Tulokset Speedo - Cup
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Speedo Cup | Tulostuspäivämäärä | 11 syyskuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 10:04 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 10 syyskuu 2016 |
Laji 33, 50m Rintauinti Tytöt, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Jenni Korkeamäki | 2007 | 49.14 | |||||||
Cetus Espoo | 48.01 | |||||||||
2 | Matilda Leppänen | 2007 | 51.77 | |||||||
Cetus Espoo | 51.71 | |||||||||
3 | Iida Tawast | 2007 | 55.47 | |||||||
Simmis Grani | 57.50 | |||||||||
4 | Anja Miao | 2007 | 57.42 | |||||||
Cetus Espoo | 1:03.17 | |||||||||
Laji 33, 50m Rintauinti Tytöt, Loppukilpailut 10 - 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Saara Raulos | 2005 | 49.30 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Iiris Soilevaara | 2006 | 51.01 | |||||||
Cetus Espoo | 55.67 | |||||||||
3 | Helmi Räsänen | 2006 | 51.61 | |||||||
Simmis Grani | 51.74 | |||||||||
4 | Iisa-lotta Rantaniitty | 2006 | 52.46 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Aleksandra Uusitalo | 2005 | 56.54 | |||||||
Cetus Espoo | 59.90 | |||||||||
6 | Amanda Nilsson | 2006 | 57.01 | |||||||
Cetus Espoo | 1:05.01 | |||||||||
7 | Ruth Risso Ricci | 2006 | 58.77 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Malla Kostiainen | 2006 | 1:00.36 | |||||||
Cetus Espoo | 1:09.37 | |||||||||
9 | Emma Autio | 2005 | 1:01.95 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Ada Salaspuro | 2005 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 7.2 Eriaikaisia käsiliikkeitä | ||||||||||
- | Helmi Jämsén | 2005 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 7.6 Väärä uintisykli (=1 käsiveto, 1 potku), paitsi käännökseen / maaliin tullessa | ||||||||||
- | Lumi Rossi | 2005 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 7.2 Eriaikaisia käsiliikkeitä | ||||||||||
- | Olesia Leshchuk | 2006 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 7.4 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen | ||||||||||
- | Rebecca Risso Ricci | 2006 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 7.2 Eriaikaisia käsiliikkeitä | ||||||||||
Laji 33, 50m Rintauinti Tytöt, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Saana Järvinen | 2003 | 38.60 | |||||||
Swimming Jyväskylä | 38.01 | |||||||||
2 | Veera Laakkonen | 2003 | 39.38 | |||||||
Kampuksen Plaani | 39.87 | |||||||||
3 | Aino Paju | 2003 | 40.52 | |||||||
Vanders | 38.22 | |||||||||
4 | Nicole Sundell | 2003 | 41.15 | |||||||
ORCA Helsinki | 41.20 | |||||||||
5 | Wilma Savonen | 2004 | 41.93 | |||||||
Cetus Espoo | 44.66 | |||||||||
6 | Julie Nikkilä | 2003 | 46.82 | |||||||
Vanders | 45.91 | |||||||||
7 | Siiri Hargreaves | 2003 | 46.96 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Beata Koroknay-Pál | 2004 | 50.59 | |||||||
Cetus Espoo | 50.78 | |||||||||
9 | Anni Jutila | 2004 | 53.25 | |||||||
Simmis Grani | 53.06 | |||||||||
10 | Linnea Alakörkkö | 2004 | 56.63 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Helle Peill | 2003 | 56.85 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Veera Mäkelä | 2004 | 1:00.51 | |||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 | Tulostuspäivämäärä | 11 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 10:04 |