2018-11-13   23:27:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset NU Syysuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  NU Syysuinnit    Tulostuspäivämäärä  17 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Rajamäki    Tulostusaika  18:36   
  Järjestäjä  Nurmijärven Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  17 syyskuu 2016         
 
 
Laji 20, 4X50m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Cetus 1              1:52.32   
  Cetus Espoo  1:54.12                 
  Jari Schwarte  1990      58.88        58.88   
  Eetu Isosuo  2000      45.57        1:44.45   
  Alex Lassila  2000      7.87        1:52.32   
  Veeti Laine  2000              1:52.32   
                     
Cetus 2              1:52.36   
  Cetus Espoo  1:54.59                 
  Alex Garcia de la Cadena  2000      28.37        28.37   
  Anton Nuottajärvi  2000      31.42        59.79   
  Joona Ruuskanen  2000      47.45        1:47.24   
  Eemil Kylmä  2001      5.12        1:52.36   
                     
Mahtavat  2001              1:56.31   
  Vanders  1:58.21                 
  Kalle Mäkinen  2002      30.26        30.26   
  Matias Hjelm  2002      32.67        1:02.93   
  Erik Nurmi  2001      25.95        1:28.88   
  Kasper Envalds  2001      27.43        1:56.31   
                     
Nu Miehet 1              2:01.13   
  Nurmijärven Uinti  1:59.87                 
  Miro Juvonen  1994      29.52        29.52   
  Eetu Einto  2001      32.02        1:01.54   
  Aapo Liljaniemi  2002      59.59        2:01.13   
  Ville-Veikko Katajisto  2002              2:01.13   
                     
Siwa Miehet              2:12.72   
  Simmis Wanda  2:12.89                 
  Ville Rissanen  2001      30.37        30.37   
  Sami Uusikumpu  2003      41.70        1:12.07   
  Ali Gardberg  2001      32.38        1:44.45   
  Dang Le Nhut  2003      28.27        2:12.72   
                     
Juk Miehet              2:17.66   
  Järvenpään Uintiklubi                   
  Sampo Peltola  2002      32.76        32.76   
  Eetu Häkkinen  2001      45.07        1:17.83   
  Onni-Kalle Luomala  2002      59.83        2:17.66   
  Jerry Roine  2002              2:17.66   
                     
Hyus Teräsfisut              2:25.00   
  Hyvinkään Uimaseura  2:28.68                 
  Alexander Nyman  2004      40.24        40.24   
  Tatu Saareks  2003      1:14.84        1:55.08   
  Onni Äijälä  2004      29.92        2:25.00   
  Joonas Maaranen  2004              2:25.00   
                     
Pikku Prinssit              2:25.12   
  Vanders  2:23.38                 
  Jesse Lintusalo  2004      36.80        36.80   
  Tapio Junninen  1995      1:10.44        1:47.24   
  Antti Musikka  2005      37.88        2:25.12   
  Aapo Ahlroos  2004              2:25.12   
                     
Juk Miehet Ii  2000              2:35.88   
  Järvenpään Uintiklubi  2:42.28                 
  Aarne Myllynen  2002      36.48        36.48   
  Joona Saarnio  2004      1:24.47        2:00.95   
  Ukko-Pekka Luomala  2004      34.93        2:35.88   
  Aaron Pirinen  2005              2:35.88   
                     
10  Cetus 4              2:44.67   
  Cetus Espoo  2:31.40                 
  Viktor Asklöf  2004      42.40        42.40   
  Veerti Juurakko  2004      43.06        1:25.46   
  Yufei Meng  2004      1:19.21        2:44.67   
  Samuel Saari  2004              2:44.67   
                     
11  Hyus ,haukkaryhmä              2:54.45   
  Hyvinkään Uimaseura                   
  Joel Lipponen  2004      46.50        46.50   
  Eemi Niininen  2004      46.91        1:33.41   
  Oskari Cederqvist  2004      42.71        2:16.12   
  Aaro Imppola  2006      38.33        2:54.45   
                     
Fantastiset  2001              DSQ   
  Vanders  2:23.50                 
  Elias Rajala  2002      37.17        37.17   
  Joona Lehtonen  2003      43.68        1:20.85   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
Siwan Sammakot              DSQ   
  Simmis Wanda                   
  Mikael Vatiainen  2003      43.33        43.33   
  Aran Aydar  2002      2:05.34        2:48.67   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
Suurenmoiset  2001              DSQ   
  Vanders  2:35.85                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  17 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  18:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner