14:35.94  16:04.83  17:34.85     
          19:05.03  20:34.58         
                     
Riikka Kovanen  1986    433  1:21.32  2:52.85  4:25.72  5:58.41  23:02.12   
  Octopus Lohja  22:42.99      7:31.97  9:07.35  10:40.45  12:14.33     
          13:48.33  15:23.02  16:58.42  18:33.25     
          20:07.29  21:38.09         
                     
Tanja Laine  1986    338  1:31.41  3:13.54  4:56.13  6:38.33  25:00.90   
  Kuopion Uimaseura  24:19.72      8:19.96  10:01.49  11:43.10  13:23.70     
          15:03.97  16:46.01  18:28.30  20:09.80     
          21:49.88  23:29.21         
                     
Elina Luttunen  1986    280  1:31.91  3:13.98  4:58.76  6:45.26  26:37.00   
  Swimming Team Rauma  27:00.00      8:34.27  10:23.12  12:10.01  13:59.01     
          15:48.15  17:37.59  19:26.69  21:15.47     
          23:05.30  24:51.86         
                     
Katja Töyli  1983    233  1:47.31  3:42.24  5:38.15  7:31.41  28:18.72   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  30:00.00      9:25.83  11:18.40  13:12.51  15:06.80     
          17:00.60  17:58.30  19:31.76  19:51.85     
          20:47.74  22:41.37         
                     
Pilvi Mannerkorpi  1986    230  1:43.21  3:32.45  5:23.42  7:14.76  28:24.83   
  Oulun Uinti 1906  28:28.26      9:07.24  11:00.80  12:54.05  14:48.75     
          16:44.36  18:39.83  20:36.35  22:32.75     
          24:29.28  26:27.50         
                     
 
Laji 4, 1500m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 25 - 29 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Jonna Teräväinen  1991    630  1:08.93  2:24.44  3:41.58  4:59.41  19:20.13   
  Swimming Jyväskylä  18:55.00      6:18.10  7:36.21  8:54.89  10:12.89     
          11:32.24  12:51.12  14:09.69  15:28.59     
          16:46.27  18:04.04         
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.07  Tulostuspäivämäärä  07 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  20:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare