2018-09-26   13:13:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo - Cup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 58 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 58 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Cup    Tulostuspäivämäärä  11 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  18:10   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 syyskuu 2016         
 
 
Laji 58, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emilia Flyckt  2001              29.16   
  Cetus Espoo  28.06                 
Siri Auvinen  2002              30.00   
  Cetus Espoo  29.25                 
Emilie Pärnänen  2002              30.32   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  29.27                 
Sara Mustonen  2002              30.45   
  Cetus Espoo  29.87                 
Ida Slöör  2001              30.71   
  Cetus Espoo  31.74                 
Peppi Siirtola  2002              30.89   
  Cetus Espoo  30.23                 
Jenni Rantanen  2001              30.95   
  HTU Stadi  31.68                 
Helmi Tossavainen  2002              31.29   
  Cetus Espoo  31.52                 
Nelli Ohvo  2001              31.76   
  Cetus Espoo  31.31                 
10  Mirka Mettinen  2002              31.92   
  Cetus Espoo  30.87                 
11  Cia Wacklin  2001              33.16   
  Cetus Espoo  33.92                 
12  Lotta Auvinen  2001              33.45   
  Cetus Espoo  32.13                 
13  Negiin Javadi  2002              35.52   
  Cetus Espoo  38.24                 
14  Anni Savolainen  2002              38.68   
  Cetus Espoo  36.27                 
15  Stephanie Lipiäinen  2002              46.35   
  Cetus Espoo  49.10                 
 
Laji 58, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Nina Haltia  1999              29.18   
  Vanders  28.23                 
Lyydia Kalenius  2000              29.51   
  Cetus Espoo  29.46                 
Veronica Wahlstedt  2000              30.87   
  Cetus Espoo  29.92                 
Ella Aalto  2000              31.16   
  Cetus Espoo  30.33                 
Alissa Eloranta  1999              31.19   
  Cetus Espoo  30.51                 
Ronja Riihinen  2000              31.21   
  Cetus Espoo  31.13                 
Nea Tiesmäki  2000              31.95   
  Cetus Espoo  31.90                 
Saara Vesa  1999              31.98   
  ORCA Helsinki  31.18                 
Sara Lehtolainen  1996              32.06   
  Gladius Kirkkonummi  31.26                 
10  Sofia Lehtinen  2000              32.97   
  Cetus Espoo  31.99                 
11  Fanny Virtanen  2000              33.50   
  Cetus Espoo  33.52                 
12  Jasmin Vacker  1999              34.12   
  Vanders  33.65                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.06  Tulostuspäivämäärä  11 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  18:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner