2018-12-11   08:09:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo - Cup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Cup    Tulostuspäivämäärä  10 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  10:09   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 syyskuu 2016         
 
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tomi Silander  2006              35.99   
  Cetus Espoo  37.06                 
Leo Heinola  2006              38.03   
  Cetus Espoo  39.12                 
Onni Rahkonen  2007              40.10   
  Simmis Grani  38.79                 
Risto Kallström  2006              40.77   
  Cetus Espoo  40.03                 
Veeti Inkilä  2006              43.41   
  Cetus Espoo  46.27                 
Luis Valero De La Iglesia  2006              44.18   
  Cetus Espoo  45.77                 
Mikael Rasinmäki  2006              46.18   
  Cetus Espoo  1:04.26                 
Benjamin Winqvist  2006              47.67   
  Cetus Espoo  49.29                 
Marcel Branea  2006              52.31   
  Cetus Espoo  1:03.30                 
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Akseli Leppänen  2004              32.34   
  Cetus Espoo  32.45                 
Viktor Asklöf  2004              32.94   
  Cetus Espoo  35.05                 
Niko Teperi  2005              33.28   
  Cetus Espoo  33.13                 
Mio Heinola  2005              33.72   
  Nummelan Kisaajat  32.77                 
Juuso Pulkkinen  2004              33.91   
  Cetus Espoo  33.56                 
Yufei Meng  2004              34.35   
  Cetus Espoo  33.65                 
Paavo Nenonen  2005              35.39   
  Cetus Espoo  33.76                 
Matteus Einiö  2004              35.54   
  Gladius Kirkkonummi  35.82                 
Justus Holtari  2004              37.00   
  Cetus Espoo  41.90                 
10  Olli Paaskoski  2005              37.73   
  Cetus Espoo  40.39                 
11  Veikko Kauhanen  2005              37.95   
  Simmis Grani  37.33                 
12  Lucas Lönnblad  2004              38.08   
  Cetus Espoo  39.70                 
13  Samuli Masalin  2004              38.37   
  Cetus Espoo  38.16                 
14  Eemil Reijonen  2005              39.34   
  Cetus Espoo  41.31                 
15  Anton Kettunen  2005              40.16   
  Gladius Kirkkonummi  42.14                 
16  Oscar Westerberg  2005              42.86   
  Cetus Espoo  46.29                 
Yash Nagal  2004              DNS   
  Cetus Espoo  42.09                 
Leo Hautaniemi  2004              DSQ   
  Cetus Espoo  42.50                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oskari Aalto  2002              25.31   
  Cetus Espoo  24.93                 
Elias Kukkonen  2002              26.61   
  ORCA Helsinki  28.43                 
Elias Kallonen  2003              31.07   
  Vanders  31.05                 
Sami Pönkä  2003              35.55   
  Vanders  33.42                 
Niko Silander  2003              46.27   
  Cetus Espoo                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.06  Tulostuspäivämäärä  10 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner