2018-09-22   07:26:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo - Cup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 40 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 40 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Cup    Tulostuspäivämäärä  11 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  11:28   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 syyskuu 2016         
 
 
Laji 40, 100m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Akseli Leppänen  2004      34.09        1:11.00   
  Cetus Espoo  1:11.85                 
                     
Veerti Juurakko  2004      35.03        1:12.24   
  Cetus Espoo  1:11.28                 
                     
Tino Kaukonen  2004      35.88        1:13.70   
  HTU Stadi  1:10.65                 
                     
Viktor Asklöf  2004      35.45        1:14.57   
  Cetus Espoo  1:16.60                 
                     
Niko Teperi  2005      35.80        1:15.61   
  Cetus Espoo  1:17.36                 
                     
Yufei Meng  2004      36.94        1:17.88   
  Cetus Espoo  1:18.68                 
                     
Mio Heinola  2005      36.82        1:17.92   
  Nummelan Kisaajat  1:11.50                 
                     
Tomi Silander  2006      38.87        1:20.89   
  Cetus Espoo  1:20.81                 
                     
Aku Hänninen  2004      38.24        1:22.30   
  ORCA Helsinki  1:30.33                 
                     
10  Samuel Saari  2004      40.99        1:23.95   
  Cetus Espoo  1:29.33                 
                     
11  Paavo Nenonen  2005      38.81        1:24.22   
  Cetus Espoo  1:18.66                 
                     
12  Lauri Pyykkö  2004      40.32        1:24.33   
  ORCA Helsinki  1:19.52                 
                     
13  Justus Holtari  2004      40.84        1:24.39   
  Cetus Espoo  1:28.29                 
                     
14  Arttu Valonen  2004      39.50        1:24.41   
  ORCA Helsinki  1:22.72                 
                     
15  Lucas Lönnblad  2004      40.46        1:28.10   
  Cetus Espoo  1:34.31                 
                     
16  Leo Heinola  2006      40.76        1:29.02   
  Cetus Espoo  1:28.22                 
                     
17  Risto Kallström  2006      43.41        1:30.84   
  Cetus Espoo  1:28.67                 
                     
18  Eemil Reijonen  2005      42.76        1:31.37   
  Cetus Espoo                   
                     
19  Eeti Virolainen  2004      43.01        1:31.66   
  Octopus Lohja  1:26.20                 
                     
20  Leo Hautaniemi  2004      45.52        1:35.95   
  Cetus Espoo  1:37.09                 
                     
21  Oscar Westerberg  2005      47.07        1:40.68   
  Cetus Espoo                   
                     
22  Luis Valero De La Iglesia  2006      48.75        1:44.54   
  Cetus Espoo                   
                     
23  Veeti Inkilä  2006      50.76        1:44.63   
  Cetus Espoo                   
                     
24  Benjamin Winqvist  2006      50.73        1:46.31   
  Cetus Espoo                   
                     
25  Mikael Rasinmäki  2006      55.06        1:53.11   
  Cetus Espoo                   
                     
26  Artem Haikara  2005      51.77        1:54.10   
  Cetus Espoo                   
                     
27  Marcel Branea  2006      54.46        1:57.05   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 40, 100m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oscar Skjäl  2002      28.03        58.62   
  Cetus Espoo  57.73                 
                     
Elias Kukkonen  2002      28.44        58.84   
  ORCA Helsinki  59.84                 
                     
Daniel Rinne  2002      28.71        58.90   
  Cetus Espoo                   
                     
Mihail Khanoukaev  2002      28.93        1:00.90   
  Cetus Espoo  1:03.19                 
                     
Johan Krister Fredriksson  2003      30.73        1:02.58   
  HTU Stadi  1:04.13                 
                     
Dorian Sadojevic Jelacik  2002      30.10        1:04.14   
  Cetus Espoo  1:02.79                 
                     
Joel Syrjä  2002      30.96        1:04.29   
  Cetus Espoo  1:04.25                 
                     
Max Åström  2002      31.05        1:05.01   
  Cetus Espoo  1:04.24                 
                     
Ville-veikko Katajisto  2002      31.41        1:05.02   
  Nurmijärven Uinti  1:05.39                 
                     
10  Akseli Lehtonen  2002      31.57        1:05.47   
  Octopus Lohja  1:04.05                 
                     
11  Niklas Hatakka  2003      31.46        1:05.49   
  Cetus Espoo  1:06.40                 
                     
12  Matias Rasinmäki  2003      31.25        1:05.56   
  Cetus Espoo  1:10.08                 
                     
13  Matias Ola  2002      32.10        1:06.02   
  ORCA Helsinki  1:10.32                 
                     
14  Mio Munsterhjelm  2002      32.03        1:07.40   
  Simmis Grani  1:09.12                 
                     
15  Leevi Ylikulppi  2003      32.82        1:09.08   
  Cetus Espoo  1:08.35                 
                     
16  Luukas Vainio  2003      32.97        1:09.81   
  Cetus Espoo  1:06.16                 
                     
17  Tuukka Inkilä  2003      34.15        1:10.04   
  Cetus Espoo  1:08.27                 
                     
18  Sam Zamanimehr  2003      33.77        1:11.43   
  Cetus Espoo  1:17.49                 
                     
19  Elias Jääskeläinen  2002      34.89        1:11.69   
  Cetus Espoo  1:11.72                 
                     
20  Rasmus Mykkänen  2003      35.07        1:12.76   
  Cetus Espoo  1:13.90                 
                     
21  Oskari Repo  2003      35.99        1:13.75   
  Cetus Espoo  1:14.14                 
                     
22  Alexander Huhtala  2003      35.46        1:13.98   
  Cetus Espoo  1:13.88                 
                     
23  Tuomas Peltola  2003      36.00        1:14.24   
  Cetus Espoo  1:15.28                 
                     
24  Max Walther  2003      36.07        1:15.11   
  HTU Stadi  1:12.74                 
                     
25  Joona Lehtonen  2003      36.41        1:15.50   
  Vanders  1:18.68                 
                     
26  Karri Suuronen  2003      36.25        1:15.74   
  Cetus Espoo  1:16.74                 
                     
27  Tony Heinola  2003      36.37        1:15.91   
  Cetus Espoo  1:14.66                 
                     
28  Santtu Kosunen  2003      35.63        1:16.73   
  Cetus Espoo  1:15.12                 
                     
29  Sami Pönkä  2003      37.45        1:17.02   
  Vanders  1:14.36                 
                     
30  Atte Poikela  2003      37.62        1:17.25   
  Cetus Espoo  1:20.25                 
                     
31  Heikki Väkeväinen  2002      36.25        1:18.48   
  Gladius Kirkkonummi  1:16.71                 
                     
32  Mattias Janhunen  2003      38.04        1:20.35   
  Cetus Espoo  1:18.89                 
                     
33  Henri Erlund  2003      45.28        1:37.35   
  HTU Stadi  1:31.84                 
                     
34  Niko Silander  2003      52.85        1:52.36   
  Cetus Espoo                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.06  Tulostuspäivämäärä  11 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  11:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner