2018-09-24   04:38:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo - Cup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Cup    Tulostuspäivämäärä  10 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  18:33   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 syyskuu 2016         
 
 
Laji 26, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emilia Flyckt  2001              27.02   
  Cetus Espoo  27.15                 
Peppi Siirtola  2002              27.57   
  Cetus Espoo  26.59                 
Sara Mustonen  2002              28.00   
  Cetus Espoo  27.74                 
Helmi Tossavainen  2002              28.30   
  Cetus Espoo  28.23                 
Ida Slöör  2001              28.44   
  Cetus Espoo  28.91                 
Iiris Himanto  2001              28.82   
  Gladius Kirkkonummi  28.43                 
Merili Kallas  2001              29.02   
  Nurmijärven Uinti  29.45                 
Cia Wacklin  2001              29.16   
  Cetus Espoo  28.24                 
Jenny Nieminen  2001              29.23   
  Hyvinkään Uimaseura  27.98                 
10  Vera Vartiainen  2002              29.43   
  Järvenpään Uintiklubi  28.16                 
11  Jonna Vasara  2002              29.44   
  Cetus Espoo  29.13                 
12  Nelli Ohvo  2001              29.53   
  Cetus Espoo  29.08                 
13  Liia Louhikoski  2001              29.65   
  Vanders  30.27                 
14  Amanda Rapinoja  2001              29.95   
  Cetus Espoo  29.89                 
15  Vilma Norja  2002              30.09   
  Cetus Espoo  29.31                 
16  Lotta Auvinen  2001              30.36   
  Cetus Espoo  29.02                 
17  Anni Savolainen  2002              30.48   
  Cetus Espoo  30.27                 
18  Pinja Paulomo  2002              30.63   
  Cetus Espoo  29.90                 
19  Oona Siltala  2002              30.78   
  Cetus Espoo  31.67                 
20  Sini Hirvonen  2001              30.85   
  Cetus Espoo  30.59                 
21  Mirka Mettinen  2002              30.92   
  Cetus Espoo  31.43                 
22  Ciia Korkeamäki  2001              31.06   
  Vanders  30.45                 
23  Tuisku Grundström  2002              31.50   
  Vanders  30.22                 
24  Verna Rostedt  2002              31.59   
  Cetus Espoo  30.42                 
25  Cami Wacklin  2002              34.08   
  Cetus Espoo  35.48                 
26  Erika Andreasen  2002              37.34   
  Simmis Grani  39.32                 
27  Maria Pesso  2002              37.77   
  Simmis Grani  40.11                 
28  Stephanie Lipiäinen  2002              39.24   
  Cetus Espoo  50.76                 
 
Laji 26, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Nea-Amanda Heinola  2000              25.71   
  Nummelan Kisaajat  24.64                 
Ronja Riihinen  2000              26.55   
  Cetus Espoo  26.19                 
Sara Kazi  1999              27.06   
  Raision Urheilijat  26.49                 
Lyydia Kalenius  2000              27.38   
  Cetus Espoo  26.60                 
Nea Rinne  1995              27.60   
  Cetus Espoo  26.81                 
Emilia Eloranta  1997              27.66   
  Cetus Espoo  26.61                 
Nina Haltia  1999              27.67   
  Vanders  26.83                 
Alissa Eloranta  1999              27.72   
  Cetus Espoo  26.94                 
Adelia Spångberg  1999              28.05   
  Cetus Espoo  27.44                 
10  Ella Aalto  2000              28.36   
  Cetus Espoo  27.75                 
11  Peppi Päiviö  1999              28.55   
  Cetus Espoo  28.50                 
12  Veronica Wahlstedt  2000              28.89   
  Cetus Espoo  28.20                 
13  Kerttu Koivuniemi  1998              28.95   
  Nurmijärven Uinti  28.60                 
14  Ylva Sjölund  1998              28.99   
  Cetus Espoo  28.24                 
15  Nea Tiesmäki  2000              29.08   
  Cetus Espoo  28.03                 
16  Yvonne Tollander  1997              29.55   
  Cetus Espoo  28.76                 
17  Roosa Andelin  1998              29.74   
  Hyvinkään Uimaseura  29.26                 
18  Linda Mylly  1999              30.92   
  Cetus Espoo  29.44                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.06  Tulostuspäivämäärä  10 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  18:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner